xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sürpriz Evlilik Teklifleri Destanı

0 3.519

Uzun bir makale yazacağım tuttu, benim tutar böyle bazen. Sürpriz evlilik teklifleri destanı başlığını uygun buldum çünkü yazı için 3.000 kelime hedef koydum.

3000 kelimelik bir özgün makale ne kadar zamanımı alır bilemiyorum, konuya hakimsem ki bu konuya hakimim, 2 günde tamamlarım herhalde. Ama emin değilim, ara vererek yazarsam 4 – 5 gün de sürebilir. Ne zaman başlıyoruz, 16.11.2016 saat 23.50. Ne zaman biteceğini de görücez bakalım.

Sürpriz evlilik teklifi fikirleri hakkında kendim için ve 1 – 2 müşterim için olmak üzere epeyce yazı yazdım ben. Yabancı kaynaklara da baktım, Google Translate’den çeviri yapmaya çalışarak farklı ülkelerde yapılmış evlilik teklifleri hakkında da yazdım.

Öyle düpedüz değil de biraz orijinal, özel, özenilmiş bir teklif yapmak isterseniz bunun için 2 seçeneğiniz var: Bir evlenme teklifi organizasyon firmasıyla anlaşırsınız veya kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla beraber bir şeyler ayarlarsınız.

Bir firmayla anlaşacaksanız önce evlenme teklifi organizasyon fiyatları hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor, hepsi bütçenize uymayabilir, bazılarının fiyatı oldukça yüksek.

Bazı firmaların ekonomik evlenme teklifi paketleri ve Vip evlenme teklifi paketleri olmak üzere, aynı organizasyonun farklı alternatifleri tarzında seçenekleri var. Ülkemizde şu sıralar bu alanda hizmet veren sözü edilir güçte 3 firma biliyorum ama gözden kaçırdıklarım olabilir tabii.

*Hayatımın Sürprizi

*Sürpriz Perisi

*Sürprizler Diyarı

Şimdi farklı evlenme teklifi alternatiflerinden söz edeyim biraz:

Kumsalda Evlenme Teklifi

Daha çok havaların ılık veya sıcak ve yağışsız olduğu dönemlerde gerçekleştirilen kumsalda evlilik teklifi organizasyonu isminden de belli olduğu üzere deniz kenarında gerçekleştiriliyor. Dekor genelde şu şekilde oluyor; sahilde bir çardağın altına süslü, güzel bir masa hazırlanıyor, kumların üstüne karanlıkta ışıl ışıl parlayan mumler ve fenerler yerleştiriliyor ve bu ortama genellikle kırmızı bir halıya basarak gidiyorsunuz.

Masanızda yakındaki bir tesisten sağlanan istediğiniz tarzda yiyecek ve içecekler geliyor, dilerseniz servis için bir garson ayarlanıyor. İstersenz canlı müzik, kumsala araçla getirilmeniz gibi ektralar eklenebiliyor.

Ayrıca yine isteğinize bağlı olarak aldığınız yüzük masaya iç içe geçmiş kalp kutuların içinde veya başka bir şekilde getiriliyor. Fotoğraf ve video çekimleri yapılıyor, bunlar size düzenlenerek teslim ediliyor.

Volkan ve konfetiler, çiçekler, balonlar, teklif anında başınızdan aşağıya gül yaprakları atılması gibi atraksiyonlar ayarlanabiliyor. Kumların üstüne büyük boyutlu köpük harflerle “Seni seviyorum” vb. şeyler yazılabiliyor.

Böyle bir teklifi kendi imkanlarınızla yapmanız da mümkündür herhalde. Çardakla falan uğraşamazsınız belki ama deniz kenarındaki bir tesisle önündeki bir kısım alanı kullanmak için anlaşmak ve orada romantik bir ortam hazırlamak söz konusu olabilir.

Veya arkadaşlarınızla bir kumsal partisi ayarlayıp teklifinizi parti sırasında yapabilirsiniz. Denizin içinde masa ve sandalyeleri olan bir mekanla görüşüp özel bir masa hazırlamalarını isteyebilir, bu masaya kendi seçtiğiniz dekoratif aksesuarları falan koyabilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi

Genelde içine 2 kişilik şık bir masa hazırlanmış bir yatta 1 saatlik bir Boğaz turu şeklinde gerçekleşen bu romantik organizasyon sırasında seçtiğiniz müzik parçaları yayınlanıyor veya canlı müzik yapacak bir müzisyen temin ediliyor.

