xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sunset Blvd. (Sunset Bulvarı) 1950

0 1.812

ABD yapımı Sunset Blvd. (Sunset Bulvarı) 1950 dram ve romantizm unsurlarını içeren etkileyici bir kara film örneği. 110 dakika süren film genç senarist Joe Gillis’in bir yüzme havuzunun içindeki ölü bedeninin görüntüsüyle başlıyor. Bundan sonra geri dönüşler başlıyor ve Joe izleyiciye ölümüne sebep olan olayları anlatıyor.

Filmin hikayesi şöyle: Genç senarist Joe Gillis hiç keyifli değildir; zira elindeki senaryoyu satamamıştır ve alacaklıları da, altındaki arabayı almak için peşine düşmüşlerdir. Arabayı vermek istemeyen Joe, onlardan kaçarken karşısına çıkan bir köşkün araba yoluna girip onu saklar. Sunset Bulvarı’ndaki bu evin sahibi, eski şöhretli günlerinin hayaliyle yaşayan bir zamanların ünlü sessiz film oyuncusu Norma Desmond’dur. Kendi yazdığı senaryoda oynayarak eskisi gibi popüler bir oyuncu olmayı hayal eden Norma, Joe’nun bir yazar olduğunu öğrenince, senaryosunda düzeltmeler yapması için onu işe alır. Joe, bir süre sonra, Norma’nın ısrarıyla, onun sadık uşağı Max ile birlikte yaşadığı bu eve yerleşir. Zaman içinde Norma Joe’ya aşık olur ve yılbaşı gecesi bunu itiraf eder. Norma’nın bu aşk için yapabileceği şeylerin sınırı yoktur. Bundan sonra ikisi arasındaki ilişki giderek daha tehlikeli bir hal almaya başlayacaktır.

Sunset Blvd. (Sunset Bulvarı)  50’li yaşlarındaki varlıklı ve nevrotik Norma üzerinden Hollywood eleştirisi yapan kaliteli, güzel bir film. Döneminin kültürel havasını başarıyla yansıtan filmde Norma’yı Gloria Swanson oynuyor ama ne oynamak! Gerçekten olağanüstü bir oyunculuk sergiliyor. Joe Gillis’i William Holden, Norma’nın adeta üstüne titreyen, her nazını çeken uşağını (Max Von Mayerling) ise Erich von Stroheim canlandırıyor. Nancy Olson Joe’nun arkadaşı Artie’nin sevgilisi olan Betty Schaefer karakterine hayat veriyor.  Filmde zamanla Joe ile Betty arasında bir aşk başlıyor. Ünlü yönetmen Cecil B. DeMille kendini oynuyor. Sunset Boulevard (1950) filminin diğer oyuncuları ise Fred Clark, Jack Webb ve Lloyd Gough.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.