xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgilisi Olmayanlar İçin 14 Şubat Önerileri

0 970

Evli olmadığınız ya da hayatınızın bu döneminde bir sevgiliniz olmadığı için Sevgililer Günü telaşının, sokaklarda el ele dolaşan çiftlerin ve havada uçuşan kalplerin sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Sevgililer Günü’nün tüketimin artması amacıyla ortaya atılmış bir şey olduğu klişesine prim vermek istemesek de bu günün yalnızca insanların oynamayı sevdiği bir oyunun parçası olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Sevgililer Günü’ne sevgilileriyle ya da eşleriyle birlikte girenlerin gelecek hayatlarında ya da ilişkilerinde daha mutlu ya da şanslı olacaklarına dair bir güvence olmadığı gibi bu günü yalnız geçirmenin de bir nevi toplum baskısından kaynaklanan psikolojik etkinin dışında hayatınız üzerinde hiçbir yaptırımı yoktur. Öyleyse, bu psikolojik etkiyi nasıl bertaraf edebilirsiniz? İşte bu konuda size yardımı olabilecek birkaç tavsiye;

 

1. Kendinize küçük bir sürpriz hazırlayın: Kim demiş sevgilisi olmayanlar Sevgililer Günü hediyesi almaz diye? Sevgililer Günü’nden birkaç gün önce internetten kek ya da şekerlerden oluşan çiçek şeklinde güzel bir sepet seçin ve bunu sipariş edin. Siparişinizle birlikte gelecek kartın üzerine de “En büyük hayranından.” yazdırın. Hediyeyi kendi kendinize gönderdiğinizi bilseniz bile emin olun sabah kapınızda böyle tatlı bir ikramın belirmesi sizi mutlu edecek ve üzerinizdeki karamsarlığın dağılmasına yardımcı olacaktır.

sevgililer gününe yalnız girmek

2. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle vakit geçirin: Koca bir kutu çikolata alıp bunu en sevdiğiniz arkadaşlarınızdan biri ile paylaşın ya da bir grup bekar arkadaşınızla bir araya gelip sohbet edin. Unutmayın, Sevgililer Günü’ne dair internet, televizyon, gazete ve dergiler tarafından oluşturulan imaj size dünyadaki tek yalnız insan sizmişsiniz gibi hissettirse de bu günü yalnız geçiren ve bunu pek de umursamayan milyonlarca insan mevcut. Eğer yalnız başınızayken olumsuz düşüncelerin başınıza üşüşeceğini düşünüyorsanız odağında sevgi olan bu özel günü en sevdiklerinizle geçirmek için şimdiden plan yapmaya başlayın.

sevgililer gününde sevgilisiz olmak

3. Tüm bir günü kendinize ayırın: Herhangi bir sebepten dolayı Sevgililer Günü’nde yalnız olmak durumundaysanız ve dışarıda herhangi bir program yapasınız da yoksa bu günü tamamen kendinizi şımartmaya ayırabilirsiniz. Sabah yataktan istediğiniz saatte kalkın, kendinize güzel bir kahvaltı hazırlayın, kahve keyfinizi öğlene kadar uzatın ve kişisel bakımınıza dair bugüne kadar ertelediğiniz şeyleri alışkanlık haline getirmek için adım atın. İş dönüşleri vaktiniz olmadığından, hafta sonları ise üşengeçlikten bir türlü uygulayamadığınız ev yapımı saç maskeleri arasından bir tanesini denemek ya da yoğunluk nedeniyle ne zamandır açmadığınız bilgisayarınızda saatlerce oyun oynamak günü keyifli geçirmek için tercih edebileceğiniz binlerce aktiviteden yalnızca ikisi!

sevgililer gününde yalnız olmak

4. Mutfağa girin: Zahmetli göründüğü ya da pişirmesi biraz zaman aldığı için uzun süredir denemeye fırsat bulamadığınız pastayla meşgul olduğunuzda Sevgililer Günü’nü yalnız geçirmek bir sorun olmaktan çıkacaktır. Mutfakta zaman geçirin, yaratıcı olun, etrafı dağıtın ve ardından kanepenize oturup eserinizin keyfini çıkarın. Kendiniz için, yalnızca kendinizi şımartmak amacıyla bir şeyle yapmak yalnız geçirdiğiniz Sevgililer Günü’nü verimsiz ve iç bunaltıcı olmaktan çıkarıp renklendirecektir.

5. Kendinize acımayın ve kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın: Yolda gördüğünüz mutlu çiftlerin bir gün mutlaka kavga edip ayrılacaklarını ya da günümüzde evliliklerin bile göz açıp kapayıncaya kadar bitiverdiğini düşünmek sizi bir anlığına rahatlatabilir, ancak yalnızca bu Sevgililer Günü’nde değil, hayatınızın genelinde ilişkilere karşı daha sağlıklı bir bakış açısı geliştirmenin mutluluğunuza katkısı daha büyük olacaktır. İlişkilerin ya da evliliğin ne kadar anlamsız, boş ve yapmacık şeyler olduğunu düşünüp kendinizi kandırmaktansa insanın hayatında sevebileceği biri olmasının güzel bir şey olduğunu, ancak elbette her ilişkide irili ufaklı sorunların yaşanabileceğini kendinize itiraf edin. Kendi hatalarınız, hayatın getirdikleri, kimi şanssızlıklar ya da kişisel tercihleriniz sebebiyle şu an yalnız olabilirsiniz, ancak bu durum hayatınızın sonuna kadar sürmeyecek ve belki de birkaç sene içinde siz bu günü sevgilinizle birlikte geçirmek için coşkulu bir hazırlık içerisindeyken bir yerlerde birileri Sevgililer Günü’nde sevgilisiz olmak üzerine kara kara düşünüyor olacak. İçine bulunduğunuz durumu olduğu gibi kabullenin ve eğer ondan hiç de memnun değilseniz Sevgililer Günü’nü önünüzdeki zamanda onu değiştirmek için neler yapacağınıza dair fikirler üreterek geçirin.

sevgilisi olmayanlar için 14 şubat fikirleri

6. Başkalarını mutlu edecek bir şeyler yapın: Komşunuz için apartman kapısını açık tutun, fakir bir ailenin evi için bir haftalık gıda alışverişi yapıp onlara ulaştırın ya da annenize ev işlerinde yardım edin. İmkanlarınız ölçüsünde yapacağınız bu gibi iyilikler sayesinde Sevgililer Günü’nde yalnız olmak konusunda duyduğunuz sıkıntıyı başkalarını mutlu edip hem kendi kalbinizi, hem de onların kalbini ısıtarak dağıtabilirsiniz.

sevgililer gününü yalnız geçirmek

7. Temizlik yapın: Evinizde şöyle dip köşe, erken bir bahar temizliği yapmak ya da ne zamandır kontrolünü kaybettiğiniz kıyafet dolabınızı baştan aşağı düzenlemek için bundan iyi bir fırsat olamaz! 14 Şubat’ta yalnız olmak hala canınızı sıkıyor olabilir, ancak sıkı bir temizlik maratonu bedeninizi olduğu gibi zihninizi de meşgul edip depresif düşüncelerden büyük ölçüde uzaklaştıracaktır. Günün sonunda evinizi pırıl pırıl görmenin vereceği keyif de cabası!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.