Masa isterseniz kokteyl, isterseniz yemek masası tarzında oluyor. Sadece masa değil, tekne de süslenebiliyor. Balonlar, kalp kutular, teklif sırasında volkan patlatmak, kız tarafına çiçek vermek gibi etkinlikler ayarlanabiliyor.

Yatta Lazerle Evlenme Teklifi

Yatta evlilik teklifi organizasyonuna Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle aşk ve evlenme teklifi sözleri yazılmasının eklenmesi şeklinde gerçekleşiyor.

surpriz-evlilik-teklifleri

Sapphire’de Evlenme Teklifi

İstanbul Sapphire binasının üst katında, çift için rezerve edilmiş bir bölümde hazırlanıyor. Daha çok havanın karardığı saatlerde yapılıyor sanırım; böylece zeminde mumların, pencerede şehrin ışıklarıyla ortam olağanüstü romantik görünüyor.

Teklif mekanı mumlar ve fenerlerle donatılıyor, dekoratif aksesuarlarla süslenmiş şık bir masa hazırlanıyor, zemine gül yapraklarıyla büyük bir kalp figürü çizilip içine çiftin isimlerinin baş harfleri yazılıyor. Canlı müzik arzu ederseniz o da ayarlanıyor.

Barkovizyonla Evlilik Teklifi

Video veya bilgisayardan aldığı görüntüleri geniş bir perdeye, duvar vb. bir zemine ya da ekrana yansıtabilen bir projeksiyon cihazı olan barkovizyonla hazırlanıyor. Organizasyon firması müşteri tarafından gönderilen görsellerle bir video hazırlıyor ve bu video çift dışarıda yürürken önceden anlaşılmış olan yerde karşılarına çıkıyor. Teklif esnasında konfeti patlatmak, gül yaprakları serpiştirmek, çiçek takdim etmek gibi etkinlikler eklenebiliyor.

Piknikte Evlilik Teklifi

Yabancı sitelerde gördüğüm bir evlenme teklifi türü bu. Yerli organizasyon firmalarının paketlerinde görmedim ama görüşürseniz ayarlayabilirler sanırım veya kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Burada esas mesele piknik mahallinin herhangi bir pikniğe göre daha özenli, biraz daha süslü ve romantik bir şekilde hazırlanması.

Piknik masasını dallarından fotoğraflar, fenerler sarkan bir ağacın altına da kurabilirsiniz. Bir vazoya koyulmuş çiçekler, üstünde “Benimle evlenir misin?” yazan küçük bir tabela, minderler, çerçeveli fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Böyle bir ortam çimenlere yayılmış bir örtünün üstüne de, portatif bir masanın üstüne de hazırlanabilir.

Arabanız varsa, birkaç arkadaşınızdan yardım alabiliyorsanız selesine çiçekler koyulmuş bir bisiklet, basamakları çiçekler ve çerçevelenmiş fotoğraflarla süslenmiş bir merdiven gibi detaylar ekleyebilirsiniz. Böyle bir evlilik teklifi ortamı ağaçlık bir ortamda, bir parkta olabileceği gibi kumsalda piknik tarzında da hazırlanabilir.

Evde Evlenme Teklifi

Bunun için bir ev süsleme çalışması yapmak gerekiyor. Evin her yeri değil de salon, banyo, yatağın üstü gibi kısımları mumlar, fenerler, çiçekler, balonlarla süslenebilir; geniş bir balkon veya teras varsa orası hazırlanabilir.

Sürpriz evlilik teklifleri hazırlayan şirketlerden biriyle görüşürseniz sizin için şahane bir süsleme yaparlar ama kendi imkanlarınızla yapmayı da tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz evde sevgilinizle beraber izlemek üzere bir evlenme teklifi videosu hazırlar veya hazırlatırsınız. Banttan ya da canlı müzik ayarlanabilir, salonun zeminine büyük bir kalp çizilebilir, üstü çiftin fotoğraflarıyla ve çiçeklerle süslenmiş güzel bir masa kurulabilir.

