xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü’nde Evlenme Teklifi Yapacaklara Tavsiyeler

0 1.686

Kız arkadaşına “Benimle evlenir misin?” demek için 14 Şubat’ı seçen  beyler her zaman vardır . Ben de onlara evlenme teklifi fikirleri vermek ve bazı tavsiyelerde bulunmak üzere bugünü seçtim, uygundur sanırım, planı daha fazla zaman kaybetmeden şekillendirmek ve bütün detayları düşünmek lazım. Başlayalım o halde, binkelam.com iftiharla sunar; Sevgililer Günü’de evlenme teklifi yapacaklara tavsiyeler:

 

Şık bir restoranda özel bir masa hazırlatmak en çok akla gelen fikirlerden biridir herhalde ve gayet de güzel olabilir ama daha başbaşa kalabileceğiniz bir ortam hazırlamak da iyi bir fikirdir. Teklifinizi başkalarının ortasında değil de daha kişiselleştirilmiş bir şekilde yapmayı tercih ederseniz bir ev süsleme operasyonu düşünebilirsiniz mesela. Bunu kendiniz yapacaksanız internette bulunan masa süsleme konulu görsellerden de yararlanarak mumlar ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir masa hazırlayabilirsiniz. Yemek yiyeceğiniz odayı, girişi, ve hatta sevgilinizin oraya da girme ihtimaline karşı banyoyu konsepte uygun bir şekide süsleyebilirsiniz ayrıca. Balonlar alabilirsiniz, gül yaprakları satın alıp onlarla zemine bir kalp yapabilir, bir kısmını masanın üstüne serpiştirebilirsiniz. Ben beceremem veya uğraşamam diyorsanız evlenme teklifi organizasyon şirketleri var, onlarda biriyle iletişim kurarak evinizi sizin adınıza süslemelerini talep edebilirsiniz.

Zengin bir evde evlenme teklifi planlıyorsanız yapabileceğiniz çok şey var; canı müzik yapacak bir müzisyen tutabilirsiniz örneğin. Bir organizasyon firmasıyla görüşerek  bir barkovizyon gösterisi ayarlamak, ikinize servis yapacak bir garsonla anlaşmak da düşünebileceğiniz şeyler arasında; bunlar teklifinize büyük renk katar. Birkaç arkadaşınızla görüşüp siz başbaşa bir süre geçirdikten ve teklifinizi yaptıktan sonra eve gelmelerini ayarlayabilir ve sevgilinizin “Evet” cevabını beraberce kutlayabilirsiniz. Kalp biçiminde pastalar, kurabiyeler falan hazırlatabilirsiniz. Sevgilinizi notlarla yönlendirerek oradan oraya dolaştırabilir ve sonunda teklifinizle karşılaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgililer Gününde evlilik teklifi

Ev ortamı insana daha geniş bir hareket alanı sağlıyor doğal olarak, bu yüzden bu seçeneğin üstünde durmak istiyorum. Teklifinizi evde yapacaksanız başka neler yapabilirsiniz; bir fotokitap bastırabilirsiniz örneğin. Bunun sayfalarını sizinle beraber çevirmek, duygularınızı okumak sevgilinizin hoşuna gidecektir, son sayfada evlenme teklifinizi görmek de öyle. Sonra da teklifi bir de kendi ağzınızdan tekrarlar ve yüzüğü uzatırsınız, güzel olmaz mı? Romantik şarkılardan, ikinizin sevdiği, sizi ifade ediyor saydığı şarkılardan oluşan bir CH hazırlayabilir ve bunun arasına kendi sesinizle yaptığınız teklifi ekleyebilirsiniz.

