xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Stil Sahibi Erkeklerin 20 Sırrı

0 2.366

Görünümüne özendiğiniz, kombinlerini beğendiğiniz stil sahibi erkekler dünyaya böyle bir yetenekle gelmediler. Onlar, zaman içinde, “Şık bir erkek olmak için neler yapmalıyım?” sorusunun cevaplarını araştırarak, işi bildiğini düşündükleri insanlardan ilham alarak, bazı tecrübeler yaşayarak bu işi çözdüler.

Erkek ziyaretçilerimizin işini kolaylaştırmak için bu konuda bir yazı yayınlayayım dedim. Çok düşünceliyim, biliyorum.

Stil Sahibi Erkeklerin Sırları

1.Giydiklerini Güvenle Taşırlar

İyi dikilmiş, mükemmel bir takım elbise almış olabilirsiniz ama böyle bir takım giyen herkes aynı derecede iyi görünmüyor, değil mi?

Stil sahibi bir erkek için, iyi görünmek kadar, rahatlık da önemlidir. Kıyafetinin içinde kendini rahat hissederse daha şık olacağını bilir. Kim olduğunun ve nasıl giyindiğinin farkında olduğu için her giydiğini güvenle taşır.

2.Her Zaman Vücutlarına İyi Oturan Kıyafetleri Tercih Ederler

Bu, iyi bir stilin temel kurallarından biridir. Hiçbir zaman üstünüzden dökülecek kadar bol kıyafetler giymeyin. Böyle bir giysiye ne kadar para ödemiş olursanız olsun, üstünüzde fit duran bir kıyafetin yaptığı etkiyi yapmaz.

Bu, sadece resmi giyinmeyi gerektiren durumlar için geçerli olan bir kural değildir. Stili olan bir erkeğin giydiği her parça vücuduna gerektiği gibi oturur;  jean pantolon, günlük tişört veya spor ceket de buna dahildir.

Kıyafetlerin doğru şekil ve boyutlarda olmasının önemini anlamıştır ve aldığı her şeyi bunu gözeterek alır.

Kendi giysileri konusunda bir uzmandır; pantolonunun aşağıya kadar mükemmel bir şekilde inmesine ve gömlek manşetlerinin gerektiği gibi durmasına dikkat eder.

3.Daha Azın Daha Fazla Olduğunu Bilirler

Yeni sezonda olan her şeyi almak ve yüzlerce giysiyle dolu bir gardıroba sahip olmak gibi bir amacı yoktur, bunun yararsız olduğunu bilir. Giysiler söz konusu olduğunda niceliğe değil, niteliğe yatırım yapar.

“Az, çoktan fazladır” prensibini giyim tarzına uygular. Dolabında rastgele seçilmiş bir düzine gömlek yerine beyaz, lacivert ve soluk mavi tonlarında 3 tane iyi dikilmiş, vücuduna oturan gömlek bulundurmayı tercih eder.

İyi giyinmek isteyen bir erkekseniz paranızı her zaman kaliteli ve zamansız parçalar için sarf etmelisiniz.

4.Sadakatle Bağlı Oldukları İyi Bir Terzileri Vardır

En sevdiğiniz mağazaya girip üstünüze kusursuz bir şekilde oturan bir kıyafetle çıkmak sıklıkla yaşadığınız bir mutluluk değildir muhtemelen.

Bu yüzden, bir tarzı olan erkekler iyi bir terzinin önemini bilirler. Ne istediklerini tam olarak anlayacak, kısaltma, daraltma gibi işlemleri gerektiği gibi yaparak aldıkları giysiyi mükemmel hale getirecek bir terzi bulur ve her zaman ona sadık kalırlar.

5.İnce Detaylara Önem Verirler

Şık erkekler mükemmeliyetçidirler ve onları diğerlerinden ayıran şeylerden birinin ince detaylar olduğunu bilirler. Bu yüzden, kumaştan renklere, aksesuarlara, saatin kıyafetle uyum sağlamasına, yaka mendilinin renginin uygun olmasına ve güzel katlanmasına kadar her türlü detaya dikkat ederler.