Bir Çiçekçi / Falcı, Bir Tavşan Niyetçisi ve Ardından Evlilik Teklifi

Bunu Sürprizler Diyarı’nın bir paketinde gördüm. Bu pakette arka arkaya şöyle atraksiyonlar var: İkiniz dışarıdayken karşınıza bir sokak çiçekçisi çıkıyor ve 1 gül uzatıyor. Ardından da el falınıza bakıp bir şeyler söylüyor, herhalde önceden belirlenmiş şeyler. Ardından bir tavşan niyetçisi çıkıyor yolunuza ve ondan da 3 adet niyet çekiyorsunuz.

Bunlar da önceden hazırlanmış ve belli bir sırası olan niyetler oluyor ve sonuncusunda sizin niyetiniz açık ediliyor; yani kız arkadaşınızla evlenmek istediğiniz. O sırada ortamda birden (!) bir kemancı beliriyor ve sizin seçtiğiniz bir parçayı çalmaya başlıyor.

Organizasyon konfetilerin ve uzaktan kumandalı volkanların patlatılmasıyla son buluyor. Bu anlar bir fotoğrafçı ve bir kameraman tarafından kayda da alınıyor tabii.

Riva’daki Taş Evde Evlenme Teklifi

Aşk – ı Memnu dizisinin bazı sahneleri için de kullanılmış olan İstanbul Riva’daki taş ev sürpriz organizasyonlar için de kiralanabiliyor. Hayatımın Sürprizi’nin web sitesinde böyle bir organizasyonunun fotoğraflarını görebilirsiniz.

Ulaşmanın pek kolay olmadığı biraz bakir bir mekan burası. Ekip hem bir şöminenin de bulunduğu bölümünü süslemiş, hem de deniz kenarında bir sahilde evlilik teklifi ortamı hazırlamış. Kalp şeklinde balonlar, estetik bir şekilde yerleştirilmiş tealight mumlar, şamdanların üstünde titreyen mumlar; romantizm denince aklınıza gelebilecek ne varsa kullanılmış.

Sinemada Evlenme Teklifi

Bu organizasyon bir evlenme teklifi videosunun bir filmin arasında veya reklamları yerine yayınlanması şeklinde gerçekleşiyor. Bu sinema salonunun kapatılması ve filmi baş başa izlemeniz de mümkün, videonun siz başkalarıyla beraber filmi izlerken yayına koyulması da.

İsterseniz olaya birkaç arkadaşınızı da dahil edebilirsiniz, fark ettirmeden koltuklara yerleşirler ve tekiften sonra ortaya çıkarlar; kutlamayı beraber yaparsınız. Anlaştığınız evlilik teklifi organizasyon şirketinin elemanları da orada bulunarak çekim yaparlar ve isterseniz kız arkadaşınıza bir buket çiçek takdim edilir.

Kız Kulesi’nde Evlenme Teklifi

Sevgilinize İstanbul’da evlenme teklifi yapacaksanız bunun için en uygun yerlerden biri de kentin simgelerinden biri olan tarihi Kız Kulesi. Kulenin en üst katındaki Kuledebar konsepte uygun bir şekilde merdivenlerine kadar süsleniyor.

Yukarıya 2 tarafına tealigt mumlar yerleştirilmiş, gül yaprakları serpiştirilmiş merdivenlerden çıkıyor ve romantik ortamlardan hoşlanacak bir kadını büyüleyecek bir dekorasyonla karşılaşıyorsunuz.

Pencerenin yanına kurulmuş olan İstanbul manzaralı masanıza oturuyor ve bir süre sohbet ettikten sonra teklifinizi yapıyorsunuz. Bu sırada romantik müzikler de yayınlanıyor. Servisiniz mekanın garsonlarından biri tarafından yapılıyor.

Sürpriz Perisi’nin Kız Kulesi’ne açılan afiş paketi var, bu alternatifte siz yemeğinizi yerken camdan bir yat görünüyor ve bu yattan üstünde evlilik teklifi sözleri yazan bir afiş açılıyor. Tam o sırada da masaya, gül yapraklarıyla dolu bir tabağa konulmuş olan yüzük geliyor. Ardından yattaki afişin 2 yanından volkanlar patlatılıyor.

