xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Kadını (İyi ve Kötü Özellikleri, Aşk Hayatı)

0 1.118

Adaletli ve arkadaş canlısı bir kadındır Terazi burcu kadını. Karışık bir zihne sahiptir. Planlama yapabilen bir insan değildir. Değil gelecek hafta, ertesi gün bile ne yapacağını bilemeyebilir. Birçok şey aklından çıkabilir. Sizinle yaptığı planı son anda iptal edebilir ve hatta tamamen unutabilir. Bu yönü, güvenilmez biri olarak görülmesine yol açabilir.

Terazi Burcu Kadını

Genel Özellikleri

Terazi burcu adalet terazisi ile temsil edilir. Yönetici gezegeni Venüs’tür. Terazi kadını, her şeyin adil olmasını ister. Barış ve uyum arayışı içindedir. Haksızlığa ve herhangi türde bir zulme dayanamaz. Yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Böyle bir duruma seyirci kalamaz. Birinin incinmesini öylece izleyemez, bir şeyler yapmak ister. Gördüğü sorunları çözmek için çaba gösterir. Barışçıldır. Tartışmalarda, kavgalarda arabuluculuk yapar.

Sosyal yönü güçlüdür. İletişim becerisi yüksektir. Gittiği her yerde arkadaşlık edecek birilerini bulabilir. Herhangi bir konuya eşlik edebilir. Çok iyi bir dinleyicidir. Bilgi edinmeyi de, dedikodu yapmayı da sever. Arkadaşları ve onların aileleri hakkında olabildiğince çok şey bilmek ister. Sıkılmadan saatlerce konuşabilir.

İyi bir arkadaştır. İçinizi dökme ihtiyacı duyuyorsanız sizi dinler. Bir sorunla mücadele ediyorsanız yardımcı olur. Değer verdiği insanlar için her şeyi yapmaya hazırdır.

Olumsuz Özellikleri

Ne istediğinden emin olamayan, kararsız bir insandır. Mevcut bütün seçenekleri inceler ve en basit bir kararı alması bile uzun sürebilir.

Bu durum özel hayatına da yansır. Yanlış biriyle anlaşmak, yanlış bir seçim yapmak istemez, bu yüzden birçok erkek arkadaşı olabilir. Seçeneklerini keşfetmeyi tercih eder. Yüksek standartları olan bir kadındır; hak ettiğini düşündüğünden daha azıyla yetinmek istemez.

Başkalarının hayatlarındaki dramatik olaylara dahil olmaya bayılsa da, kendi hayatında yolunda gitmeyen şeyler olmasına dayanamaz. Hayatındaki sorunlarla yüzleşmekten korkar. Kendisini rahatsız eden bir şey varsa bunun pek sözünü etmez. Gerginlik veya stres yaratmaktan kaçınır.

Karşısındaki kişi ikinci bir şansı hak etmese bile affedip unutmaya meyillidir.

Olumlu Özellikleri

İnsanların en iyi taraflarını görür. Sıcak ve cesaret vericidir; zira herkeste bir değişme potansiyeli olduğuna inanır. Açık fikirli ve anlayışlıdır. Hayat tarzınız kendisininkinden farklı diye sizi yargılamaz. Genellikle farklı özelliklerde arkadaşları olur. İnsanların iyi bir kalbe sahip olmasına önem verir; nereden geldiklerine takılmaz.

Çekici ve romantik bir kadındır. Bunun için fazla çaba göstermeden, herkesin kendini özel hissetmesini sağlayabilir. Bunun başlıca sebebi kelimeleri iyi kullanmayı bilmesidir. Çoğu zaman istediğini alır, çünkü doğru zamanda doğru şeyi söyleme becerisine sahiptir.

Ancak, dikkat etmezse manipüle edici de olabilir. Bu becerisini kötülük için değil iyilik için kullanması gerekir.

Aşk Hayatı

Çocuklarına aktarabileceği büyük bir aşk hikayesinin peşindedir. Ne hak ettiğini bildiğine güvenir ve en iyisinden daha azına kolay kolay razı gelmez. Seçeneklerini keşfetmek istediği için, aşkta durulması, birine bağlanması zaman alabilir. Bir erkekle ciddi bir seviyede çıkmaya karar vermek için onu gerçekten seviyor olması gerekir. Aksi takdirde bekar olmanın keyiflerinden, parti hayatından kolayca vazgeçmez.