6.Kaliteli Parçalara Para Harcamaktan Çekinmezler

Şık görünmeye önem veren, tarzı olan bir erkek zamansız, yani modası geçmeyecek kaliteli kıyafetlere yatırım yapmaktan korkmaz. Kumaş kalitesi ve kesimi iyi olan, üstüne iyi oturan bir ceketi, fiyatı yüksek olsa bile, kısa sürede deforme olacak son moda, ama kalitesiz bir cekete tercih eder. Bunun uzun vadede aslında ekonomik bir seçim olduğunu da bilir.

7.Marka Takıntıları Yoktur

Şık bir erkeğin temel parçalar için sıklıkla başvurduğu favori bir markası olabilir ama bu her zaman herkesin bildiği, çok popüler bir marka değildir. Büyük bir para ödenerek alınmış marka bir kıyafetin insanı şık biri yapmak için yeterli olmadığını bilir. Kullandığı her parça ünlü markaların ürünü değildir.

8.Kıyafetlerine İyi Bakarlar

Gömleklerinde tek bir kırışıklık, kıyafetlerinde tek bir leke olmaması onlar için önemlidir ve genellikle bunların kadın işi olduğunu düşünmezler. Sahip oldukları kıyafetlerin etiketlerinde neler yazdığını; onların yıkanması, kurutulması, asılması, ütülenmesi ve bakımı hakkındaki kuralları bilirler.

9.Gardıropları Düzenlidir

Şık bir adamın gardırobundaki her şeyin yeri bellidir ve hepsi düzenli bir şekilde yerleştirilmiştir. Aradığı şeyi nerede bulacağını her zaman bilir.

10.Genellikle Ne Giyeceklerini Önceden Planlamazlar

Stil sahibi bir erkek her zaman ne giyeceğini önceden planlama gereği duymaz. Bu rahatlık gardırobuna ve doğru parçaları bir araya getirme konusundaki yeteneğine güvenmesiyle ilgilidir. Bir iş toplantısına mı gidecek? Ne giymesi gerektiğini bilir, uygun aksesuarları tık tık bulur ve kısa sürede hazır olur.

11.Yaşam Tarzlarına Uygun Bir Gardırop Oluştururlar

Yaşam tarzınıza, işinize uymuyorsa, çok beğeniyor olsanız bile, pek kullanmayacağınız kıyafetlere sahip olmanın bir anlamı yoktur. Takım elbiseleri beğeniyor olabilirsiniz ama çalıştığınız yerde herkes rahat kıyafetler giyiyorsa siz de öyle yapmayı tercih edersiniz. Tarz sahibi erkekler gardıroplarını buna dikkat ederek hazırlarlar. Siz de tarzınızı tanımlamalı ve alışveriş sırasında seçimlerinizi ona göre yapmalısınız.

12.Ne Kadar İyi Göründüklerini Söyleyerek Övünmezler

Şık bir adam, şıklığını tutum ve davranışlarıyla tamamlar.  Kendine güvenir ama kibirli değildir. Nerede ne giyeceğini, neyi neyle kombinleyeceğini gayet iyi bilir ve bu konuda başarılı olduğunun da farkındadır ama hiçbir zaman övünmez.

13.Vücut Ölçülerini Bilirler

Kendileri ölçerek veya terzilerine ölçtürerek bunu tespit ederler ve alışveriş sırasında veya tadilat için kullanmak üzere yanlarında bulundururlar.

14.Mağazaları Dolaşmaya Zaman Ayırırlar

Telefonunuzu elinize alıp birkaç tıklamayla kendinize yeni bir takım alabilirsiniz. Günümüzde bunu yapmak öyle kolay ki. Ancak, stil sahibi erkekler çoğu zaman dışarıya çıkmayı ve reel ortamda alışveriş yapmayı tercih ederler. 6. maddede belirtildiği üzere, onlar, kaliteli giysilere para ödemeyi sorun etmeyen adamlardır. Bu yüzden, kumaş kalitesi, kesim gibi detaylar hakkında görerek, dokunarak karar vermek isterler.

