xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sosyal Medyada Kişisel Marka Yönetimi

0 1.198

Herkesin kolayca giriş yaptığı ve kullanıcı sayısının her saat arttığı sosyal ağlarda sivrilmek, kendini göstermek çok kolay değil fakat imkansız da değil. Reel hayatınızdaki birçok insan sizinle ilgili gelişmelerden sosyal mecralardaki paylaşımlarınıza bakarak haberdar oluyor. Sosyal medyada kişisel marka yönetimi yapmak günümüzde sadece politikacılar, sporcular, sanatçılar, popüler kişilikler için değil herkes için gerekli olan bir şey. Zaten bu mecralarda yer alıyorsanız isteseniz de istemeseniz de sizinle ilişkide olan insanların hakkınızdaki duygu, düşünce ve fikirlerinden meydana gelen bir portre oluşuyor ki bu sizin marka imajınızdır. Twitter, Facebook, Google plus, Linkedin, Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya platformlarındaki bu imaj üzerinde çalışarak kişisel markanızı daha güçlü hale getirmeniz mümkün.

İşveren veya işletme sahibiyseniz, iş kurmayı düşünüyorsanız, son sınıf öğrencisiyseniz, blog yazarak para kazanmak gibi bir amacınız varsa, affiliate marketing yapıyorsanız, sanatçıysanız, el yapımı ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız, iş arıyorsanız, sporcuysanız, rekabetin yoğun olduğu ortamlarda başarılı bir kariyer hedefliyorsanız bu konuya önem vermek durumundasınız.

Bu yoğun rekabet ortamında markalar bile zorlanırken bireysel popülarite sağlamak hiç kolay değil. Bu yüzden sosyal medyada kişisel marka yönetimi ile seminerler, kurslar düzenleniyor, insanlara gerçek hayatın bir yansıması olan bu mecralarda bireysel olarak sivrilmenin yolları anlatılıyor. Toplumun takip ettiği pek çok iş adamı, sanatçı, sporcu ve politikacı dijital itibar yönetimi için profesyonel bir sosyal medya ajansı ile çalışıyorlar. Web ortamında bunu yapma imkanı olmayan veya yapmaya gerek duymayan milyonlarca kullanıcı mevcut; onların da konuyla ilgili bilgi edinerek bireysel olarak yükselmelerini sağlayacak stratejiler uygulamaları gerekiyor.

Sosyal ağlarda var olabilmek, ilerleyebilmek için kendinizi en iyi biçimde tanıtabilmeli, kendinizin pazarlama sorumlusu olduğunuzu düşünerek hareket etmelisiniz. Doğru paylaşımlar size ziyaretçiler, müşteriler, iş fırsatları kazandırabilir; tek bir yanlış paylaşım yaratmak için uğraştığınız her şeyi yıkabilir. Sosyal mecralarda bulunma amacınız sadece zaman geçirmek, oyalanmak, eğlenmek değilse; bu mecraları basamak yaparak içeriklerinizi okutmak, ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak, bilgi ve fikirlerinize ilgi gösterecek bir takipçi kitlesi oluşturmak, iş bulmak, iş geliştirmek gibi hedefleriniz varsa bütün hesaplarınızı hedefinize yönelik bir şekilde düzenlemelisiniz. Bir markalaşma yolculuğuna çıktığınızı düşünmeli ve adımlarınızı bu doğrultuda atmalısınız.

Facebook, Google plus, Twitter, Instagram, Tumblr gibi platformlardan en az birinde aktif bir şekilde bulunan herkes sosyal medyada kişisel marka yönetimi  yaparak bireysel markasını oluşturabilir. Değişen iş şartlarında bireysel değerini arttırmak ve daha bilinir olmak isteyen yöneticiler, çalışanlar, küçük iş sahipleri, serbest meslekle iştigal edenler, satış temsilcileri, işe ihtiyacı olanlar dahil herkes bu konuda kendi denemelerini yapabilir ve yapmalıdır.

Sistemli ve amaca yönelik bir çalışmayla güçlü bir bireysel marka yaratarak değerinizi dış dünyaya gösterebilir, sahip olduğunuz bilgi ve fikirleri değerlendirebilir, isminize ve paylaşımlarınıza olan talebi arttırabilirsiniz. Yeteneklerinizi doğru biçimde sergileyebilirseniz önünüzde bunları değerlendirebileceğiniz iş kapıları açılabilir. Network’ünüzün genişlemesi size sadece yeni arkadaşlar kazandırmaz; fikir alışverişi yapabileceğiniz insanlar da kazandır. Böylece hem kendinizi geliştirebilir, hem de başkalarının gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.