Bir başka Kız Kulesi’nde evlilik teklifi alternatifi de şöyle: Yemeğinizi gül yapraklarıyla süslenmiş romantik bir masada yedikten sonra Kabataş’a geldiğiniz zaman dev bir kalp maskot önünüzde, üstünde “Seni seviyorum” yazan bir afiş açıyor. Bunun ardından kırmızı halılı, balonlu, fenerli bir ortamda iç içe geçmiş kalp kutuların içindeki yüzük geliyor ve teklifinizi yapıyorsunuz. Patlayan volkanlar eşliğinde gelen bu teklifin ardından sevgilinize 1 buket gül uzatılıyor.

Hexacopter İle Evlenme Teklifi

Havadan çekim yapmaya yarayan bir insansız hava aracı olan hexacopter evlilik teklifi organizasyonlarında şu şekilde kullanılıyor: Siz sevgilinizle deniz kıyısındaki bir mekanda, önceden ayarlanmış olan bir masada otururken mekanın önünde bir yat duruyor. O yatın orada olmasının ardından bir şeyler çıkacağı belli ve siz bunu biliyorsunuz da, ama kız arkadaşınızın haberi yok.

Yattan önce üzerinde sevgilim veya aşkım gibi bir kelime yazılı bir afiş açılıyor. Mekandaki herkes bir meraka kapılıyor artık tabii. O sırada teknenin içinde havalanan bir hexacopter sizin masanıza geliyor ve masanın üstüne bir yüzük kutusu bırakıyor. İçinde de aldığınız yüzük var tabii ki.

Tekneden ikinci bir afiş açılıyor bu sefer, onun üzerinde de “Benimle evlenir misin?” yazıyor. Organizasyon ekibinin aynı yerde bulunan elemanları ve olayın başından beri gizli çekim yapmakta olan fotoğrafçı ve kameramanı artık kendilerini açık ediyorlar. Son olarak da kız arkadaşınıza 1 buket gül uzatıyorlar.

Tiyatroda Evlenme Teklifi

Sinemata, tiyatroya, konser ve sergilere gitmeyi seven bir çiftseniz bu tam size göre bir organizasyon olabilir. Bu organizasyonda profesyonel tiyatro sanatçıları rol alıyor.

Önce ikinize özel bir tiyatro oyunu yazılıyor. Rastgele değil tabii, senaryosu ikinizin bir anısına göre yazılıyor veya isterseniz kendiniz hazırlıyorsunuz. Oyunu belirlenen yer ve tarihte ister ikiniz baş başa, ister arkadaşlarınız ve yakınlarınızı davet ederek onlarla beraber izliyorsunuz.

Oyunun sonu da evlenme teklifi yaapbileceğiniz şekilde planlanıyor.

Helikopterde Evlenme Teklifi

Bu organizasyon için 2 tarafın da havada yolculuk yapmakla bir sorunu olmaması lazım. Bir helikopter kiralanıyor bunun için tabii ve sürücü koltuğunda da profesyonel bir pilot oturuyor. Helikopterin içi, sizin özel istekleriniz varsa onlar da göz önünde bulundurularak süsleniyor.

Teklifi nerede yapacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz; helikopterin içinde de olabilir, indikten sonra sizi bekleyen başka sürprizler eşliğinde de.

Bu sürprizler ne gibi şeyler olabilir; mesela yüzük bir animatör tarafından getirilebilir ya da bir afiş açılabilir veya oradan önceden ayarlanmış bir mekanda sizi bekleyen masanıza gidip teklifi orada yapabilirsiniz.

romantik-evlilik-teklifleri

Otelde Evlilik Teklifi

Bu organizasyon da bir otel odasının balonlar, kalp figürleri, mumlar, dekoratif aksesuarlar, boncuklar vb. ile süslenmesine dayanıyor. Organizasyon şirketlerinin İstanbul’un güzel manzaralu yerlerinde anlaşmalı otelleri oluyor böyle sanırım.

İsterseniz odada üstü özenle dekore edilmiş bir masa da hazırlanabiliyor. Otelde gece konaklamanızı da ayarlayabiliyorlar. Detaylar firmayla yapacağınız anlaşmaya bağlı, arzunuza göre bir şeyler eklemek veya çıkarmak mümkün.

