xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Son Moda Aşk

0 1.364

2013 Fransız yapımı komedi filmi Son Moda Aşk veya orijinal adıyla It Boy bir kadın dergisinin editörü olan 38 yaşındaki Alice’in 19 yaşında bir öğrenci olan Balthasar’la yaşadığı ilişkiyi anlatıyor.

Bekar bir anne olan Alice işindeki yaratıcılığını kaybetmeye başlamıştır ve müdürü artık ondan memnun olmadığını açıkça söylemiştir. Genç kadının gözü genel yayın yönetmenliği pozisyonundadır ama bu hedefe ulaşmak hiç kolay değildir.

Yıllar boyu sadece kariyerine odaklanan ve aşk hayatında pek şanslı olmayan Alice bir gün uçakta genç öğrenci Balthasar’la tanışır. Ve bir yanlış anlaşılma sonucunda herkes ikisinin bir ilişki yaşadığını düşünmeye başlar.

Alice zamanla başlangıçta rahatsız olduğu bu durumun onu geri kafalı, demode bir insan olarak gören müdürünün gözündeki imajını değiştirebileceğini ve bu sayede terfi edebileceğini fark eder. Böylece ikilinin arasında bir kısmı oyun, bir kısmı gerçek olan serüven dolu bir aşk başlar.

Son Moda Aşk filminin yönetmenliğini yapan isim David Moreau. Oyuncu kadrosu ise Virginie Efira, Pierre Niney, Gilles Cohen, Amelie Glenn, Charles Berling, Michael Abiteboul, Camille Japy ve Jenna Azoulay’dan oluşuyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.