xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Kadınının Özellikleri

0 1.138

Cazibeli, güzel, hoşsohbet, uyumlu ve hayata bağlı bir kişiliği olan Terazi kadını güzelliğe ve yeniliğe son derecede düşkündür; yeni olan her şeyden haberdar olmaya çalışır.

Estetik anlayışı oldukça ileri düzeydedir. Modayı takip etmekten çok kendine yakışanı bulmaya eğilimli ve bu konuda başarılıdır.

Erkeksi bir düşünce tarzına sahip olmanın Terazi burcu kadınının özellikleri arasında sayılması gerekir. Kadınlarda daha çok görülen olaylara duygusal açıdan bakma eğilimi bu burcun kadınlarında pek görülmez. Olayları mantıklı açıdan değerlendirmek onlar için neredeyse bir hayat biçimidir.

Tipik Terazi burcu mensuplarının hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadıklarından emin olmak için her şeyi iki kere tartma alışkanlığı burcun kadınlarında da görülür.

Son derecede dikkatli ve gözlemci bir insan olan Terazi kızı tartışmaya bayılır ve hem çok zeki olduğu, hem de olayları mantık çerçevesinde değerlendirmeyi gayet iyi becerdiği için girdiği fikir tartışmalarının büyük kısmından zaferle çıkar.

Verdiği sözlere sadıktır.  Maddi gücü çok önem verdiği güzelliğe erişmek için bir araç olarak görür ve ona büyük önem verir.

Ağır işlerle uğraşmaktan çok işlerin estetik yönüyle ilgilenmeyi sever. Rahatlığına ve keyfine düşkündür, zora pek gelemez ve hazıra konmaktan zevk alır.

Son derecede inandırıcı kanıtlar öne sürebilen sıkı bir tartışmacıdır. Tartışma merakı adil bir sonuca/karara varmak için duyduğu samimi istekten kaynaklanır.

Sıklıkla kararsız kalabilen bir insandır. Her burcun belli bir konuda söyleyecek kendine özgü sözleri vardır. Ancak, bu kadın olaylara birçok farklı açından bakar ve kafasında diğer burçların görüş açılarını da barındırır. Bu yüzden karar vermekte zorluk çeker.

Terazi burcu kadını iş hayatına çok önem verir ve evlendikten sonra da çalışmaya devam etmek ister. Çekici davranışlarıyla erkeklerin ilgisini çekmekte zorlanmaz. İyi bir eş ve çocuklarıyla ilgilenen bir anne olur fakat önceliği eşidir, onu asla ikinci plana atmaz. Çocuklarının da babalarına karşı sevgi ve saygı duymasını ister.

Çabuk sinirlenen, sabırsız bir yapısı vardır.

Alçak gönüllüdür, insanları kırmaktan kaçınır ama sabrı taştığında kırmanın ötesine geçebilir.

Becerikli, paylaşımcı ve kendine güvenen bir kadındır.

Boğazına düşkündür, özellikle ileri yaşlarda kilo problemi yaşayabilir.

Sosyal yönden güçlüdür; yalnız çalışmayı da, yalnız yaşamayı da sevmez.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.