Adalar’da Evlenme Teklifi

Bu konuda tek bir örnek biliyorum; Hayatımın Sürprizi’nin Heybeliada’da evlenme teklifi organizasyonu. Organizasyon için adanın tepelerindeki bir kameriyenin dışı tüllerle süslenmiş, içinde; ortasındaki masa da çerçevelenmş fotoğraflar, çiçekler, kurabiyelerle donatılmış.

Vintage tarzı evlilik teklifi de diyebiliriz bu organizasyona aslında, çünkü nostaljik bir radyo, eski zamanlara özgü dekoratif bavul gibi aksesuarlar kullanılmış. İçinde mumlar olan kuş kafesleri, seleleri çiçek dolu dekoratif bisikletler derken ortaya başarılı bir romantik süsleme çalışması çıkmış.

Sürpriz evlilik teklifleri yaz yaz bitmiyor gördüğünüz gibi. Şu noktada durup bir not alayım dedim; tarih 17.11.2016, saat 19.45 ve yazı 1.738 kelime oldu. İnat etsem bu gece bitiririm ben bunu. Edecek miyim? Evet, edecek gibiyim.

Sheraton’da Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınızın “Benimle evlenir misin?” sorusunu lüks, şık ve profesyoneller tarafından süslenmiş bir ortamda almaktan hoşlanacağını düşünüyorsanız Sheraton’da evlenme teklifi organizasyonları ilginizi çekebilir. İstanbul’un Maslak semtindeki Sheraton Hotel’in 26. katında Sheraton Qubbe diye bir mekan var, organizasyon orada hazırlanıyor.

Şifreli bir kapıdan ikiniz için özenle ve zevkle süslenmiş, romantik objelerle donatılmış bir odaya giriyorsunuz. Odada talep ettiğiniz yiyecek ve içeceklerle donatılmış güzel bir masa da kuruluyor. Teklifinizi işte bu ortamda yapıyorsunuz.

Sokakta Evlenme Teklifi

Bu tarz evlilik teklifleri, bazı detaylar firmadan firmaya değişmekle beraber aşağı yukarı aynı şekilde oluyor: Sevgilinizle beraber önceden ayarlanmış bir yerde geziyor veya oturuyorsunuz ya da ona orada bir randevu veriyorsunuz.

Olaylar da bundan sonra başlıyor. Ne gibi olaylar mı? Yolunuza müzisyenler, yüzüne sizin maskelerinizi takmış kişiler, fotoğraflarınızın basıldığı tişörtler giymiş insanlar, sevgilinizin eline verilen bir not, üstünde imalı sözler yazan afişler, dev boyutlu bir maskot vesaire.

Bazen sizi beklemekte olan kız arkadaşınıza bir garson veya animatör tarafından onu belli şeyleri yapmaya davet eden notlar veriliyor. Önceden ayarlanmış olan teklif anı geldiğinde de teklifinizi yapıyorsunuz.

Özel Günlerde Evlenme Teklifi

Sevgilinize doğum gününde, tanışmanızın yıldönümünde, yılbaşında veya Sevgililer Gününde evlenme teklifi yapmanız güzel bir sürpriz olur, değil mi? O beraberce başka bir şeyi kutlayacağınızı düşünecek, siz karşınıza bambaşka bir şeyle çıkacaksınız.

Yukarıda sıraladığım sürpriz evlenme teklifi organizasyonlarından sizin hoşunuza gidecek ve bütçenizi zorlamayacak, kız arkadaşınızı da mutlu edecek olan bir tanesini hazırlatabilirsiniz özel günler için.

Flash Mob Evlilik Teklifi

Birkaç yıldır bu konularda yazan ve artık epeyce bir şeyler öğrenmiş olan biri olarak en hoşuma giden sürpriz evlenme teklifi fikirlerinden biridir bu. Ülkemizde yapılmış pek fazla örneği yok bunun veya da ben duymadım. Bazı yabancı ülkelerde yapılan organizasyonlarda ise çok güzel örneklerini gördüm.

