xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Kadınını Anlamak

2 1.183

Terazi burcu kadını (23 Eylül – 22 Ekim) mantık tarafından yönetilir ve kolay kolay yanlış yollara sapmaz. Adaletin terazisi ile simgelenen bir burcun üyesi olarak durumların her iki tarafını da adaletin ve aklın süzgecinden geçirir. Terazi burcu kadınını anlamak için dürüst, adil ve samimi ve birini hayal edin. Herhangi bir karar vermeden önce durumu farklı bakış açılarından değerlendirir. Tarafsız biri olduğu için çevresindekiler bir sorunun çözülmesi için genellikle ona başvururlar. Bu pozisyonu çok ciddiye alır.

Uzlaşma konusunda çok yetenekli olduğundan, arabuluculuk gerektiren durumlar için gerçekten çok uygun bir insandır. Harika bir dinleyicidir. Gerçeği bulmaya yönelik arzusu kendini hayatının her alanında gösterir.

Ancak, karar vermekte zorluk çeker. Onun bir karara varmak için verdiği mücadeleyi görmek bazen sinir bozucu olabilir. Zira bir meselenin bütün artı ve eksi yönlerini gözden geçirip durumu sonuca bağladıktan sonra bile fikrini değiştirebilir.

Onu geliştiren şeyler eğlence, kahkaha, neşe ve güzelliktir. Kendini özgür ve hafif hissetmeyi sever. Negatif duygular veya ağırlık hissetmesine yol açan insanlardan içgüdüsel olarak uzaklaşır. Üstünde sakin tabiatlı olmasından ve olayları çok büyütmemesinden kaynaklanan doğal bir rahatlık havası vardır. Anı yaşayan, neşeli bir kadındır. Bunun yanı sıra her zaman çekici ve özgüvenlidir de.

Öfkesini nadiren kaybeder ve böyle durumlarda kısa bir süre içinde dengesini ve uyumunu geri kazanır.

Yaşama alanını sevdikleriyle sohbet etmek, fikir alışverişinde bulunmak, yemek yemek veya güzel bir ilişkiyi yaşamak için bir sığınak olarak düzenlemeyi sever. Evinde kendini hafif ve rahat hisseder. Genellikle basit ve temiz çizgileri olan modern tarz dekorasyon stillerini tercih eder.

Terazi burcu kadını uyum yaratmak ve hayatında dengeyi sağlamak söz konusu olduğunda oldukça yeteneklidir. Her koşulda, unsurları durumla ilgili olan herkesin tatmin olacağı şekilde bir araya getirmenin yollarını arar. Sempatik bir kişiliği vardır ve herhangi biriyle küçük bir konuşma başlatma becerisine sahiptir.

Kişiliğinin gizemli ve manyetik bir tarafı vardır. Neredeyse çevresindeki herkesi etkileyen bir enerji yayar. Enerjisini arkadaş canlısı, sıcak ve anlamlı insanlarla kurduğu etkileşimden alır. Bu durum özel hayatı için de, günlük sosyal hayatı için de geçerlidir. Etrafındaki herkese yardım etmek için mümkün olduğu kadar çok aktiviteye katılmak ister.

Her türlü etkinliği organize etmekte mükemmel olduğu için iyi bir ekip lideri olabilir. Çatışmanın her türlüsünden nefret eder ve her zaman, her türden çatışmayla baş etmenin yolunu bulabilir. Her seviyedeki çalışanlarla birlikte çalışabilme becerisine sahiptir.

Son derecede girişken ve sosyal bir insandır. Yakınlık kurduğu insanlara değer verir. Sadece biri, örneğin partneri öyle istediği için arkadaşlarıyla ve meslektaşlarıyla iletişimi kesmeyi kabul etmez.

Kariyerinde hangi yöne gideceğine karar vermesi biraz zaman alabilir. Yirmili, hatta otuzlu yaşlarını bir fikirden diğerine zıplayarak, küçük projelere girişerek ve serbest çalışmalar yaparak geçirmesi muhtemeldir. Ancak, her zaman istikrarlı bir şekilde çalışır. Yeni ve farklı çabalara girişmeyi sevdiği için, başka birinin çorap değiştirmesi gibi iş değiştirebilir. Genelde ilgi alanı bir süre sonra değiştiğinden, uğruna çabalamakta olduğu şeyi bir süre sonra bir kenara bırakabilir. Bu onu strese sokmz, çünkü uğraşacak başka bir şey bulmuştur bile.

Terazi kızları genellikle sosyal adaletsizlik ve eşitsizliklerle ilgili sorunlarda çözümün bir parçası olmayı arzu ederler. Bu yüzden, bir şeye daha fazla eşitlik ve denge getirebilecek aktivitelerde verimli çalışmalar yapabilirler.

Terazi burcu kadını aşk hayatında, partnerinin bunu hak etmesi koşuluyla, ilişkisi için çok çaba harcayan biridir. Anlamlı bir romantizme yatırım yapma isteği inanılmaz derecededir. Düşünceli doğası ve hemen her insanla orta yolu bulabilmesi yüzünden burçlar aleminin evlilik için en ideal kadınlarından biri olarak kabul edilir.

İnsanları mutlu etmek bir numaralı önceliğidir ve bunu yapmakta gayet iyidir. Aynı şey aşk ilişkileri için de geçerlidir. Her konuda seçenekleri tartan bir kadın olduğundan, bir erkeği kalbine kabul etmesi zaman alabilir.  Baskın olmayı bir eylem tarzı olarak gerekli gördüğünde öyle davranır, bunun dışında genel olarak itaatkardır. Partnerinin iyi bir tartışmadan zevk alması gerekir, çünkü bu kadın istese de, istemese de ona üstünde tartışılacak konular sunar.

Özgür ruhlu Terazi kadını, kendisini çok kıskanan ve kısıtlamaya çalışan bir erkekle anlaşamaz. Bir erkeği sever, kendisi için uygun biri olduğuna inanırsa uzun vadeli ve keyifli bir ilişki yürütmek için elinden geleni yapar. Cinsel hayatında baştan çıkarmayı seven, memnun etmeyi isteyen, kendi ihtiyaçlarını da, partnerinin ihtiyaçlarını da gözeten bir kadındır.

2 Yorumlar
  1. Hürpost

    Terazi kadınlarını anlatan güzel bir paylaşım olmuş bu detaylı makale için teşekkürler

    1. Hilal Uslu

      Öyle olması için çaba gösterdim, umarım olmuştur. Teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.