xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Steven Khalil 2015 Gelinlik Modelleri

0 1.316

Steven Khalil Binkelam’ın gelinlik kategorisini ilk defa şereflendirecek sayın ziyaretçi, kendisini biraz önce keşfettim. Baktım güzel gelinlikler tasarlamış, kendisinin 2015 gelinlik modelleri hakkında bir yazı yazayım dedim.

 

Gelin adaylarının gelinlik kumaşları ve modelleri arasından seçim yapmaya çalışırken ne kadar zorlandıkları malum, bu hakikaten kolay şey değil, hayatınızın sayılı önemli günlerinden birine hazırlanıyorsunuz, bir de zor beğenen biriyseniz işiniz hepten zor. Yazıdaki fotoğrafların en azından model fikri vermek açısından faydalı olacağını umuyorum.

Yüksek bel prenses gelinlik modelleri kadınların en çok ilgisini çeken modeller arasındadır sanırım. Bu tip gelinlikler hem A harfi gibi açılan etekleriyle klasik gelin görünümünü sevenlere hitap ediyor, hem de bel çevresi – karın bölgelerindeki kusurları gözden saklıyor.

İki tarafı da pencereli olan bu dar kesim gelinlik ince ve orantılı vücut hatlarına sahip gelin adaylarının üzerinde mükemmel duracaktır. Gelinliğin kollarında ve sırtında dantel aplikli tül kumaş kullanılmış.

2015-dar-kesim-gelinlik-modelleri  dar-kesim-gelinlik-modelleri

Sırada tepeden tırnağa işlemeli, sırtı açık, dar kesim bir V yaka gelinlik var.

steven khalil v yaka gelinlik  2015 gelinlik modelleri

Gelinlikler alemindeki büyük çeşitliliğin kafanızı karıştırmaması pek mümkün değil. Modeli fiziğinize yakışmayacak, fiyatı bütçenize uymayacak marka ve modelleri elemek işinizi kolaylaştırır. Vücudunuzun kilolu, kusurlu kısımlarını gözden gizleyecek modellere odaklanın. Ayakkabılar, aksesuarlar; bunlar da çok önemli, güzel görünmeniz için gelinliği mükemmel bir şekilde tamamlamaları gerekiyor. Şimdi bir yerde okudum; hazır bir gelinlik almayı değil de diktirmeyi düşünüyorsanız dikimi yapacak moda evine düğüne en az 2.5 ay kala başvurmanızda fayda varmış.  Gelinlik diken moda evlerine olan talep yaz sezonunda çok artıyor tabii, dikim dar zamanlara sıkıştırılırsa sorun çıkabilir.

Başka Steven Khalil gelinlik modelleri görmek isterseniz galeri emrinizde. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.