xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri: Fotokitap

0 1.399

Bu fotokitap konusunu yazmak ne zamandır aklımdaydı, 2016 Sevgililer Günü yaklaşıyor, daha fazla ertelememek lazım. Kadına da, erkeğe de verilebilecek bir Sevgililer Günü hediyesi alternatifi olabilir bu ürün. Ben dönem itibarıyla Sevgililer Gününü esas aldım ama durduk yerde sürpriz olarak, doğum günü için, düğün hatırası olarak, evlilik yıldönümü için; bu gibi amaçlarla da hazırlanabilir. Bu ürünle bir sürpriz evlilik teklifi de hazırlanabilir aslında. Ona göre hazırlanır kitabın konsepti, son sayfalara evlenme teklifi sözleri, son sayfaya da kendisi; böyle bir şey. Neyse, konuyu daha fazla dağıtmayayım, hatta toparlamaya başlayayım.

Fotokitap, sayın binkelam.com ziyaretçileri; adı üstünde, fotoğraflarla dolu bir kitap. Ama “Sevgili Kitabı” olarak da arayabileceğiniz bu kitabın içine sadece fotoğraflar değil, notlar ve illüstrasyonlar da ekleyebiliyorsunuz. Bu işi yapan internet siteleri size profesyonel temalar da sunuyorlar, içlerinden birini seçip kitabınızı ona göre tasarlıyorsunuz. Bu sitelerden biri olan Lukapu’nun hazırladığı bir video var, “Fotokitap nasıl hazırlanır?” konulu bir video, güzel de yapmışlar, onu da indirelim şuraya:

 Sevgiliye hediye olarak bu ürünü hazırlamayı düşünüp işi yaptırmayı düşündüğünüz siteye girdiğinizde önünüze boş bir fotokitap çıkıyor önce, benim “Bakiim nasıl başlanıyor bu işe?” diye girdiğim sitede öyleydi en azından, siz bu kitabı fotoğraflar, yazılar falan ekleyerek istediğiniz şekilde tasarlıyorsunuz. Sosyal medya hesaplarından fotoğraf yüklemek, fotoğrafların dizilişini değiştirmek, geniş açılı fotoğrafları 2 sayfaya yaymak; böyle seçenekler var. Kitabın boyutları için de farklı alternatifler var ayrıca.

Fotokitap işi yapan firmaların iyisi – daha az iyisi, daha az – daha çok alternatif sunanları falan vardır mutlaka; bunu iyice araştırmak lazım. Sadece reklam tarzı yazılara değil, bulabilirseniz samimi kullanıcı kritiklerine de bakmanızı tavsiye ederim. Fikir aklınıza yatarsa fazla zaman kaybetmeden işe girişin bence, hazırlarsınız, bastırırsınız, istediğiniz gibi olmaz, tekrar bastırmak gerekir falan; tedbirli olmak lazım. Çünkü sevgilinize mükemmel bir foto kitap hediye etmek istersiniz. Bir de, son günlere kalırsa sipariş yüklenmesi olabilir, belki yetişmez veya aceleye gelir, istediğiniz kitap olmaz. Kargoyla adrese gelmesi de bir süreç. Ona göre davranın derim ben, yine siz bilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.