xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Şık ve Pratik Atkuyruğu Modelleri

0 1.773

Uzun saçların omuzlardan aşağı özgürce dökülmesi her ne kadar harika bir görüntü olsa da özellikle yüksek sıcaklıklarla boğuştuğumuz yaz aylarında rahat ve şık bir atkuyruğu hepimizin kurtarıcısı olabiliyor. Ancak görünüşte uygulaması oldukça kolay olan atkuyruğu modelleri kimi zaman istediğimizden daha sıradan veya sönük görünebiliyorlar. Saça hacim katmak ve formunu korumak için kullanılan çeşitli saç spreyleri ve diğer kozmetik ürünler bu duruma çare olsa da uzun süreli uygulamalarda saça zarar verebiliyorlar.

Yazımızda sizler için yalnızca bir parça briyantin veya saç köpüğünün yardımıyla ya da hiçbir koruyucu ürün kullanmadan evde yapabileceğiniz birkaç kolay atkuyruğu modeli derledik.

 

İlk bakışta biraz dağınık bir hava sergileyen bu atkuyruğu modeli hem uygulanışındaki kolaylık, hem de saça kattığı hacim ve dolgunluk açısından son derece kullanışlı. Bu modeli uygulamak için saçınızın üst kısmını saç kurutma makinesi yardımıyla hafifçe kabartın.

Ardından atkuyruğuna ayırdığınız alt kısımlardan aldığınız bir tutamı tıpkı toka gibi kalan tutamın etrafına biraz sıkı biçimde dolayın. Atkuyruğunun dağılmaması için saçınızı görünmeyen alt kısmından ufak tel ya da mandal tokalarla tutturabilirsiniz.

Günlük Atkuyruğu

Bu görseldeki atkuyruğunun bizim en beğendiğimiz pratik atkuyruğu modelleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Örnekte gelin saçı olarak uygulanan model günlük olarak kullanılmaya da son derece uygun. Saçınızın yan tarafındaki kalın bir tutamı gevşek biçimde örüp standart atkuyruğunuza dahil ederek kolayca sahip olabileceğiniz bu modelin daha sade görünmesini tercih ediyorsanız örgüyü daha küçük tutabilir ya da saçın iki yanından örülmüş ince birer tutam kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Atkuyruğu Nasıl Yapılır

Fotoğraftaki tarzda atkuyruğu modelleri özellikle şık davetlerde ve özel etkinliklerde sıklıkla karşınıza çıkacaktır. Oldukça yüksekten bağlanmış normal atkuyruğunun küçük lastik tokalarla ya da saçın uzun bir tutamıyla belli yerlerden bağlanmasından ibaret olan bu modelin güzel görünmesi için uygulamadan önce saçınıza bir parça bakım yapmanızda fayda var. Aksi takdirde saçınızın uçları görselde olduğu gibi dağınık ve zayıf görünebilir.

İncelediğimiz atkuyruğu modelleri bile bu sıcaklarda sizi rahatlatmıyorsa “Yaz Ayları İçin İdeal Kısa Saç Modelleri” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.