xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Beyaz Gelinlik Modelleri

0 1.681

Bir özgün makale yazarı (buyurun benim?) hiçbir zaman ‘kendi siteme, müşterilerin sitelerine derken kainatta hakkında yazmadığım gelinlik modeli kalmamıştır herhalde’ diye düşünmemelidir, düşünürse büyük hata eder. Bu mevzu bitmez. Bir modele dair yazarken başka bir modelin adını duyarsın, görsellere bakarken gördüğün bir özelliği ‘var mı acaba?’ diye tıklarsın, büyük ihtimalle vardır. Siyah beyaz gelinlik modelleri diye bir şey olduğunu da bir şekilde öğrenirsin işte; meğer varmış. Gelinlikler hakkında o kadar yazı yazdım, bunu bilmiyordum. Siyah beyaz abiye elbise görselleri ararken çıktı karşıma, bunların çoğu gelinliğe benziyordu veya gelinlikti. Yani gelinlikmiş. Hayır; bir de güzeller ki. Fırfırlar, işlemeler, pili vb. detaylar iki zıt renk bir araya gelince daha bir göstermiş kendini.

 

İşlemeli gelinlik hastasıysanız bedeninin ön kısmı hemen hemen yarıya kadar sık ve narin işlemelerle süslenmiş bir straplez gelinlik hoşunuza gider belki. Gelinliğin bundan ötesi beyaz, sadece eteğinin kuyruk kısmının uçlarına da aynı işlemeden serpiştirilmiş. Korsajı düz siyah simli kumaştan yapılmış, etekleri siyah-beyaz çiçek ve dal motifleriyle süslenmiş bir model de göze çarpıyor. Siyahlı beyazlı bir sade gelinlik giymeyi düşünürseniz straplez tarzı; göğüslerinin üst kısmı ince, etek uçları daha kalın bir siyah bantla çevrelenmiş; beline de üstünde beyaz bir işleme bulunan siyah bir kuşak yerleştirilmiş bir gelinlik beğeninizi kazanabilir. Kazanmayabilir de tabii. Öyleyse balık etek gelinlik modellerine geçelim; siyah beyaz gelinlik modelleri arasında bu stilde parçalar da mevcut. Örneğin korsajının bir kısmı siyah kumaşla tasarlanmış, eteklerinin arka ortasına da aşağıya kadar inen kilim deseni görünümlü bir motif uygulanmış bir gelinlik ilginizi çekebilir. Diyelim ki çekmedi; fırfırlı gelinlik modellerine bakabilirsiniz o zaman. Beden kısmına beyaz zemin üzerine işlemeli siyah tül kumaş, beyaz renkli fırfırlarının ucuna da ince siyah şeritler geçirilmiş bir gelinliğe ne buyrulur?

A tipi prenses gelinlik modelleri farklı vücut tiplerine uyan kalıpları ve bazı vücut kusurlarını gözden saklama özellikleri yüzünden de, havalı ve klas görünümleri yüzünden de sevilen gelinlikler arasında yer alıyor. Siyah beyaz gelinlikler aleminde ‘gelinlik dediğin gösterişli olacak’ diye düşünenlere uygun gayet gösterişli modeller mevcut. ‘Gelinlikte de olsa fazla süs püsten hoşlanmam’ diyenlere hitap edecek sade modeller de mevcut. Nostalji isteyenler bu kalabalıkta vintage gelinlik modelleri de bulabilecektir mutlaka. İş en yakışanını, hakkını en iyi verebileceğiniz modeli bulabilmekte. Kolay gelsin.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.