xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgiliye 2017 Hatırası Yılbaşı Duvar Saati

0 1.331

Erkek veya kız arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri arıyorsanız veya sevdiğiniz bir çifte yılbaşında güzel bir ev hediyesi vermeyi düşünüyorsanız 2017 hatırası yılbaşı duvar saati aradığınız ürün olabilir. 1 adet AA pil ile çalışan bu sevimli saat (Pili ayrıca almanız gerektiğini hatırlatmak isterim bu noktada, ürünle beraber gelmiyor.) HDF malzemeden yapılıyor, üzerindeki baskılar ise sublimasyon baskı tekniğiyle çalışılıyor. Saatin üzerine kısa bir başlık ve 2 isim yazdırabiliyorsunuz. En üstünde yer alan kalp şeklindeki boşluğa da gönderdiğiniz fotoğraf yerleştiriliyor. Alt kısımda ise yılbaşı konseptine uygun bir figür var; geyiklerin çektiği kızağıyla ilerleyen Noel Baba.

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın

Bu saat esas olarak bir sevgiliye 2017 yılbaşı hediyesi alternatifi olarak düşünülmüş. Fakat güzel bir ilişkisi olan veya evli arkadaşlarınıza hediye olarak da alabilirsiniz, güzel bir fotoğraflarını temin etmeniz yeterli, o da zor olmazherhalde. Beraberken bir bahaneyle çekilebilir, Facebook’dan falan bulunabilir, bir arkadaştan temin edilebilir.

İnsanın sevdiklerini, yakınlarını, arkadaşlarını sürprizlerle, hediyelerle mutlu etmesi güzel bir şey. Bu hediyeyi alan tarafa da, veren tarafa da keyif veriyor. Yılbaşı gibi günler de hediyeleşmek için vesile oluyor işte.

Piyasada öyle bir ürün çeşitliliği var ki gayet uygun fiyatlı hediyelik ürünler de bulabilirsiniz, fahiş fiyatlı parçalar da. Her bütçeye göre bir şeyler var. İlla ki kesenize uygun bir şeyler bulursunuz. Ama hediyeyi alacağınız kişiyle yakınlık derecenizi, onun zevklerini ve ihtiyaçlarını da dikkate almayı unutmayın. Hediye seçerken mutlaka dikkate alınması gereken noktalardı bunlar; sonuçta alacağınız kişinin hoşuna gitmeli, işine yaramalı. Herhangi bir atkı değil, en sevdiği renkten bir atkı almalısınız mesela veya rastgele bir kitap değil, özellikle ilgilendiği bir konuda yazılmış bir kitap.

Şimdiden mutlu yıllar dileriz, ziyaretiniz için de teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.