xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü’nde Evlenme Teklifi: Yapılması / Yapılmaması Gerekenler

0 1.598

Hayatınızı birleştirmek istediğiniz insanı bulduysanız ve ona sürpriz bir evlenme teklifi yapmak niyetindeyseniz Sevgililer günü bunun için en uygun zaman olabilir. Ancak 14 Şubat evlilik teklifleri için en sık tercih edilen günlerden biri olduğundan klişeleşmiş tercihlerden olabildiğince kaçınmaya ve bu özel günü hem sevgiliniz, hem de kendiniz için unutulmaz hale getirmeye ekstra özen göstermeniz gerekir. Yazımızda Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi planınızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli noktanın üzerinde duracağız.

 

Yapmayın: Bir restoranda baş başa yenilen bir yemeğin romantik bir teklif için yeterli olduğunu düşünmeyin.

Bu yazdığımız size biraz acımasızca görünebilir, ancak yemeğin sonunda tatlı tabağının ya da kadehin içinden çıkan yüzükle yapılan evlenme teklifleri, en azından kendi hikayelerini yazarken klişelerden uzak durmayı tercih edenler için biraz sıradan bir fikir. Sevgililer Günü’nde sevgilinizi romantik bir restorana götürmek iyi bir fikir olabilir, ancak niyetiniz ona evlenme teklif etmekse biraz daha yaratıcı düşünmenizde fayda var.

Yapın: 14 Şubat akşamı için özel bir şefle anlaşın ve evde yemek yiyin.

Sevgililer Günü’nde akşam yemeğini kalabalık, haddinden fazla pahalı ve fiks menüleriyle sizi sınırlayan bir restoran yerinde evde yemeye ne dersiniz? Yeteneklerinize güveniyorsanız elbette yemeği siz hazırlayabilirsiniz, ancak bizim tavsiyemiz size birbirinden lezzetli yemekler hazırlaması için o geceye özel bir şefle anlaşıp yalnızca sevgilinizi mutlu etmeye odaklanmanız. Mum ışığı, sevgilinizle birlikte çekildiğiniz fotoğraflar, romantik bir müzik ve çeşitli çiçek yapraklarından faydalanarak evde de son derece romantik bir ortam hazırlayabilir, evlenme teklifinizi ikinize özel ve unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Yapmayın: Ona evlenme teklif etmeye hazırlandığınızı belli etmeyin.

Uzun süreli biri ilişkisi olan hanımların çoğu Sevgililer Günü’nde evlenme teklifi alabilecekleri ihtimalini akıllarından geçirirler ve emin olun sizin partneriniz de bu konuda bir istisna olmayacaktır. Teklifinizi yapacağınız günün sizin için son derece önemli olduğunu ve her şeyi mükemmel biçimde yerine getirme isteğinizin sizi gerginleştireceğini biliyoruz, ancak bu gerginliği fazlaca ele vererek sürprizi daha günü ilk saatlerinden ele vermemeye özen gösterebilirsiniz. Sevgilinizle bir araya geldiğinizde yalnızca ona mükemmel bir gün yaşatmak ve harika bir Sevgililer Günü hediyesi vermek istiyormuş gibi davranın ve bir sonraki sürprizinizin ne olacağını sakın çaktırmayın.

Yapın: Beklenti yaratın.

Teklifinizi yapmaya adım adım yaklaşırken sevgilinizde ufak çaplı bir beklenti yaratmak işin sürprizini kaçırmayacak, aksine etkisinin daha büyük olmasını sağlayacaktır. Örneğin gece boyunca birlikte geçirdiğiniz güzel zamanlara ait fotoğraflara göz atarak ya da daha iyisi hatırladığınız ufak ama özel anlardan bahsetmek birazdan gelecek olan teklifi ele vermeden havadaki romantizmi yükseltmek için harika bir yol olabilir.

sevgililer gününde evlenme teklifi

Yapmayın: Hiçbir şey olmuyormuş gibi davranmayın.

14 Şubat günü için herhangi bir hazırlığınız yokmuş ya da bir plan yapmamışsınız gibi davranmak Sevgililer Günü’nde evlilik teklifi etmeden önce düşülen en büyük hatalardan biridir. Unutmayın ki bu özel bir gün ve günün sonunda yapacağınız büyük sürprizi saklamanız gerekse de sevgilinize en azından günün geneli için hoş bir program yaptığınızı, onun mutluluğu için çaba harcadığınızı göstermelisiniz.

Yapın: Bir planınız olduğunu söyleyin ancak bunun üzerinde durmayın.

Bu şekilde hem sevgiliniz onun için herhangi özel bir plan yapmadığınız yanılgısına kapılmaz, hem de onda beklenti yaratmış olursunuz. Teklifinizi yapmayı planladığınız mekana göre ona saat kaçta yemek yiyeceğiniz ya da nasıl giyinmesi gerektiğine dair ufak bilgiler verebilirsiniz.

Yapmayın: Biraz aşırıya kaçmaktan çekinmeyin.

O gün Sevgililer Günü olduğuna ve sevgilinize hayatınızın geri kalanını onunla birlikte geçirmek istediğinizi söyleyeceğinize göre, gösterişçi olmadan bir parça aşırıya kaçmanızda sakınca olmayacaktır. Eğer aklınızsa teklifinizi yapacağınız ortamı daha özel hale getirecek şeyler (canlı müzik, çiçekler, özel ışıklandırmalar vb.) ya da ilişkiniz açısından özel olan, sevgilinize tanıdık gelecek ufak detaylar varsa bunları planınıza dahil edin.

Yapın: Evlilik teklifi anının kayda alınmasını sağlayın.

Günlerdir, hatta haftalardır planladığınız ve bir ömür hatırlanacak bir anı olması için elinizden geleni yaptığınız evlilik teklifi anının iyi biçimde kaydedildiğinden emin olmanız çok önemli. Bu yüzden gece boyunca sizi izleyecek, önemli anları kaydedecek ve teklif anını en ince detaylarıyla kameraya alacak profesyonel bir fotoğrafçı ya da kameramanla anlaşmayı sakın unutmayın. Emin olun bu güzel günü tekrar yaşamak istediğinizde piksel piksel ayrılmış kalitesiz fotoğraflar ve telefon kamerasıyla çekilmiş videolar sizi tahmin etmeyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.