Maalesef sorumsuzdur ve pek güvenilir biri değildir. Verdiği sözleri nadir olarak yerine getirir. Söylediği şeyde o an için ciddidir ama kısa bir zaman sonra söylediğini unutur. Başkalarını çok önemsediğini iddia eden biri için oldukça bencildir.

Cinsellik

Komik denecek derecede yüksek standartları olabilir. Seksi sever ama süper çekici erkeklerle olmasını ister. Estetiğe önem verir. Güzellik arayışı içindedir. Güzel insanlara, yerlere, nesnelere hayran olmayı sever.

Çok geleneksel bir kadın değildir. Flörtü sever ve kısa süreli ilişkilere kapalı değildir. Biriyle beraber olmak için ona aşık olması gerekmez.

İyi zaman geçirdiği sürece ilişkisinin kısa olmasına pek aldırış etmez. Bununla birlikte, tek eşliliği arzu etmeyen biri değildir. Bir gün ruh eşini bulmayı umut eder.

Terazi Kadınıyla Çıkmak

Yalnız kalmaktan nefret eden Terazi burcu kadını hafta sonlarını nadiren evde geçirir. Kalabalığa karışmak, partilere, etkinliklere katılmak ister. Etrafı insanlarla çevriliyken daha mutlu olur. Sizinle zaman geçirmek hoşuna gitse bile, hayatında 1’den fazla kişiye ihtiyaç duyar; sürekli olarak sosyalleşmek ister. Yaşam tarzına ayak uyduramazsanız ilişkiniz yürümeyebilir.

Planlama yapamadığını, birçok şeyin aklından çıkabildiğini de dikkate almalısınız. Onunla çıkarken önemli tarihleri ve olayları sürekli hatırlatmanız gerekebilir.

Sahiplenici, kıskanç biriyle iyi bir ilişki yürütmesi pek mümkün değildir.

Flört etmeyi ve sosyalleşmeyi sevmesi partnerini aldatacağı anlamına gelmez. Verdiği taahhüdü ciddiye alır. Her şey bir yana, haftalarca, aylarca yalan söylemek ve ayrıca gizli  bir ilişki  yürütmek ona göre değildir. Bununla uğraşmaz, kendini bu şekilde yormaz. Mutsuz olursa ayrılmayı tercih eder.

İlişkide barışçıl bir dengeyi korumak ister. Çatışmadan kaçınır, dram yaratmaktan hoşlanmaz. Kendini nasıl hissettiğini her zaman kabul etmez. Size kızgınsa, bunu söylemeyebilir. İyi olduğunu iddia edebilir. Size açılmasını istiyorsanız onu teşvik etmelisiniz. İlişkiyle ilgili sorularını cevaplamaya, endişelerini dinlemeye açık olduğunuzu belirtmelisiniz.

Terazi kadını güçlü bir ahlak duygusuna sahiptir. Aldatmaya meyilli bir kadın değildir. Küçük, pembe yalanlar söylüyorsa bunun sebebi sizi üzmekten, duygusal olarak incitmekten kaçınmaya çalışmasıdır. O, her zaman doğru olanı yapmayı ister. Başkalarını sıkıntı içinde görmeye dayanamaz. Dünyayı biraz daha iyi bir yer haline getirebilmeyi umar ve buna göre davranmaya çalışır.

Sevdiği ve Sevmediği Şeyler

İnternetten ve AVM’lerden alışveriş yapmayı sever. Ne arıyor olursa olsun, en iyisini ister. Lüks yaşamayı sever. Güzel, şık bir şekilde dekore edilmiş bir ortamda yaşamak ister.

Dağınıklığa tahammülü yoktur. Tembel biri olmakla beraber evini, masasını düzenli tutar. Evi dağınık göründüğünde kendini de dağınık hisseder. Temiz, düzenli alanlarda kendini çok daha rahat hisseder.

Yalnızlığa dayanamaz. Uzun süre yalnız kalırsa kendini huzursuz hissetmeye başlar. Kendiyle baş başa kalmaktan hoşlanmaz. Arkadaşlarıyla, hatta yabancılarla çevrili olmayı tercih eder. Kendini en rahat hissettiği zamanlar, kalabalık içinde olduğu zamanlardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.