xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü İçin 7 Romantik Film Önerisi

0 1.558

Battaniyenin altına girip sevgiliniz ya da eşinizle birlikte romantik filmler izlemek için Sevgililer Günü’nden daha iyi bir gün düşünülebilir mi? Biz de tam olarak öyle düşündük ve romantizm dolu bir günün akşamını sakin, huzurlu ve mutlu biçimde noktalamanızı sağlayacak filmlerden bir derleme yaptık. Yeni filmler keşfetmenin heyecanı başka olsa da Sevgililer Günü için film önerileri listemizde daha çok klasik filmlere yer verdiğimizi de ekleyelim ve başlayalım.

 

  1. When Harry Met Sally… / Harry Sally ile Tanışınca (1989)

IMDB Puanı: 7,6

Süresi: 96 dakika

Oyuncular: Meg Ryan, Billy Crystal

Harry Sally ile genç kadın onu ikisinin de mezun oldukları Chicago Üniversitesi’nin kampüsünden New York’taki evine kadar bırakmayı teklif ettiğinde tanışır. Zaman içinde bir kadın ve bir erkeğin birbirlerine karşı romantik hisler beslemeden arkadaş olamayacaklarına karar vererek yollarını ayırırlar. Yıllar içinde zaman zaman tekrar karşılaşan ikilinin aklında her seferinde aynı soru vardır: Yalnızca arkadaş mıdırlar, yoksa aralarında bir ilişki, hatta bundan daha fazlası mı vardır?

  1. Love Story / Aşk Hikayesi (1970)

IMDB Puanı: 6,9

Süresi: 99 dakika

Oyuncular: Ali MacGraw, Ryan O’Neal

Varlıklı bir ailenin oğlu ve hukuk öğrencisi olan Oliver ile müzik eğitimi gören Jenny farklı çevrelerde yetişmelerine rağmen birbirlerine aşık olurlar. Çiftimiz evlendiklerinde Oliver’ın ailesi oğullarını reddeder ve genç aşıklar hayatlarını birbirlerinden başka kimseleri olmadan inşa etmeye çalışırlar.

sevgililer günü için film önerileri

  1. Pretty Woman / Özel Bir Kadın (1990)

IMDB Puanı: 6,9

Süresi: 119 dakika

Oyuncular: Julia Roberts, Richard Gere

Başarılı ve zengin bir avukat olan Edward bir iş gezisi için Los Angeles’a gider ve ona havalı partilerle iş yemeklerinde eşlik etmesi için bir haftalığına hayat kadını Vivian’la anlaşır. Ancak bu anlaşma hem işlerini ustalıkla halletmeye alışık olan Edward, hem de Vivian için beklentilerinin ötesinde sonuçlar doğuracaktır.

  1. Crazy, Stupid, Love / Çılgın Aptal Aşk (2011)

IMDB Puanı: 7,4

Süresi: 118 dakika

Oyuncular: Julianne Moore, Ryan Gosling, Steve Carell

Cal’ın yolunda giden hayatı eşinin ondan boşanmak istediğini söylemesiyle hiç beklenmedik bir anda altüst olur. Bir barda tanıştığı genç ve bekar Jacob ona barda tanıştığı kadınlarla yakınlık kurarak kendini nasıl yeniden keşfedebileceğini göstermeyi teklif eder.

  1. The Notebook / Not Defteri (2004)

IMDB Puanı: 7,9

Süresi: 123 dakika

Oyuncular: Rachel McAdams, Gena Rowlands, Ryan Gosling, James Garner

Fakir ve tutkulu bir adam olan Noah bir karnavala katıldığı bir gece zengin ve maceraperest Allie ile tanışır. Birbirlerine ilk görüşte aşık olan çift çok zaman geçmeden sosyal farklılıklar nedeniyle ayrılmak zorunda kalırlar. Yıllar sonra bir araya geldiklerinde yalnızca bir yaz aşkı olarak kalan hikayelerini ömür boyu sürecek bir masala dönüştürmeye çalışacaklardır.

sevgililer gününde izlenebilecek filmler

  1. Love Actually / Aşk Her Yerde (2003)

IMDB Puanı: 7,7

Süresi: 135 dakika

Oyuncular: Laura Linney, Emma Thompson, Keira Knightley, Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Alan Rickman

Aşk Her Yerde, yılbaşına tam bir ay kala her birinin ayrı bir hikayesi olsa da birbirleriyle bir şekilde bağlantılı olan sekiz çiftin hayatlarında yaşanan değişimleri kimi zaman yürek burkan, ancak çoğunlukla içinizi ısıtan bir biçimde anlatıyor.

  1. Dirty Dancing / İlk Aşk, İlk Dans (1987)

IMDB Puanı: 6,9

Süresi: 100 dakika

Oyuncular: Jennifer Grey, Patrick Swayze

Başarılı bir doktorun kızı olan Baby ailesiyle çıktığı bir tatilde dans hocası Johnny’e aşık olur. İkisi de yaşadıkları şehre döndüklerinde Baby Johnny’nin dans partneri olur ve çift Baby’nin ailesinden gelen baskılara ve başka olumsuzluklara rağmen hem aşklarını, hem de tutkulu danslarını sürdürmeye çalışırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.