xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

0 2.187

Dürüst bir insan olan ve muhataplarından da dürüstlük bekleyen Terazi erkeği toplum içinde sevilen ve itibar gören bir dosttur. İyi bir konuşmacı olması sayesinde çevresindekileri etkilemesi uzun sürmez. Temizlik ve bakımına önem verir.

Denge ve uyum arayışı içinde olan bu erkek, sakin ve paylaşımcıdır. Huzura çok önem verir, ani duygusal çıkışlar onu yorar. Hassas ve duygusaldır. Derin sohbetleri, dostlarıyla fikir alışverişi yapmayı sever. Meraklıdır, yeni şeyler öğrenmekten hoşlanır.

Politik danışmanlık, hukuk ve halkla ilişkiler alanlarına yatkın olan bu erkek çok iyi bir iş arkadaşı veya ortak olabilir fakat ondan iyi bir yönetici çıkması pek muhtemel değildir. Modacılık, ressamlık, müzisyenlik ve terzilikte başarılı olabilir. İş yaşamında adaletli, tarafsız ve paylaşımcıdır; ara buluculuk yönüyle tartışma durumlarında uzlaşmayı sağlayabilir.

İyimserlik, kararsızlık, duygusallık ve yumuşak huyluluk da Terazi burcu erkeğinin özellikleri arasındadır. Bu sosyal ve girişken adamın fazla uyumlu ve uzlaşmacı yapısı bazen insanlara karşı zaaf göstermesine sebep olabilir.

Terazi burcu erkeği genel olarak çekici bir insandır, flörtçüdür ve özellikle gençlik yıllarında bu şekilde oyalanmaya eğilimlidir. Çok zaman arkadaşlıkla aşkı birbirine karıştırır.

Aşırı duygusal tepkilerden ve kıskançlıktan hiç hoşlanmayan bu erkek dış görünümüne özenen, bakımlı, entelektüel, uyumlu ve akıllı kadınlardan hoşlanır.

Onun dikkatini çekmek pek kolay değildir. Sert mizaçlı kadınları sevmez; uç davranışlardan, gerginlik ve şiddetten hoşlanmaz. Fikirlerini paylaşabileceği kadınları tercih eder.

Ruhsal dengesini koruyabileceği uyumlu bir ortam onun için çok önemlidir; birlikte olacağı kadın ona huzurlu ve konforlu bir ortam sağlamalıdır.

İlişkisinde entelektüel paylaşıma da önem verir. Partneriyle beraber sosyalleşmeyi ve ona eşlik etmeyi sever.

Cinsel hayatında erotizm ve görselliğe önem verir, partnerinin bu açıdan mutlu olması için de elinden geleni yapar. İstediğini elde etmek için çok uğraşır ve işler istediği gibi gitmez veya umduğu ilgiyi görmezse kapris yapabilir.

Aşık olduğunda sadık ve ateşli bir sevgilidir. Evlendiği zaman ise ince ruhlu, düşünceli, sadakatli ve saygılı bir eş olur.

Çocukları sever ve iyi bir baba olmak için gayret sarf eder. Çocuklarının üzerinde sakin bir otorite kurar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.