xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Solace / Teselli – Film 2015

0 1.457

ABD yapımı Solace (Teselli) isimli filmin DVD’sini alırken “Anthony Hopkins 100 yaşına geldi hala oyunculuk mu yapıyor?” gibi bir soru sormuş bulundum, dilimi eşek arısı soksun. Buradan özür diliyorum Hopkins’den , kendisinin bundan haberi olmayacak ama sorun değil. Yine muhteşem bir oyunculuk çıkarmış, gözünü kırpsa etkileyici bir şekilde kırpar, öyle de bir adam. Ki ben zaten böyle düşünürüm ama ne bileyim, filmi alırken öyle bir laf çıktı ağzımdan, pişmanım.

 

Polisiye gerilim – gizem tarzındaki 101 dakikalık filmin konusu şöyle: İnsanları enselerine bir şey saplayarak öldüren bir seri katil var ve bir erkek dedektifle ortağı olan genç kadın onu bulmaya çalışıyorlar. Bunun için de kızı 2 yıl önce lösemiden öldükten sonra inzivaya çekilen, sezgi gücü çok yüksek bir doktordan yardım istiyorlar. Doktor başlangıçta soğuk davransa da kısa sürede olayların içine giriyor. Bundan sonra da olaylar birbirini kovalamaya başlıyor.

Solace (Teselli) etkileyici, güzel, sürükleyici bir film. Psişik güçleri olan kişilere, altıncı duyu vb. konulara ilgisi olanlar filmi özellikle beğeneceklerdir sanırım. Hopkins zaten sağdan sola dönse güzel dönüyor, gülse güzel gülüyor, dalsa güzel dalıyor; ne yapsa güzel yapıyor. Yüz ifadeleriyle, duruşlarıyla, hareketleriyle  büyülüyor insanı. Colin Farrell filmin sonlarına doğru ortaya çıkıyor ve gizemli katili fena canlandırmıyor.

Birkaç kısa sahne bazılarımıza itici gelebilir, özellikle 2 erkeğin seks yaptığı sahneler. Ben pek rahatsız olmadım, anlayalım anlamayalım, hoşumuza gitsin gitmesin; hayatta böyle bir şey var. Oturup böyle sahnelerle dolu bir filmi izlemek istemem, hatta sanırım rahatsız olurum ama bu filmin içinde ters kaçmamış, abartılı durmuyor, gidişe uyuyor. Fakat aynı sahnelerden ötürü film aile filmi kategorisine girmiyor.

Biri filmin sonunda olmak üzere 2 kere geçen şu cümle film hakkında baya fikir veriyor: Bazen en yüce sevgi davranışları, yapması en zor olanlardır. Filmin sonunda bu sözün tam olarak ne demeye geldiğini anlıyor insan.

Afonso Poyart yönetmenliğindeki filmin oyuncu kadrosu şöyle: Anthony Hopkins, Jeffrey Dean Morgan, Abbie Cornish, Colin Farrell, Matt Gerald, Jose Pablo Cantillo, Marley Shelton ve Xander Berkeley.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.