Flash mob evlenme teklifi denilince bir grup dansçının açık havada, bir parkta, caddede veya bir AVM’de yaptığı bir dans gösterisini anlamalısınız. Dansın sonunda da teklif geliyor. Bazen sevgilisine evlenme teklif edecek olan erkek bir noktada gruba karışıp dansın bir kısmına eşlik ediyor. Bazen de öyle bir şey olmuyor, dansçılar onu alana çekiyorlar ve yüzüğünü çıkarıp kız arkadaşına doğru uzatıyor.

Bu müzikli ve danslı evlenme teklifi olayı başladığında esas erkekle kız tesadüfen (!) oradan geçiyor oluyorlar. Erkek kız arkadaşına organizasyonun yapılacağı yerde dolaşmayı teklif ediyor veya orada randevu veriyordur sanırım. Civardaki bazı insanlar izlemeye, fotoğraf ve video çekmeye başlıyorlar, çift de onların arasına katılıyor. Sonra da organizasyon planlanan şekilde gerçekleştiriliyor. Bazen çiftin ailesinden kişiler, arkadaşları da orada oluyor.

İşte size bir örnek; Hasan & Soma flash mob evlilik teklifi: (Müzik: Bruno Mars – Marry You)

Sahile Dizilmiş Tabelalarla Evlenme Teklifi

Bu da başka bir ülkede yapılmış bir organizasyondu ve hoşuma gitmişti. Kumsala art arda giden ayaklı tabelalar dizilmiş. En öndekinde “Seni sevmemin (Mesela) 50 sebebi” tarzında bir şey yazıyor ve diğerlerinde o sebepler kısa cümlelerle 3’er 5’er açıklanıyor. Son tabelada da evlenme teklifi sözleri vardı galiba veya oraya da romantik bir ortam hazırlanabilir.

Ekonomik Evlilik Teklifi Paketleri

Organizasyon firmaları bazı evlenme teklifi paketlerine alternatif olarak daha az detay içeren veya tek bir temaya dayalı paketler de hazırlıyorlar. Sürprizler Diyarı’nda bu kategorideki tekliflerin fiyatı 2016 itibarıyla 500 liradan başlıyor, diğerlerinde fiyat göremedim. Ne gibi şeyler bunlar, mesela;

*İstediğiniz bir yerde önünüze birden bir afiş açılıyor, mekana göre volkanlar patlatılıyor veya başınızdan aşağıya gül yaprakları yağdırılıyor, küçük bir pasta veya şampanya ikram ediliyor, çiçek veriliyor.

*Karşınıza dev bir kalp maskot çıkıyor, ardından afiş açılıyor, sonra devreye fenerler, içinde uçan balonlar, notlar ve evlenme teklifi yüzüğü olan bir sürpriz kutusu giriyor. Tekliften sonra 2 adet volkan patlatılıyor.

*Belirlenmiş bir ortamda canlı müzikle serenat tarzında bir sürpriz hazırlanıyor.

*Üstünüzde tercihinize göre benimle evlenir misin, seni seviyorum vb. sözler yazılmış uçan balonlar hazırlanıyor. Balonların ucuna teklifinizi içeren bir not da iliştiriliyor ve bu balonlar anlaştığınız şekilde sevgilinize iletiliyor. İsterseniz balonlarla beraber 1 buket gül veya pasta da gönderebilirsiniz.

Bu yazdıklarım sürpriz organizasyon firmalarının sitelerinde yer alan ekonomik evlenme teklifi paketlerinin bir kısmı sadece. Başka alternatifler de var ve internet üzerinden bunlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kendi İmkanlarınız Da Bir Sürpriz Evlenme Teklifi Ortamı Hazırlayabilirsiniz

Şimdi, yukarıda listelediğim organizasyonların bazılarını yapmakta zorlanabilirsiniz gerekli bağlantılarınız yoksa, ama kendi başınıza, belki arkadaşlarınızdan da destek alarak kendiniz de özel bir teklif ortamı hazırlayabilirsiniz pekala. Evinizi, bahçenizi süsleyebilirsiniz; belli bir mekanla anlaşıp orada bazı şeyler yapmak için izin ve yardım alabilirsiniz, bir parkta veya sahilde romantik bir piknik ortamı hazırlayabilirsiniz.

