xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Silsile (2014)

2 2.688

Varlığından ilk defa 15 gün kadar önce, bir gece kızımla beraber izleyecek olunca haberdar olduğum Silsile (2014) filmi hoşuma gitti ve Binkelam sayfalarında yer almasını istedim. İzlediğim yerli filmler arasında, aklımda kalacak bir filmdir bu, seyretmediyseniz tavsiye ederim.

Filmin konusunu yazayım önce: ABD’den yıllardır uzak kaldığı İstanbul’a dönen Cenk, döndüğü günün gecesinde en iyi arkadaşı olan Faruk’un verdiği bir davete katıldı. Burada artık Faruk’un nişanlısı olan eski aşkı Ece ile karşılaştı.

Cenk partiden ayrıldı ve Faruk’un onun kalması için ayarladığı eve gitti. Faruk, Karaköy’deki bu eski binanın restorasyonu ile ilgileniyordu ve bina ile ilgili sorunlar vardı.

Biraz sonra Ece de oraya geldi. İki eski sevgili önce geçmiş üzerinden biraz atıştılar, sonra dayanamayıp sevişmeye başladılar. O sırada evde genç bir çocuk belirdi. Onu yakalayıp orada ne aradığını öğrenmek istediler ama ellerinden kaçırdılar. Bu sefer de yabancı bir adam ortaya çıktı. Cenk onunla kavga ederken Ece adamı itti ve merdivenlerden düşmesine sebep oldu.

Silsile (2014) filminin senaristi bu ismin hakkını vermeye kararlıydı. Bu sadece başlangıçtı. Ece bu olaydan sonra evden ayrıldı. Olaydan haberdar edilen Faruk, avukatı ve eski sevgilisi Merve ile beraber oraya geldi. Bu sırada merdivenlerden düşen adamın binayı boyayan boyacı olduğu ortaya çıktı. Kaçan genç de onun kardeşiydi.

Bundan sonra ortaya yeni karakterler de çıkacak; yasa dışı işler, suçlar, zorlu ve kayıp hayatlar, rahat görünen sıkıntılı hayatlar, karmaşık ilişkiler, farklı sosyal sınıflara mensup insanların farklı sorun çözme biçimleri derken olaylar giderek daha kaotik bir hal alacaktı. Bu olaylar silsilesi Cenk, Faruk ve Ece’nin hayatlarını sonsuza kadar değiştirecekti.

Dram, suç ve gerilim unsurlarını içeren 1 saat 45 dakika süreli filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Ece’yi Nehir Erdoğan, Faruk’u Tardu Flordun, Cenk’i ise İlker Kaleli canlandırıyor. Avukat Merve rolünde Esra Bezen Bilgin oynuyor.  Serkan Keskin Cihan karakteriyle uzun süre görünmüyor ama göründüğü kadarı yeter – rolünün hakkını veriyor. Severim ben kendisini.

Silsile sıkılmadan, bakalım şimdi ne olacak duygusuyla sonuna kadar izleyebileceğiniz akıcı bir film. Hikayesi merak uyandırıcı ve bazen de düşündürücü. Alıştığımızdan farklı bir Türk filmi, bir şans vermenizi tavsiye ederim.

2 Yorumlar
  1. Yurdagül Çelik

    Film ararken karşıma çıktı.İzleyeceğim 🙂

    1. Hilal Uslu

      Gerçekten bir Türk filmi olarak enteresan bir çalışma. Beğeneceğinizi umarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.