xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Teal Mavisi Desenli Blazer İle Şık Bir Kombin

0 1.087

Ted Baker erkek koleksiyonuna göz atarken teal mavisi desenli blazer ceketle yapılmış güzel bir pantolon ceket kombini gördüm sayın seyirciler ve bunu sizinle paylaşmak istedim.

Teal mavisi nedir?” diye soracak olursanız onu benim gibi ara renk tanıma özürlü birine sormamanız gerekiyor ama cevabı biliyorum. Google’a sordum, o da cevap verdi sağ olsun.

Bu, mavi rengin hafifçe koyu yeşile çalan bir tonu imiş. Bizde “camgöbeği” olarak geçiyor ama onun da bir sürü tonu var gördüğüm kadarıyla. Bu, koyu olanı galiba. Kelimeyi Tureng’e yazdığınız zaman en başta “Çamur ördeği, çamurcun” diye bir şey çıkıyor ki bu da ördekgiller familyasından bir arkadaş olup ülkemizde çok görülürmüş. Teal, onun bir yerinin rengi belki de, bilmiyorum.

Bu şekilde biraz daha devam edersem konu teal mavisi desenli blazer kombini olmaktan çıkıp renk hakkında derin bir araştırma yazısına dönüşecek, bu yüzden kombine geçiyorum hemen. Söz konusu ceket balıkçı yakalı lacivert ince kazak, lacivert pantolon ve gözlerim beni yanıltmıyorsa lacivert ayakkabılarla kombinlenmiş.

Resmi bir topluluk davetine şöyle fiyakalı bir kıyafetle katılmak istiyorsanız böyle bir blazer ceket kombini gayet güzel bir alternatif olabilir. Kazak yerine gömlek ve / veya kravatla da kombinlenebilir ama ceket komple desenli olduğundan onların en az biri düz olsa iyi olur.

Gömlek hafif desenli de olabilir belki ama iki desenli parçayı güzel bir şekilde kombinlemek kolay değildir. Düz renk gömlek ve hafif desenli kravat daha iyi bir seçim olabilir. Ama bütün dikkati bu güzel cekete çekmek isterseniz başka her şeyi düz tercih edin.

Arkadan tek yırtmacı olan floral desenli ceketin iki kapaklı yan cebi, bir de göğüs cebi var.  Şu andaki satış fiyatı 449 £. Ted Baker markasının ceketleri efsane astarlarıyla bilinir, bunun astarında da gösterişli bir desen kullanılmış. Dış kısmı da, astarı da polyester kumaştan dikilmiş. Ceketi kesinlikle yıkamamak gerekiyor,temizlenmesi gerektiği zaman kuru temizlemeye göndermelisiniz.

Son olarak böyle bir kombinin ince görünmenize yardımcı olacağını hatırlatayım. Bunu sağlayan şey ceketin içine giyilen parçaların aynı renkte olması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.