Yabancı sitelerde bunu da çok gördüm ben, böyle bir ortam hazırlayıp piknikte evlenme teklifi yapmak hiç fena fikir değil. Güzel bir otel odası tutup süsleyebilirsiniz, arkadaşlarınızla beraber bir parti organize edip teklifinizi orada yapabilirsiniz vesaire.

İnsanlar afiş yazdırıp arkadaşlarına açtırıyorlar, kumsalda ateş yakıp gitar vb. bir enstrüman çalabilen 1 – 2 arkadaşlarına canlı müzik yaptırıp tekliflerini o ortamda yapıyorlar, metrobüs çıkışında bir sürpriz organize ediyorlar, falan filan. Müzikli bir mekanda yer ayırtıp size özel şarkılar çalınmasını ve aldığınız yüzüğün, belki ayrıca 1 buket çiçeğin belli bir anda masaya getirilmesini isteyebilirsiniz.

Fotokitapla Evlilik Teklifi

Farklı amaçlarla hazırlanabilen fotokitap diye bir şey var. İçine notlar, fotoğraflar, karikatürler eklenerek oluşturulan, belli bir konsepti olan bir hatıra albümü gibi bir şey. Evlenme teklifiniz için ikinizin fotoğraflarıyla, anılarınızla, sevgilinize karşı duygularınızla, şiirlerle dolu bir fotokitap hazırlayıp sonuna da evlenme teklifinizi koyabilirsiniz.

Tek başına fotokitapla evlenme teklifi yapabileceğiniz gibi, bu fikri sade bulursanız hazırladığınız albümü partnerinize romantik bir yemek esnasında falan takdim edebilirsiniz.

Evlenme Teklifi Videoları

Teklifinizi fotoğraflarınız ve videolarınızla hazırlanmış bir evlilik teklifi videosu ile de yapabilirsiniz. Bu videoyu oluşturmak için arkadaş ve yakınlarınızın konuya dair söylediklerinden ve tabii ki sizin sözlerinizden, okuduğunuz şiir ve şarkılardan oluşan mini videolar hazırlayıp sonra bunları montajlatıp tek bir video elde edebilirsiniz.

Hayatımın Sürprizi’nin İstanbul dile geldi videoları da ilginizi çekebilir. Bu videolar çoğunlukla Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde çekiliyor. Verdiğiniz bigilerle hazırlanan teklif metni parçalar halinde çok sayıda insana söyletiliyor ve sonra bu videolar bir araya getiriliyor.

surpriz-evlenme-teklifi-fikirleri

Kumdan Kale İle Evlenme Teklifi

İnternetten arama yaparsanız böyle gayet karmaşık bir mimarisi olan, hayranlık uyandırıcı kumdan kaleler olduğunu görürsünüz. Etrafına mumlar dizilmiş olanlar, tepesine klasik evlenme teklifi figürü oturtulmuş olanlar, üstüne gül yaprakları serpiştirilmiş olanlar vesaire. Çoğunun üstüne de “Benimle evlenir misin X?” diye yazılmış.

Şişede Mesajla Evlenme Teklifi

Böyle bir teklif hikayesinin fotoğraflarını görmüştüm ben, konu olarak yazmayı da düşünmüştüm ama yazmadım galiba. Onu bir yere kaydetmediysem üzülürüm doğrusu. Neyse, nasıldı; kadınla erkek sahilde yürüyorlar, karşılarına içinde bir mesaj olan bir şişe çıkıyor ve kadın mesajı açtığında aşk ve evlenme teklifi sözleriyle karşılaşıyor.

Diğer Evlenme Teklifi Fikirleri

*Uçakla beraberce seyahat ederken anons yaptırın. Bu başka bir yerde de yapılabilir belki, örneğin bir AVM’de.

*Sürekli alıp okuduğu bir dergi veya gazete varsa bir sayfasına ilan verin.

*Sıklıkla önünden geçtiği bir reklam panosuna teklifinizi yazdırın.

*Her gün aynı saatlerde dinlediği bir radyo programı varsa sunucuyla anlaşıp teklifinizi program sırasında iletmesini isteyin.

*Duygularınızı ve teklifinizi içeren bir web sayfası hazırlayın.

