xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu: İş Hayatı Ve Kariyer

2 1.439

Terazi burcu kişisi iş ortamında inceliği, zarafeti ve diplomatik yeteneğiyle tanınır. Kendisi konuşmayı, şakalaşmayı ve görüş alışverişinde bulunmayı seven biridir ve iletişim becerisi üst seviyededir. Sakin ve huzurlu bir yapıya sahiptir, çatışmalardan, kavgacı, kaba ve zorba tavırlı iş arkadaşlarından hoşlanmaz.

Doğuştan gelen bir adalet duygusu vardır. Herhangi bir karara varmadan önce madalyonun 2 yüzüne de bakar. Tarafsız yargılama yetisine sahiptir. Bu yüzden iyi bir hakim, danışman, hakem veya psikolog olabilir. Aslında, doğru bir kariyer hedefi seçerse, yaptığı her işe damgasını vuracak biridir.

Terazi burcunda doğanlar doğal bir sanatsal yeteneğe sahip olan kişilerdir. Ayrıca iyi gözlemcidirler. Huzurlu ve uyumlu bir ofis ortamında yüksek bir performansla çalışırlar. Beceriklidirler ve ağırdan almaz, işleri ertelemezler. Baskı altında rahat görünürler.

Terazi burcu güzelliği seven Venüs tarafından yönetildiği için burcun birçok üyesi sanat, moda, güzellik veya tasarım endüstrisinde çalışır.

Teraziler, doğal olarak dengeyi anlayan ve gözeten kişilerdir; renklere, oranlara ve dekora duyarlıdırlar. Bu özellikleriyle mimar, mühendis veya grafik tasarımcısı da olabilirler. Lüksü sevdiklerinden dolayı, lüks tüketim ürünlerinin satışında da çalışabilirler.

Terazi burcu insanları doğal bir karizmaya ve çekiciliğe sahiptirler. Detaylara çok dikkat ederler. Başkalarına yardımcı olmayı severler. Nihai kararı vermekte iyi değildirler fakat mükemmel bir sonuç için ele alınması gereken en iyi seçenekleri tespit etmede başarılıdırlar.

Estetik ve şık bir sanat dalıyla ilgilenmekten ve sofistike müşterilere hitap etmekten zevk alırlar. Stil, saç, makyaj ve güzellikle ilgili olduklarından estetik, makyaj danışmanlığı, spa tedavileri gibi alanlarda başarılı olabilirler.

Stil ve uyum yaratmak onlar için bir zevktir, hayatlarının birçok alanında bu konuda gayret gösterirler. Kendi evlerini düzenlemekten ve süslemekten hoşlanırlar. Bu yüzden iç dekorasyon alanında da çalışabilirler. Görsel yetenekleri, entelektüel kapasiteleri ve detaycılıkları mimarlıkta da başarılı olmalarını sağlar.

Adalet sistemi içinde çalışmak, adalet için savaşmak tam da Terazilere göre bir şeydir. Analitik yetenekleri, adil tabiatları ve insanları ikna edebilmeleri onlara avukatlığın yolunu açar.

Bir anlaşmazlığın merkezinde olmaktan ve konuyu sakin bir şekilde çözmeye çalışmaktan hoşlanırlar. Kararlı bir yapıya sahip olmamakla beraber kurallar açık ve net olduğunda doğru davranan kişilerdir; bu yüzden hakemlik yapabilirler. İnternetteki forum sitesi, sözlük vb. bir yapı için iyi bir moderatör olabilirler.

Terazi burcu kişisi iş yerinde iyi bir takım arkadaşıdır. İkna edici ve dengeli yaklaşımlarıyla, pazarlama ve sunumda iyi işler çıkarır. Uyuşmazlık durumlarında ara buluculuk yapabilir. Büyük ihtimalle ya fiziksel çekicilik duyusuna hitap eden, ya da dengeyi vurgulayan bir kariyer seçer.

Burcun üyelerinin en olumsuz yönlerinden biri farklı kararlar arasında gidip gelen kararsız bir zihne sahip olmalarıdır. Bu genellikle gerçekleri araştırmak yerine insanların fakrlı görüşlerini dinlemelerinden kaynaklanır. Ayrıca kendilerine çok güvenen kişiler değildirler. İşleri kendi başlarına değil, başka biriyle beraber yapmayı tercih ederler.

Terazi Burcu İçin Uygun İşler / Alanlar

* Moda tasarımcısı

*İç dekoratör

* Hakim

* Avukat

* İnsan hakları savunucusu

* Yönetmen

* Film yapımcısı

* Mimar

* Mühendis

* Gazeteci

* Diplomat

* Danışman

* Psikoloji – psikiyatri

* İnsan kaynakları

* Hakem

* Güzellik danışmanı

* Halkla ilişkiler / Müşteri hizmetleri

* Makyaj sanatçısı

* Satış temsilcisi

* Çiçekçilik

* Moderatör

* Dedektiflik

* Kuyumculuk

* Kalite kontrol

* İcra memurluğu

2 Yorumlar
  1. Ahu

    Sevdim tam ben 🙂 ogretmenligi de ekleyin listeye :))

    1. Hilal Uslu

      Sevdiğinize sevindim, yine beklerim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.