xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah Mini Etek Kombinleri

0 1.850

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi, nasılsınız, ben iyiyim teşekkür ederim fakat şöyle bir sorun var; siyah mini etek kombinleri konusunda yazmaya karar verip resimleri ayarladıktan sonra bir sürü başka şeylere de baktığımdan neredeyse konudan soğudum. Bu işlere bu kadar dalarsanız öyle oluyor, bir tıklama diğerini getiriyor, ona da bakayım – hadi buna da bakayım falan derken zaman geçiveriyor. Kafam daha fazla dağılmadan bunu yazmam lazım. Hemen başlıyorum:

Siyah beyaz bir kombinle başlayalım. Resimdeki siyah kısa etek modeli beyaz bir bluz ve siyah bir kadın blazer ceketle tamamlanmış. Ayakkabılar siyahtır sanırım, bana kalsa beyaz da olur. Blazer kısa ve altından bluzun bir kısmı görünüyor, sade ve temiz bir kombin:

black and white

Siyah kloş etek ve kısa kırmızı kazak, bakın ne güzel durmuş. Kazak başka kontrast renlerde olabilir, desenli olabilir, ayakkabılar siyah veya kazakla uyumlu bir renkte olabilir böyle bir kombinde; hangisini isterseniz, vücut tipiniz hangisi için müsaitse. Bana göre daha çok gençlere yakışacak olan gayet hoş bir kombin. İşte geliyor:

siyah mini etek - kırmızı bluz

Siyah – krem çizgili bluz, kısa siyah etek, siyah külotlu çoraplar ve siyah bere. Nasıl görünüyor?

mini etek kombinleri

İşte siyah mini etekli kombiniyle Katie Holmes:

katie holmes

Sırada beyaz zemin üzerine siyah desenli kazak, siyah mini etek ve siyah şapkayla yapılmış bir kombin var. Bunlar kolayca akla gelebilecek kombinler aslında fakat aksesuarların doğru seçilmesi ve kombinin giyenin fiziki yapısına uygun olması çok şey fark ediyor işte. Askıda veya vitrinde şahane görünen bir kıyafet üstünüzde hiç de şahane durmayabilir vücudunuz onu taşıyacak, yakıştıracak yapıda değilse. Bu gerçekten önemli.

siyah beyaz bluz - siyah etek

Hafif dökümlü krem rengi bir fular yaka bluz, siyah kloş mini etek ve küçük bir siyah hırka; bakın ne güzel olmuş:

black skirt

Galeriye size ilham verecek birkaç fotoğraf daha ekliyorum:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.