xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Damatlık Takım Elbise Modelleri

1.743

Damat elbisesi modelleri hakkında fikir edinmek için bu yazıyı okuyan beylere damatlık seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda biraz bilgi verelim önce. Bej, gri, beyaz, lacivert veya siyah damatlık takım elbise modelleri arasından seçim yaparken ceketin vücudunuza tam oturmasına ve omuz kısımlarının dar olmamasına dikkat etmelisiniz.

Gömlekte yaka çok önemlidir, gömleğinizin yakası boğazınızı sıkmamalı. Damatlık elbise modellerinin altına daha çok Ata yaka gömlekler tavsiye ediliyor. Yüzünüz uzun ve darsa uzun yakalardan, yuvarlaksa geniş yakalardan uzak durmalısınız. Gömleğinizin çok dar veya çok bol olmaması da önemli.

Yelekli takım elbise giyecekseniz yeleğin ölçülerinize tam olarak uymasına dikkat edin ki ceketi çıkardığınız zaman şıklığınız bozulmasın. Veya sade bir siyah takım elbise modelini canlı bir yelekle modern ve şık bir havaya büründürmeyi deneyebilirsiniz ki gayet de güzel olur.

Aşağıda yelekli bir kombin var ama bunun yelek – kravat – gömlek kombinasyonu hoş görünmedi bana. Renkler birbirine çok yakın olduğundan parçaların görünürlüğü azalmış sanki. Kravat renkli – desenli bir şey olsaydı daha iyi olurdu.

Damatlık seçimini smokin modelleri arasından da yapabilirsiniz tabii. Smokinin üstünüzde çık durması için ceketin bedeninize tam oturmasına dikkat edin. Eskiden smokinlerin ayrı bir saten kuşakları olurmuş, 2005’de ise ortaya kendinden kuşaklı pantolonlar çıkmış ve çok beğenilmiş.

Rugan ayakkabılar smokinle güzel olur, ama onları sevmiyorsanız bir çift iyi cins deri ayakkabı da olur. Siyah damatlık takım elbise veya smokin seçimi yaparken kıyafetinizin gelininkiyle uyumlu olmasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Smokinli bir damat adayı resmi verelim şimdi de:

siyah smokin modelleri

Seçtiğim diğer siyah damatlık elbise modelleri de aşağıda. Unutmadan; smokin giyecekseniz smokinle aynı kumaştan yapılmış bir de papyon almalı ve mutlaka kol düğmeleri kullanmalısınız. İnce siyah çoraplar giymeniz lazım, mendil kullanacaksanız da keten veya ipek mendilleri tercih edin.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.