Sizi Görmezden Gelen Bir Akrep Burcu Erkeği ile Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ortada çok açık bir sebep olmadan öfkeli veya üzgün olmak Akrep burcunda doğan erkeklerin ortak bir özelliğidir. Ama normalde enerjik ve tutku dolu biri olan bu adamın sessizliği can sıkıcı olabilir. Sizi görmezden gelen bir Akrep burcu erkeği ile başa çıkmak, onun neden etkileşimi kestiğini anlamak kolay değildir. Aşağıdaki ipuçları size bu konuda yardımcı olabilir.

Akrep Erkeği Sizi Neden Görmezden Gelir?

Akrep erkekleri genellikle zaman zaman uzak kalma, mesafe koyma eğilimindedirler. Bazen özenli ve duyarlı davranırken, kimi zaman da sizinle ilgilenmeyebilir, aramalarınızı ve mesajlarınızı görmezden gelebilirler.

Erkek akrep stres, hoşnutsuzluk, mutsuzluk, iş yükü gibi şeylerle baş etmesi gerektiği zaman genellikle kendini geriye çeker. Böyle durumlarda ona zaman ve serbest alan vermenizi tavsiye ederiz. Bunu yapabilmek için sabırlı olmanız, onun bakış açısını anlamanız gerekir. Evet, insan ilişkisinde paylaşım olmasını ister ve böyle bir anlayış göstermek durumunda kalmak size adaletli gelmeyebilir. Ama ne yapalım ki bu adam böyledir. Bazen kendi haline bırakılmayı ister.

Sizi görmezden gelen bir Akrep burcu erkeği ile başa çıkabilmek için şunu bilmelisiniz: Bunu yapması her zaman size aşık olmadığını göstermez. Partnerini seviyor olsa bile böyle davranabilir. Bu bazen sinir bozucu bir durumdur ama onun üyesi olduğu burcun bir özelliğidir. Normal şartlar altında, olayları sağlam kafayla analiz etmesi için gereken zaman geçtikten sonra eski haline dönecektir.

Akrep Burcu Erkeğini Anlamak

Aslına bakarsanız erkek akrep oldukça duygusal, güvenilir ve tutkulu biridir. Diğer yandan, özellikle duyguları söz konusu olduğu zaman, mahremiyetine düşkündür. Mutlu olduğu, kendini iyi hissettiği zamanlarda açık ve şeffaftır ve birçok düşüncesini sizinle paylaşır. Ancak, bir sebeple üzülür veya incinirse kabuğuna çekilir, yalnız kalmak ister.Akrep burcundan olan erkek arkadaşınız veya kocanız üzgünse, büyük ihtimalle bunu fark edersiniz.

Akrep erkeği sizin artık kendisini sevmediğinizi veya eskisinden daha az sevdiğinizi hissederse ilişkinize duyduğu güven sarsılır. Bu türden düşüncelere kapıldığı zaman  da aranıza mesafe koyabilir.

O gerçekten zor bir adamdır. Sıkıntılı zamanlarında serbest bırakılmayı ister ama durumuna tamamen tepkisiz kalırsanız ona da bozulur. Ortayı bulmakta güçlük çekebilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu adam kendi sorunlarını, strese girmesine yol açan şeyleri, iş yükünü veya başka problemlerini ele almak için kendi başına kalmak, içine dönmek ihtiyacı duyduğu zamanlarda geri çekilir. Bu gibi durumlarda birkaç saat, hatta birkaç gün boyunca ortadan kaybolabilir.

Bu davranışı mazur görmeniz gerektiğini söylemiyoruz. Size saygısı olmayan biri, muhtemelen hayatınızda olmaması gereken biridir. Ancak, bu size adil görünmese bile, bu erkeği geri kazanmak istiyorsanız bu yönünü anlamanız ve kabul etmeniz gerekir. Evet, birçok açıdan bu bir çifte standarttır. Ama aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda bir Akrep burcu erkeğini anlamak oldukça zor olabilir. Aşağıdaki işaretler sizi görmezden gelip gelmediğinden emin olmanıza yardımcı olabilir:

*  Sizinle normalde konuştuğu gibi konuşmaz.

* Sadece kendisiyle aynı odada olmanızdan bile rahatsız olur.

*Duygularını sizinle paylaşmaz ve mesafeli görünebilir.

*Büyük ihtimalle el ele tutuşmak dahil her türlü fiziksel temastan kaçınır. Kendini mutsuz hisseden veya aşık olamayan bir erkek akrebin seks yapma isteği duyması neredeyse imkansızdır.

Akrep Erkeği Sizi Görmezden Geliyorsa Ne Yapmalısınız?

