xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Tanışma Hikayesi Dekoruyla Sürpriz Evlilik Teklifi

0 686

Kız arkadaşınıza “Benimle evlenir misin?” demenin romantik yolları üzerinde düşünürken bir tanışma hikayesi dekoru hazırlamanın mümkün olup olmayacağına da kafa yorun. Craig the Heart Bandits organizasyon firmasıyla görüştüğü zaman bu tarzda bir sürpriz evlilik teklifi dekoru hazırlandı. Ben de ziyaretçilerimize ilham verebileceğini düşünerek bu organizasyon hakkında yazmaya karar verdim.

Çiftin tanışma hikayesi şöyle: Samira, doktorasını yapmak için Baltimore’a taşınmıştı. Craig de memleketi olan Baltimore’da bir daire arıyordu ve yolu onun yaşadığı binaya düştü. Hatta, daireye bakmak için emlakçı ile birlikte geldiği zaman aynı asansörde karşılaştılar. Daire Samira’nınkinin hemen yanındaydı. Craig orayı beğendi ve taşındı.

Samira bir gün Craig’in kapısının altına onu evinde düzenlediği bir akşam yemeği davetine çağıran bir not bıraktı. Craig o akşam müsait değildi, onun kapısının altına bunu belirten bir not bıraktı. Sonra bu bir alışkanlık haline geldi, bir süre böyle notlar aracılığıyla iletişim kurdular.

Bu şekilde haberleşirken bir gün birbirlerine telefon numaralarını da verdiler ve sonunda bir gece arkadaşlarıyla beraber dışarıya çıktılar. İlişkileri bu şekilde başladı.

Craig Samira’ya evlenme teklif etmeye karar verdiğinde the Heart Bandits’le iletişim kurdu. Firma, bu tarz bir talebi olan bütün müşterileriyle yaptığı gibi onunla da bir nevi röportaj yaptı. İkisinin tanışma hikayesinden etkilendiler ve organizasyonu bu temel üzerine hazırlamayı düşündüler.

Bir iskelede evlilik teklifi planı oluşturuldu. Organizatörler, Florida Key West Adasında hayata geçirilecek olan bu plan için sahilde iki kapı kurmayı düşündüler. Kapıların üstünde Craig ve Samira’nın Baltimore’da yaşadıkları dairelerin numaraları yazılacaktı. Başlangıçtaki iletişim yöntemlerini çağrıştırmak için de üstlerine bir not asılacaktı.

Çift buradan geçtikten sonra iskelenin sonuna yürüyecekler ve orada da romantik bir dekorla karşılaşacaklardı. Craig bu fikri çok beğendi.

Teklif gününde Samira kapıları gördüğünde neler olup bittiğini hemen anlayamadı. Bu kapıların üstünde Baltimore’daki kapı numaralarının yazması bir tesadüf olabilir miydi? Sonra Craig onu dikkatini kapıda asılı olan nota çekti.

Çok etkilenen ve duygulanan Samira onunla birlikte iskelede yürüdü. İskelenin ucuna üstüne çiçek koyulmuş küçük bir masa bekliyordu. Ayrıca pembe beyaz güller ve gül yaprakları bir daire oluşturacak şekilde dizilmişti. Arka fonda da altın rengi büyük fenerler vardı. İçlerine olduğu gibi aralarına da uzun ince şeffaf vazoların içine koyulmuş mumlar yerleştirilmişti.

Craig sevgilisini güller ve gül yapraklarından oluşan halkanın içine çekti. Orada diz çöküp teklifini yaptı. Samira’nın “Evet” cevabından sonra şampanya içerek bunu kutladılar.

Bir sürpriz evlilik teklifi planı yaparken böyle kişisel özel detaylar eklemek sürprizin etkisini güçlendirir. Tanışma hikayenizin bir dekorla sembolize edilmesi fikri hoşunuza gittiyse hemen beyin jimnastiği yapmaya başlayın; sizin için nasıl bir dekor hazırlanabilir acaba? Bu çok zor görünüyorsa birlikte yaşadığınız şeyleri, biriktirdiğiniz anıları düşünün; belki onları kullanabilirsiniz?

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Evlenme teklifi yapacak erkekleri endişelendiren 5 konu

Evlenme teklifi yapacaklar için 15 püf noktası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.