xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sibirya Kurdu (Husky) Fotoğrafları

0 4.709

Sibirya kurdu veya Husky olarak anılan köpek cinsi şahsi kanaatime göre şahane bir hayvandır ama böyle bir köpeğim olmasını ister miyim bilmiyorum. Bana sorulsa isterim de istememek lazım sanırım; çünkü bu köpekler soğuk iklimlerde daha bir mutlu oluyor…muş. İnternette bu konuda bir sürü tartışma gördüm, kesin bir sonuç yok gibi ama en azından sıcak Ege ve Akdeniz şehirlerinde yaşamak Sibirya kurtları için gerçekten eziyet olabilir gibi.

Haski çok zeki, çok oyuncu, inatçı, sosyal ve eğitilmesi zor bir köpek cinsi olarak tanımlanıyor. Yani bir Sibirya kurdu edinirsek hayvan her dediğimize ‘he’ demeyecek, ona göre. Fakat sorun değil sanki, profilden yukarıdaki gibi bir poz versin de varsın söz dinlemesin.

Husky ırkı Sibirya dolaylarında yüzyıllar boyunca kızak çekme köpeği, Ren geyisi sürüsü çobanı ve bekçi köpeği konumlarında çalıştırılmış. Öte yandan bu köpeklerin havlamaktan pek hoşlanmadıkları için bekçiliğe müsait olmadıklarına dair bir şeyler de okudum.

 

Şu bakışı nasıl? Al bir resepsiyona götür, bir davete götür; halkın hayran bakışlarını hiç kaale almadan böyle dursun. Durmaz sanırım gerçi. Çok hareketli bir tabiatı var kendisinin.

Husky’ler kar üzerinde en süratli hareket eden canlılar olarak da biliniyor. Manevi güzellik de önemli tabii ama itiraf ediyorum bu cins beni fiziksel güzelliğiyle fethetmiştir.

husky photogtaphies

Sibirya kurdunun mutlu olması için geniş, havadar, açıklık, fazla sıcak olmayan bir ortamda bulunması gerekiyor. Bu güzel köpek, hep aynı (Ve elverişsiz) ortamda tutulursa, kafasına göre hoplayıp zıplayamazsa hırçınlaşabilir, hatta salgırganlaşabilirmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.