*Kış mevsimiyse evinin veya iş yerinin önüne kocaman bir kardan adam yapın ve teklifinizi boynuna asın veya bir tabelayla üstüne kondurun.

*Beraberce oturduğunuz bir yerde kısa bir süre için masadan kalkmasını sağlayın. Tuvalete gider belki ama ya gitmezse diye onu masadan bir süre uzaklaştıracak bir oyun ayarlayın. Döndüğünde karşısında bambaşka, mesela güllerle donatılmış bir masa bulsun. Bu sürprize başka detaylar da ekleyip teklifinizi bu şekilde yapabilirsiniz.

*Çalışıyorsa mesai arkadaşlarıyla anlaşın ve öğlen tatili için bir sürpriz planlayın. Mesela hep beraber yakınlardaki bir mekana gelebilirler ve siz orada bir ortam hazırlatmış olabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Kadından Gelse Olur Mu?

Bana soracak olursanız gayet de olur, hiçbir sakınca görmüyorum. Ama evlenme teklifleri çok büyük oranda erkeklerden geliyor, böyle alışılmış, böyle bekleniyor. Erkek arkadaşına evlenme teklifi yapan bir kadın arkadaşları, yakınları tarafından garipsenebilir bile bu durumda ama bana hiç garip görünmüyor. Bu konuda kendine güvenen, yaparım da, yaptığımın arkasında dururum da diyen yapsın tabii; ne var ki?

Evlenme Teklifi Yüzüğü Meselesi

Her ne kadar bize özgü bir adet olmasa da evlenme teklifinin bir yüzükle beraber, hatta mümkünse diz çökerek ve yüzükle beraber yapılması beklenen bir şey ve sık rastlanan bir görüntü. Almak zorunlu mu, hayır, ama gerekli mi, evet, kız arkadaşınızın hoşuna gidecekse, teklifi yapıp da yüzük takmamanız halinde bir eksiklik, bir sıkıntı hissedecekse almakta fayda var.

Bu biraz bu konudaki örneklerin hemen hepsinde ortamda bir evlilik teklifi yüzüğü olmasıyla ilgili bir şey. Bu yüzden, bütçenizi zorlamayacak fiyatta bir tektaş yüzük almanız güzel olur sanırım. Tektaş dedim çünkü evlenme teklifi için çoğunlukla bu tip yüzük alınıyor.

Sürpriz Evlilik Teklifi Yapmadan Önce Neleri Dikkate Almalı?

Teklifi yapacak olan taraf, değil mi ki güzel bir sürpriz yapmak ve partnerine büyük soruyu onu mutlu edecek özel bir şekilde sormak istiyor, nasıl bir sürpriz yapacağını da ona göre ayarlamalı. Sanata düşkün bir sevgili sinemada veya tiyatroda teklif almaktan hoşlanabilir mesela. Çekingen bir sevgiliye bir sürü insanın gözü önünde evlenme teklif etmek iyi bir fikir olmayabilir.

Bunun dışında masa kurulacaksa menüyü onun beğeneceği şekilde ayarlamak, sevdiği müzikleri çalmak, en sevdiği renk, en sevdiği çiçek gibi detayları göz önünde bulundurmak iyi olur.

Ve bir şekilde bu anları belgeletmenizi tavsiye ederiz. Bu kadar imkan varken bu özel günden geriye tekrar tekrar bakılacak, seyredilecek, arkadaşlara gösterilecek, arzu ederseniz internette yayınlanacak bir şeyler kalmalı; değil mi?

Son sözler: Yazıya başladıktan 1 gün sonra hedeflediğim uzunluğa geldim; 17.11.2016 saat 23.42  ve  yazı 3.000 kelimeyi geçti.  Aklıma yeni bir şey gelmezse yazı bu kadarda kalacak. Fotoğraflarını da hazırlayıp ekleyeyim ve yayınlanmasını yarına bırakayım diyorum, bugün 2 içerik eklendi nasılsa.

Kendimi tebrik ederim, baya uzun ve detaylı oldu, istediğim de buydu. Yolunuz düştü de okuduysanız, ziyaretiniz için teşekkürler. Verdiğim bilgi ve fikirler umarım işinize yaramıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.