xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Etek Kombinleri

0 2.011

Siyah etek modelleriyle yapabileceğiniz kombinler o kadar çok ki. Bu renkteki etekleri lacivert ve koyu kahverengi dışındaki her renkle kombinleyebilirsiniz.

Bol kesimli bir siyah mini etek üzerine yine bol bir beyaz fular yaka bluz giyin, üstüne de siyah bir hırka alın ve aynaya bakın; gayet hoş olduğunuzu göreceksiniz.

Hafif dökümlü açık yeşil bir bluzu kısa siyah eteğinizin içine sokun, eteğin belindeki kemer köprülerinden bluzla aynı renkteki ince kemerinizi geçirin; yine hoşsunuz.

Siyah kalem etek modellerini renkli bluzlarla ve topuklu siyah ayakkabılarla kombinleyin, ortaya gayet güzel görünümler çıkacaktır. Ayakkabılar bluza veya çantaya uygun kontrast bir renkte de olabilir tabii ama boyunuz ve bacaklarınız kısaysa etekle ayakkabının aynı renkte olması daha uzun görünmenizi sağlar.

siyah kloş etek modelleri

Peplum bluz modelleri dar kesim siyah eteklerin üstünde çok güzel durur.

Siyah bir salaş etek giyin ve üstüne dökümlü, kısa bir beyaz bluz alın; basit bir kombin gibi görünüyor ama ortaya gayet güzel bir görünüm çıkıyor, galeride görebilirsiniz.

siyah beyaz kombin fikirleri

Siyah etek modellerini blazer ceket ile de kombinleyebilirsiniz. Bu tip kombinlerde eteğin ve ceketin boyu önemli; uzun eteklere kısa ceketler, kısa eteklere uzun etekler yakışıyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.