15.Kullanmadıkları Veya Yıpranmış Giysilerini Elden Çıkarırlar

9. maddede tarz sahibi bir erkeğin gardırobunun düzenine özen gösterdiğini yazmıştık. Bu alışkanlığın bir uzantısı olarak, aylarca giymediği kıyafetleri dolabında muhafaza etmez. Eskimiş kotlarını, aşınmış ayakkabılarını, kurtarmanın bir yolu yoksa, onları dolabından ve hayatından çıkarır.

16.Kuaförlerini Titizlikle Seçerler

Stil sahibi erkek, terzisine olduğu gibi, kuaförüne de sadıktır. En iyi kesim ve bakımı yapacak yeri bulması birkaç ay, hatta birkaç yıl sürebilir ama bulduğu zaman başka bir yere gitmeyi istemez.

17.Kuralları Bilirler Ama Onları Yıkmaktan Çekinmezler

Sprezzatura” İtalyanca bir kelimedir.  “Zor bir şeyi kolayca, fazla çaba gösterilmeden yapılmış gibi gösterme sanatı” anlamına gelir. Stil bağlamında, bir kıyafetin parçalarının birbirleriyle bilinçli bir çaba harcanmadan bir araya getirilmiş gibi görünmesi, diye düşünebilirsiniz. Ya da “Mükemmel kusurluluk” gibi. Küçük bir parça daha yerinde olsa her şey kusursuz görünecektir ama o, kasıtlı olarak kullanılmamış veya kural dışı bir şekilde kullanılmıştır.

Stil sahibi erkek siyahla laciverdin bir arada giyilip giyilmeyeceğini veya taktığı kravatın fazla uzun olup olmadığını gayet iyi bilir. Yaptığı on kombinin dokuzunda kurallara da uygun giyinir. Ancak, onları ne zaman yıkabileceğini de bilir.

18.Düzenli Olarak  Bakım Yaparlar

Bulunduğunuz ortamdaki en şık erkek olsanız da, cildiniz bakımsız, saçlarınız dağınık, sakallarınız şekilsiz ise ve güzel kokmuyorsanız, şıklığınız zedelenir.

Bu yüzden, stil sahibi erkeklerin alışkanlıklarından biri de ciltlerine bakım yapmaya zaman ayırmaları, temizliğe ve saç – sakal bakımına her zaman dikkat etmeleridir.

19.Ortam İçin Yeterince Şık Olmamaktansa Biraz Fazla Şık Olmayı Her Zaman Tercih Ederler

Nerede, ne zaman, kiminle karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Gittiğiniz yerde eski bir arkadaşınızla da, gelecekte beraber iş yapacağınız biriyle de, bir gün evleneceğiniz kadınla da karşılaşabilirsiniz. Tarzı olan bir erkek her zaman bunu düşünerek giyinir.

Biraz fazla şık giyinmekten ve ortamın en şık erkeği olmaktan çekinmeyin. Ancak, bunu yaparken kendinize olan güveninizi belli ettiğinizden de emin olun. Stil, yoğun bir çabanın sonucunda ortaya çıkmış gibi görünmemeli. Başka bir deyişle çok kasıntı görünmekten kaçınmalısınız.

20.Kokuları Nasıl Kullanacaklarını Bilirler

Tıraştan sonra ne kadar sprey sıkmaları gerektiğini bilirler. Aynı zamanda, kendilerini ifade eden, kendileriyle bütünleşen marka bir parfümleri de olur ve bulundukları ortamı o kokuyla güçlendirmenin öneminin farkındadırlar.

Bu koku, yolunuzun üstündeki herhangi bir markette bulacağınızdan daha benzersiz, biraz daha özel ve şık bir koku olmalıdır. Çünkü, onları başkalarından ayırma, farkı fark ettirme işlevini de görür.

(Kaynak: Men’s Fashion Magazine)

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Kahverengi Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir

Gri Blazer Nasıl Kombinlenir

Lacivert Blazer Nasıl Kombinlenir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.