xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri ve İlişkilerdeki Tutumu

0 1.485

Terazi burcu kadını Zodyak’ın en zeki, cilveli, arkadaş canlısı ve çekici kadınlarından biridir. Şaşırtıcı derecede kadınsı ve elegandır ama vahşi bir tarafı da vardır. Aynı zamanda romantik bir idealist de olan bir entelektüeldir. Şaşırtıcı, komplike, kafa karıştırıcı bir kadın olmasının sebebini anlamak zor değildir: İçinde çok şey olduğu için böyledir.

Tıpkı bir terazinin iki kefesi olması gibi, Terazi burcu kadınının kişiliğinin de istediklerini elde etmesi için birlikte çalışan iki tarafı vardır. Cazibeli, zarif, kadınsı ve biraz da çapkındır, onun çekiciliğine direnmek kolay değildir. Bununla beraber içinde yönetme yeteneği olan gizli bir komutan da vardır. Bu iki farklı yönünü dengede tutmayı bir şekilde başarır.

Emir almaya eğilimli bir kadın değildir. Güçlü bir diplomasi yeteneğine sahiptir. Çekiciliğini, inceliğini ve ikna yeteneğini kullanarak başkalarının kendi isteklerini yerine getirmesini sağlayabilir.

Terazi Burcu Kadınının Olumlu Yönleri

Zeka

Bir hava grubu burcu üyesi olan bu kadın insan ilişkilerinde bir avukatın aklına sahip biri gibi hareket eder. Bir sorunun birçok tarafını nesnel olarak görebilen ve her birini akıllıca tartışabilen doğal bir arabulucudur.

İnsancıllık

Terazi burcu kadını doğruyla yanlışı ayırt edebilme becerisi olan bir insandır. Burcunun sembolü de adaleti simgeleyen bir terazidir.Birisinin yanlış bir şey yaptığını gördüğü zaman onu doğruya çevirmeye her zaman hazırdır. İçinde bir savunma avukatı ile bir sosyal aktivist gizlenmiştir.

Doğal Liderlik Yeteneği

Kardinal (Eylem ve hareketle ilgili, inisiyatif almaya meyilli) bir işaret olarak yaratıcı fikirlerle ve onları hayata geçirme enerjisiyle donatılmış doğal bir lider ve trend belirleyicidir.

Terazi Burcu Kadınının Olumsuz Yönleri

Yüzeysellik, Nefsine ve Gösterişe Düşkünlük

Terazi burcunda dünyaya gelen bir kadın yüzeysel, bencil, gösterişe ve rahatına fazla düşkün biri olabilir. Parasını göze çarpan güzel kıyafetler, aksesuarlar ve kozmetik ürünleri gibi şeylere harcayıp hızla tüketebilir.

Kararsızlık

Kararsız ve güvenilmez bir yapısı olabilir. Konunun önemli veya önemsiz olması fark etmeksizin, bir konuda karar verdikten hemen sonra kararını sorgulayabilir. Sürekli olarak “Şu mu, yoksa bu mu?” türünden kararsızlıklar yaşamaya, başkalarının kendi adına karar vermesine izin vermeye ve hemen ardından karşıt alternatifi tartışmaya başlamaya eğilimlidir.

Pasif Agresif Tutum

Hoş olmayan durumlardan, tatsızlıklardan ve kavgalardan uzak durur. Bu yüzden, kırıldığı veya sinirlendiği zaman açıkgöz, kaçamak ve soğuk davranır, dolambaçlı yollara başvurabilir.

İnsan İlişkilerinde Terazi Burcu Kadını

Terazi kadını, kişiliğinin olumsuz taraflarına hakim olabilirse, dışa dönük ve iyimser tavrıyla eğlenceli ve zevkli kişisel ilişkiler kurabilir.

Bir Arkadaş Olarak

Nazik, arkadaş canlısı ve hoş bir kadın olduğu için yeni insanlarla kolayca yakınlaşır ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilir.

Bir Sevgili Olarak

Terazi kızı gerçek aşka inanan bir insandır ve romantizm söz konusu olduğunda iflah olmaz bir iyimserliğe sahiptir. Romantizmde mükemmeldir; sevginin çiçek açması için gereken koşulları yaratmayı da, sevgiyi canlı ve sürdürülebilir kılmanın yollarını bulmayı da bilir. Ayrıca cinsel yaşamında tutkulu ve heyecanlı bir kadındır.

Bir Eş Olarak

Bu kadınla evlendiğiniz zaman romantizm ve tutku sona ermez. O, evliliğini canlı, neşeli ve eğlenceli hale getirme yeteneği olan biridir. Eşinin sözlerini, bakış açısını her zaman dikkate alır ama aynı zamanda evliliği eşit bir ortaklık olarak görür ve bazen son sözü onun söylemesine izin vermekle beraber, her türlü kararın birlikte alınması gerektiğine inanır.

Bir Anne Olarak

Küçük meseleleri büyütmeyen, rahat ve çocuklarıyla beraber eğlenen bir anne olur. Çocuklarının nazik, uyumlu ve mutlu insanlar olmalarını ister. Onlara sunabileceği en iyi, en güzel hayatı sunmaya çalışır.

Bir Çalışan Olarak

Terazi burcu kadını sakin, ılımlı ve kişiler arası ilişkilerde başarılı bir insandır. Dost canlısı, hevesli, geçinilmesi kolay, insanları rahatlatmak için söylenmesi ve yapılması gereken şeyleri bilen bir takım oyuncusudur.

Terazi Kadını Hakkında Bilmeniz Gereken En Önemli Şey

Her Terazi kadınının aynı özelliklere sahip olduğunu iddia etmek mümkün değildir. Gezegenler, evler, doğum saati gibi bileşenler insanlara olumlu ve olumsuz kişisel nitelikler kazandırır. Ancak, Terazi burcunda dünyaya gelmiş kadınların hemen hepsinin sahip olduğu bazı ortak özellikler de vardır. Bunlardan en önemlisi onların haksızlığa, kabalığa ve etik olmayan davranışlara tolerans göstermeyen kişiler olmalarıdır. Bir Terazi kadınının arkadaşı, sevgilisi veya eşi olmak istiyorsanız bunu bilmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.