xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Soğan Suyu İle Zayıflama

0 1.406

Etkili bir zayıflama yöntemi olan soğan suyu ile zayıflama kürünün farklı uygulama şekilleri var, bu yazıda size bunlardan söz edeceğiz. Yalnız mide hastalıklarından muzdaripseniz veya bebek bekliyorsanız bu yöntemi uygulamamalısınız, zararı dokunabilir. Birçok kişi bu kürle kilo vermeyi başarabilmişler. Kürü uygularken yediklerinize de dikkat etmelisiniz tabii. Şimdi size denenmiş uygulamalar hakkında bilgi verelim:

Soğan suyu kürü – 1:

1 adet kuru soğanı yıkadıktan sonra sirkeli suda bekletin. Soğan kökleriyle, kabuklarıyla beraber bütün halinde olmalı. Daha sonra soğanı 1 bardak suyun içinde 3 taşım kaynatın. Soğan suyunu bu şekilde içebilir veya içine çeyrek limonun suyunu ekleyebilirsiniz. Suyu soğuk olarak değil çay içer gibi içmelisiniz.

Bu yöntem için tavsiye edilen rutin tam olarak şöyle; 21 gün uygulayıp 1 hafta ara vererek 3 ay boyunca devam ettiriyorsunuz. Bu süre boyunca soğan suyunu sabahları ve akşamları 1 bardak olarak içmeniz öneriliyor. Aç karnına içilmesi tavsiye ediliyor ama mideye zarar verebileceği düşüncesiyle tok karnına içenler de var. Bazı kullanıcılar sabahları aç karnına içmeyi tercih ediyorlar. Fakat şunu tekrar edelim; midesi hassas olanlar soğan suyu ile zayıflama yolunu denememeli.

Soğan suyu kürü – 2:

Kabuklarını soyduğunuz ve elinizle kırdığınız 4-5 tane kuru soğanı düdüklü tencerede 2.5 litre suyla beraber 10 dakika kaynatın, ılındıktan sonra suyu süzün ve gün içerisinde ara ara bu suyu için. Bu uygulamayı 20 gün yaptıktan sonra 20 gün mola verin ve tekrar başlayıp 20 gün boyunca yine uygulayın.

15 günlük soğan suyu kürü:

1 tane orta boy beyaz soğanı (ille de beyaz) dörde böldükten sonra 2 su bardağı kaynatılmış suyun içine koyun. Soğanı bu suyun içinde 5 dakika kaynatın. Bu şekilde elde ettiğiniz soğan suyunu öğlen ve akşam yemeklerinden önce 1 bardak için. İçine bir şey katmasanız daha iyi olur.

Soğan suyu çorbası:

Bu alternatif tarif için 6 adet soğan, 2 çeşit sebze (yarımşar kilo), yağsız et suyu ve birkaç çeşit baharat kullanmanız gerekiyor. Malzemeleri yağ kullanmadan pişirerek elde ettiğiniz çorbayı bir yandan yediklerinize dikkat ederek günde 1-2 kere içmenin faydasını görebilirsiniz.

Bunun yanında bir diyet tarifi de verilmiş ama ben onu yazmamayı tercih ettim, bana biraz belirsiz ve tuhaf geldi. Şok diyet izlenimi uyandırdı ve ben bu diyetler yazmayı sevmiyorum, çok zararlı olabileceklerini düşünüyorum. İnternetten konuyu araştırırken soğan suyu ile zayıflama yöntemini ölümüne uygulayan ve bu yüzden hastanelik olan bir bayanın izlenimlerini okudum mesela. Bu yüzden ölçülü olmak ve bir diyetisyenden fikir almak daha doğru olabilir gibi görünüyor.

Besleyici bir bitki ve doğal bir antibiyotik olan soğanın idrar söktürme özelliği de var. Yalnız hiçbir kilo verme yönteminin tek başına bir mucize yaratmadığını ve kafanıza göre yiyip içmeye devam ederek, hareketsiz bir şekilde yaşamaya devam ederek yalnızca belli bir uygulamak suretiyle kilo veremeyeceğinizi unutmamanız gerekiyor. O şekilde kilo vermenin ağır bedelleri olabilir.

