xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Siyah ve Kumral Saçlara Balyaj Modelleri

0 6.222

Karar verdim, Binkelam için siyah ve  kumral saça balyaj renkleri konulu bir yazı yazıcam. Ne yaptım; balyajlı kumral saç fotoğrafları aradım, onları isimlendirip bir klasöre doldurdum. Bir yandan ve sonradan da ne yaptım; balyaj nedir, ombre balyaj nasıl bir şeydir, krepe balyaj ne demektir gibi şeyleri anlamaya çalıştım ki bu kısım epeyce kafamı karıştırdı. Bir sürü terim var, bir sürü açıklama var; bu konularda bilgi vermek istiyorum bir yandan, ona bak, bunu oku içime fenalık geldi. Derli toplu bilgiler de vermek için elimden geleni yapıcam ama, umarım olur.

 

Balyaj nedir?’ mevzusuyla başlayalım; esas olarak saçın uçlarına ve boylarına uygulanan bir renklendirme işlemidir ve bu sırada saç diplerine dokunulmaz, diplerde saçın doğal rengi görünür yani. Saç rengine yakın bir tonda yapıldığı gibi kontrast oluşturacak bir renkle de yapılabilir. Ben balyajın sadece saç uçlarına yapıldığını sanırdım mesela, değilmiş, daha yukarılara da yapılabiliyormuş. Ama diplere dokunulmuyor.

Ombre saç meselesi var bir de, bu bazı kuaförlere göre krepe balyajdan pek farklı bir şey değil aslında. İkisiyle de saçların uçlarına doğru yapılan bir ışıklandırma, bir renk yoğunlaştırma işlemi kastediliyor. Bu işlemi her kuaför aynı şekilde yapmıyor; bazı kuaförler saçın uçlarını tamamen boyarken bazıları aralarda müşterisinin kendi saçından parçalar bırakmayı tercih ediyor.

Ombre balyajın saç diplerine de çok ince balyajlar atılarak yapılması da mümkün; bu uygulama yumuşak bir geçiş sağlıyor, diplerle uçlar arasında çok keskin bir çizgi olmuyor böylece ve saçlar daha doğal görünüyor.

ombre saç modelleri

ombre balyaj

Bu sarı, kızıl, siyah, kumral saça balyaj mevzularını tam olarak anlamak gerçekten zor görünüyor bana. Gidip birkaç kuaföre sorsanız ana fikir olarak aynı şeyleri söyleyeceklerdir herhalde ama detaylar konusunda farklı fikirleri olabilir…gibi görünüyor. Balyajdan devam edelim; balyaj röflenin bir çeşitlemesi sayılabilir aslında, düşük yoğunluklu röfle gibi bir şey. Röflede olduğu gibi diplere açıcı uygulanmıyor, böylece düzenli olarak dip boya yaptırmak gerekmiyor.

balayage hair models         kısa saçlar çin balyaj

Ten renginiz beyazsa canlı tonlardaki balyajlarla yüzünüzün daha az solgun, daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç ve ten rengi koyu olan bayanlarsa açık renkli balyajlarla görünümlerini daha yumuşak hale getirebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.