xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Tehlikeli Yürüyüş / The Walk – Film 2015

0 2.015

Philippe Petit kimdir, biliyor musunuz? Kendisi 1949 Fransa doğumlu bir sanatçı; 1974’de, 25 yaşındayken New York’taki İkiz Kuleler arasına çelik bir ip çekip ipin üstünde müthiş bir korsan gösteri yapmış olan bir sanatçı. Ölümden hiçbir zaman korkmadığını ifade eden bu adam bu yürüyüş için 6 yıl boyunca hayaller kurdu; planlar, hesaplar ve provalar yaptı, bütün risk faktörleri üzerinde çalıştı ve 7 Ağustos 1974’de sabah saat 07.15’de gösterisine başladı. Polisler müdahale edene kadar, 45 dakika boyunca yerden 411 metre yükseklikteki telin üstünde kaldı. Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) onun bu hikayesini anlatan bir yapım.

Temposu son 20 dakikada artan ve bu noktadan sonra insana baya geren filmin konusunu anlatmış sayılırım ama yukarıdakileri konu niyetine yazmadığıma göre biraz daha detay vereyim:

Çocukluğundan bu yana akrobasi, ip cambazlığı ve jonglörlüğe ilgisi ve yeteneği olan Philippe bir gün dişçi muayenehanesinde iken New York’taki İkiz Kulelerin inşa edileceğine dair bir haber görür. Bundan sonra bu kulelerin arasına ip gerip üstünde gösteri yapmak hayatının amacı haline gelir.

Hem ölüm riski taşıyan, hem de yasalara aykırı olan amacına ulaşmak için sevgilisinden ve bazı arkadaşlarından oluşan ekibiyle birlikte çalışmaya başlar. Kulelerdeki güvenliği aşmak, gereken alet edevatı içeriye sokmak, üstünde yürüyeceği teli kulelerin arasına germek derken; önünde çok zorlu bir yol uzanmaktadır.

Tehlikeli Yürüyüş (The Walk) filmini 2 kere severek seyrettim ben. 2 kere seyretmemin sebebi filmi beğenmem değil gerçi, hemen her zaman takı yaparak film izlediğimden her seferinde bir şeyler kaçıyor, ikincide o kaçırdığım şeylerin bir kısmını yakalamış oluyorum; benim de böyle bir film izleme tarzım var.

Biyografi, dram ve gerilim unsurları taşıyan filmde Petit’i canlandıran Joseph Gordon – Levitt insanı etkileyen bir oyunculuk sergiliyor; azim, inanç, cesaret, inat, kararlılık, heyecan duygularını çok  güzel veriyor. Filmin öyle çok heyecanlı, hareketli bir gidişi yok ama insan sıkılmadan izliyor. Son 20 dakikadaki yürüyüş sahnelerine gelince, onlar 10 numara, süper, çok sürükleyici, çok etkileyici, çok güzel.

2015 ABD yapımı film 2 saat 3 dakika sürüyor. Yönetmen koltuğunda Robert Zemeckis oturuyor. Son olarak da oyuncu listesini vereyim: Joseph Gordon – Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon, Clement Sibony, James Badge Dale, Ben Schwartz, Steve Valentine ve Sergio Di Zio.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.