Bir evlenme teklifi videosu hazırlatmak da iyi bir alternatif. İstanbul dile geldi diye bir şey mesela; ilişkinizin hikayesi hakkında verdiğiniz bilgilere dayanarak size özel bir metin hazırlanıyor ve bu metin, parçalar halinde, İstanbul sokaklarındaki insanlara söyletiliyor. Duygularınız, aşkınız, teklifiniz çocuklar, gençler ve yaşlılar, turistler, erkekler ve kadınlar, tek başına dolaşan insanlar, gruplar tarafından bazen solo, bazen koro halinde seslendiriliyor ve ortaya enerjik ve neşeli bir video çıkıyor. Buna ayrıca sizin çektiğiniz videoları da dahil edebiliyorlar. Arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza bir şeyler söyletirsiniz mesela, kendiniz bir şiir okur veya şarkı söylersiniz ya da duygularınızı ifade eden bir konuşma yaparsınız. Bu tip bir videoyu kendiniz de hazırlayabilirsiniz aslında. Ama profesyonel işi, dinamik bir şey istiyorsanız sürpriz evlilik teklifi organizatörleriyle görüşmek lazım.

Sevgililer Günü evlenme teklifi

Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi yapmak için güzel bir otelde bir oda ayırtma, bu odayı güzelce süsleme ve şık bir masa hazırlatma yoluna da gidebilirsiniz.

Şunu hatırlatmak istiyorum; kız arkadaşınızın böyle bir şey yapacağınızı sezmesi sürprizi berbat etmez. Siz belki en ufak bir açık vermemeyi istersiniz ama bu her durum için uygun değildir. Belki ailesine o gece eve çok geç döneceğini veya dönmeyeceğini bildirmesi gerekecek, belki çok şık bir mekan – bir loca falan ayarladınız ve o ortama günlük kıyafetleriyle değil biraz süslenerek gelmesi daha uygun olur, falan filan; bu yüzden gerekiyorsa ufak bir tüyo vermekten çekinmeyin.

Sinemada evlenme teklifi de Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi yapmak niyetinde olan beyler için güzel bir alternatif. Bu organizasyon birkaç farklı şekilde yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Esas olarak yapılan şu; sizin için bir evlilik teklifi videosu hazırlanıyor ve bu video film arasında veya reklamlar sırasında yayınlanıyor. Bunun için herkesle beraber o seansa giriyorsunuz veya salonu ikiniz için kapatıyorlar. Bu organizasyona biraz daha renk katmak için arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Sevgililer Gününde evlenme teklifi

Bugünü mutlaka belgelemek lazım, sizce de öyle değil mi? Bunun için herhalde bir fotoğrafçı ve / veya kameraman ayarlamak gerekir ya da eve bu anları kaydedecek bir sistem kurulabilir belki, bilemiyorum. Daha sonra çekilen sahnelerin arasında en can alıcı, en güzel olanlarını seçerek kısa bir video hazırlayabilirsiniz.

Son tavsiyem şu olacak; bugün Sevgililer Günü, bu teklif geri çevrilmez diye güvenmeyin, hiç belli olmaz. Bu yüzden kız arkadaşınızın da teklife hazır olduğundan ve kabul edeceğinden emin olmalısınız.

08.02.2017 güncelleme: Kız arkadaşa / bayan eşe Sevgililer Günü hediye sepeti konulu yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 14 Şubat’ta evlenme teklifi yapmayı planlıyorsanız bu duruma uygun bir hediye sepeti hazırlayabileceğinizi düşünüyorum. Sepete çiçek, hem kız arkadaşınızın seveceği, hem de teklifin kabulünü kutlamak için beraberce tüketeceğiniz tarzda özel birkaç yiyecek – içecek, birkaç küçük hediyelik vb. şeylerin yanısıra şık bir kutunun içinde zarif bir evlenme teklifi yüzüğü de koyabilirsiniz. Yüzüğü hemen bulamayacağı şekilde yerleştirir ve bulduğu zaman da teklifinizi yaparsınız. Sevgililer Günü’nü bir mekanda müzik dinleyerek, yemek yiyerek, eğlenerek geçirecekseniz sepetin uygun bir zamanda mekanın çalışanlarından biri tarafından masaya getirilmesini de ayarlayabilirsiniz. Ben böyle düşündüm, başka senaryolar da olabilir tabii.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.