Soğan suyunun idrar ve adet sorunlarına etkisi:

İdrara yeterince çıkmıyorsanız ve/veya adet düzensizliği sorununuz varsa soğan suyunun bu konuda faydasını görebilirsiniz. Bu bitkinin suyu vücuttaki toksinleri atıyor ve sizi sıklıkla idrara çıkmak durumunda bırakıyor. 21 günlük bir kürün idrar yolundaki iltihapların atılması açısından oldukça etkili olabileceğini okudum. İnsanların soğan suyu kürüyle izlenimlerini okurken uygulamanın bu konuda epeyce iltifat aldığını gördüm. Fakat bu yöntemi uygulamaya başladıktan sonra midesinde yanma, kramp vb. olumsuzluklar olduğunu yazanları da gördüm. Böyle bir durum olursa yöntemde ısrarcı olmamak gerekir sanırım. Bu arada, yöntemlerden birinde soğanı sirkede bekletme olayı var; bunu yapmazsanız midenizde sorun çıkması olasılığı azalırmış.

Birçok kişi soğan suyunun ciddi oranda bir iştah kesici etkisi olduğu fikrinde, bunu da eklemek isterim. Soğan suyunu yanı sıra diyet uygulamaksızın idrar ve adet sorunları için kullanan kişilerin izlenimlerini de gördüm; onlar kilo vermediklerini söylüyorlar ve bunun herhalde diyet uygulamadıkları için böyle olduğunu ekliyorlar.

Sonuç itibarıyla, soğan suyuyla zayıflamayı denemek niyetindeyseniz bunu aynı zamanda ölçülü bir şekilde yiyip içerek yapmanız gerekiyor. Düdüklü tencerede 1-2 litre soğan suyu kaynatıp gün boyunca gelip gidip bunu içerek kilo verenler varmış. Fena halde soğan kokacağınızdan endişe duyabilirsiniz ama böyle bir sorun yok gibi. Birçok kişi suyun içine limon ve maydanoz eklemeyi tercih ediyor, böylece tadı daha bir katlanılabilir düzeyde oluyormuş. ‘Burnumu tutup ılık ılık dikiveriyorum, kokusu hiç de rahatsız etmiyor böylece’ diyenler de var.

‘Mucizevi bir yöntemdir, hiçbir yan etkisi yoktur, herkes içebilir, için gitsin, bundan içen şu kadarcık zamanda 1 ton kilo veriyor’ falan diyemiycem, yok öyle bir şey anladığım kadarıyla. Ben çeşitli açılardan yazmaya çalıştım ama başka kaynaklardan da araştırın; kaçırdığım bir şeyler vardır belki. Bu gibi diyet uygulamaları 3-5-10 kilo fazlası olanlara faydalı olabilir de; fakat 3-5 kilo değil 3-5 beden küçülmeniz gerekiyorsa bence iyi bir diyetisyene başvurmalısınız. Gördüğüm kadarıyla bir sürü insan kısa sürede bol miktarda kiloyu verivermek istiyor ama bu hem çok kolay değil, hem de bu şekilde kilo ‘verivermenin’ ciddi zararları olabiliyor.

Soğan suyunun kontrolsüz bir şekilde tüketilmesinin gastrit vb. mide hastalıklarını tetikleyebileceğini sakın unutmayın.

Soğan ve soğan suyunun sağlığa genel faydaları:

Taze sebze ve meyve sularının sağlığa ciddi bir faydası olduğu bilimsel olarak kabul edilen bir gerçek. Yalnız bu konuda titiz davranmalısınız; suyunu çıkaracağınız bitkiler, sebze ve meyveler taze ve temiz olmalı, iyice yıkanmalı. Soğan suyunun faydaları konusuna gelelim; organik soğandan elde edilen soğan suyu soğuk algınlığı, solunum problemleri, astım ve bakteriyel enfeksiyonlar durumlarında olumlu etkiler yapıyor. Bu suyu böcek kovucu olarak da kullanabilirmişiz. Soğanın anti bakteriyel özellikleri kepek sorunuyla mücadelede işe yaramasına yol açıyor. Bu suyu saç dökülmesi için de kullanabiliyoruz ama bunun için ayrı bir yazı yazmak lazım, buraya karıştırmıycam. Soğan suyu akne tedavisi ve mantar enfeksiyonları için kullanılabiliyor, pişmiş bir soğanın suyu kulak ağılarını dindirebiliyor. Soğan kalp damar hastalıkları üzerinde olumlu etki yapıyor, vücudun kanser hücreleriyle mücadele etmesine yardımcı oluyor.

Diyet yöntemleriyle ilgileniyorsanız yeşil kahve hakkındaki araştırmamız ve kilo aldırmayan besin maddeleri konulu yazımız da ilginizi çekebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.