Sessizliği ve uzaklığı sadece size yönelikse onu üzen veya hoşuna gitmeyen bir şey yapmışsınız demektir. Bu durumda, daha önce de belirttiğimiz gibi onu kendi haline bırakmalısınız ama uzun bir süre için değil. Aradaki kopukluğun çok uzun sürmesi ilişkiyi riske atar.

Siz de onu görmezden gelmeye başlarsanız ya da tamamen uzak durursanız olay kimin daha umursamaz davranacağı yolunda bir yarışa dönebilir. Bu durumda savaşı muhtemelen o kazanacaktır, zira gerçekten çok inatçı olabilir. Bunu istemiyorsanız ilginizi tamamen kesmeyin. Bu, sizi görmezden gelen bir Akrep burcu erkeği ile başa çıkabilmek için kullanabileceğiniz verimli bir yöntem değildir. İnadı tutarsa sonradan pişman olabilirsiniz.

Onun nasıl olduğuna bakın,arada bir mesaj da atın fakat bir çağrı ve mesaj bombardımanına tutmayın. Genelde de, sizinle arasına mesafe koymuş birinin çok fazla üstüne giderseniz, hem onu bunaltmış olursunuz, hem de, karşılık almamanız durumunda kendinize saygınızı kaybedersiniz.

Böyle bir süreçten sonra hiçbir şey olmamış gibi eski haline dönerse ve bu sizi üzerse onunla konuşun. Duygularınızı ifade edin ve benzer bir olayın tekrarlanmasından kaçınmanın yolları üzerinde uzlaşmaya çalışın.

Sizden Uzak Durmasının Sebebi Dış Faktörler De Olabilir

Akrep burcundan olan erkek arkadaşınız veya kocanız size karşı soğuk ve uzak davranıyorsa bunun sebebi siz olabileceğiniz gibi dış faktörler de olabilir. Belki iş yerinde kötü bir gün geçirmiş ya da bir arkadaşıyla tartışıp sinirlenmiştir. Kötü olan şu ki bu adam kızgın olduğu zaman bunu en yakın olduğu insanlara yansıtmaya meyillidir. Zira onların kendisine anlayış göstereceklerini, nazını çekeceklerini umar. Kendisini kolay kolay bırakmayacaklarını düşünür. Diğer Akrep burcu kişilerinin çoğu gibi, o da bencildir.

Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey, tavrının sebebi siz olmasanız bile üstüne gitmemek, onu yine kendi haline bırakmaktır. Eğer ona düşünmesi için zaman vermez, ona göre zamanı gelmediği halde bir şeyler anlatmaya zorlarsanız kendine hakim olamayıp patlayabilir. Bu yüzden, en iyisi onu yalnız bırakıp sorunlarıyla kendi bildiği gibi başa çıkmaya bırakmaktır.

İlişkide Uzlaşmazlıklar Nasıl Çözülmeli?

İlişkilerde taviz vermek, fedakarlık etmek, uzlaşmaya gitmek zor olabilir; özellikle de çok gururlu biriyseniz. Ama beraberliğin yürümesi veya sorunun büyümemesi için bazen bunu yapmak gerekir.

Kızgınlığının sebebi sizseniz, bir Akrep erkeğini geri kazanmak için, ondan özür dilemelisiniz. Fakat durum tam tersi olsaydı, o sizi kızdırmış olsaydı onun da tam olarak böyle yapmasını isterdiniz, değil mi? Ancak, erkek akrep uzun süre kin tutmaya eğilimlidir. Bu yüzden, onun sizi affetmesi için özür dilemeniz ve biraz zaman geçmesini beklemeniz gerekir. Bu sürenin uzunluğu neye ve ne kadar kızdığına göre değişir.

Kendinize Hakim Olun, Sakin Kalın

Sizi görmezden gelen bir Akrep burcu erkeği ile baş edebilmek için sakin ve serinkanlı davranmanız gerekir. Erkek akrep öfkeli olduğu zaman patlamaya meyillidir, bu yüzden, bir çatışma başlatmak yerine partneriyle arasına mesafe koymayı tercih eder. Onun üstüne gitmemeniz, süreci bildiği gibi atlatmasına izin vermeniz bu yüzden daha da gereklidir. Astrologlara göre, bunu yapmadığınız takdirde size kaba tarafını gösterebilir.

Akrep Burcu Erkeği Hakkında

Akrep erkeği ile flört edenlerin bilmesi gereken şeyler

Akrep erkeği – Aslan kadını

Akrep erkeği – Yengeç kadını

Akrep erkeği – Yay kadını

Akrep erkeği – Terazi kadını

Akrep erkeği – Başak kadını

Akrep erkeği – Kova kadını

 

0
mutlu
Mutlu
3
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
6
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sizi Görmezden Gelen Bir Akrep Burcu Erkeği ile Nasıl Başa Çıkabilirsiniz?

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin