xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcu Kişisinin 21 Özelliği

0 1.213

Elementi: Hava

Özelliği: Öncü

Tarih aralığı: 23 Eylül – 22 Ekim

Yönetici gezegeni: Venüs

En uyumlu olduğu burçlar: Koç, Yay

1.Terazi Burcu Kişisi Son Derecede İşlek Bir Beyni Olan Zeki Bir İnsandır

Terazi burcunda doğmuş birinin zekasını hiçbir zaman hafife almamalısınız. Bütün Zodyak işaretleri içinde en zeki ve uyanık insanlar bu burçtan çıkar. Teraziler eleştirel düşünen, fikirlerini akılcı bir şekilde ifade etme ve savunma becerisi olan insanlardır.

2.Adaletli, Dengeli Ve Hatalarını Kabul Etmeye Eğilimlidir

Her zaman hakikati ve adaleti savunur. Herkesin adil muamele görmesini ister ve bunu sağlamak için kendi yollarını kullanır. Kötü muamele gören birini savunmaya daima hazırdır. Kendi hatalarını da hızla kabul eder, onlar için bir başkasını suçlamaya kalkmaz.

3.Süper Bir Arabulucu Ve Sorun Çözücüdür

İnsanların bir meseleye akılcı bir açıdan bakamadıkları, durumun bir kaosa dönüşmek üzere imiş gibi göründüğü zamanlarda olay yerinde bir Terazi varsa işin seyri değişebilir. Büyük bir diplomasi yeteneği olan, son derecede ikna edici konuşabilen biridir. Bir durumu herkesi hoşnut edecek şekilde çözebilme becerisine sahiptir.

4.Hayatın Karşısında Sakin Ve Rahat Bir Duruşu Vardır

Büyük bir karmaşa sırasında bile aklı başında ve dingin bir duruş sergileyen birinin bir Terazi olması muhtemeldir. Terazilerin en bilinen özelliklerinden biri hayata karşı soğukkanlı ve rahat bir yaklaşım göstermeleridir. Anlamsız konulara takılmamaya ve durumları büyütmemeye çalışırlar.

5.Bir Arkadaşından Olmaktansa Tartışmada Yenilmeyi Tercih Eder

Bazı burçların üyeleri haddinden fazla inatçı ve dik kafalı oldukları için küçük, aptalca bir tartışma yüzünden iyi bir arkadaşı kaybedebilirler. Terazi kişisi böyle biri değildir. Bir konu hakkında çatışmanın güzel bir arkadaşlığın elinden gitmesine yol açabileceğini düşünürse kendi tezini savunmaktan vazgeçer ve tartışmayı karşı tarafın kazanmasına izin verir.

6.Açık Fikirlidir Ve Sonsuz Bir Merak Duygusuna Sahiptir

Terazilerin çoğu meraklı ve açık fikirlidirler. Daima yeni fikirlerin peşinde gezerler. Bir Terazi bir kitap hakkındaki fikrini kapağına bakarak oluşturmaz, onu okuyup öyle karar vermek ister. Hayata karşı yaklaşımı da böyledir. Yeni bir durumun içine girerken veya yeni insanlarla tanışırken her zaman açık görüşlüdür.

7.Kin Tutmaz…Fakat Unutmaz Da

Bir Terazinin gereksiz bir intikam duygusuna ayıracak zamanı yoktur. Genellikle insanlara ikinci bir şans vermeye eğilimlidir. Ancak, her şeyi hatırlayan ve yanlışlarından ders çıkaracak kadar akıllı bir insandır. Bu yüzden aynı yargı hatasına iki kere düşmez.

8.Dikkatlidir Ve İyi Bir Gözlemcidir

Terazi kişilerinin özelliklerinden biri çevrelerindeki dünyayı sürekli izleyen ve akıl defterlerine gördükleri hakkında notlar alan insanlar olmalarıdır.

Bir şey söylemelerine gerek duymaksızın insanların düşüncelerini ve niyetlerini anlama yeteneğine sahiptirler. Genellikle başkalarının kaçırdığı detayları algılarlar.

9.Bir Derinliği Olan Uzun Vadeli İlişkiler Kurmayı Tercih Eder

Terazi daha çok uzun vadeli ve anlamlı ilişkiler kurmak ister. Gelip geçici beraberlikler pek ona göre değildir. Sabırlı bir insandır. Kendisine ilgi gösteren ilk kişiyle yakınlaşmak yerine doğru kişiyle karşılaşmayı beklemeyi tercih eder.

10.Terazi Burcu Kişisi Çekici Bir İnsandır Ve Biraz Flört Eğilimli Olabilir

Birisini etkilemeyi gerçekten istediğinde onun havasını kolaylıkla tespit edebilir ve etkileyici yönünü ortaya çıkararak inanılmaz derecede çekici olabilir. Bu, doğal bir şekilde yaptığı bir şeydir. Bu sırada baştan çıkarıcı davrandığının farkında bile olmaması muhtemeldir.

11.Bencil Bir İnsanla Aşk İlişkisi Kuramaz

Doğru kişiyi bulduğu zaman ona verecek çok fazla sevgisi vardır, ancak, sevgisine aynı şekilde karşılık vermeyen biriyle beraber olamaz. Sadece kendini düşünen, sadece almaya eğilimli bir kadın ona göre değildir. İlişkilerin karşılıklı alıp vermeye dayalı olduğunu düşünen biriyle birlikte olmak ister. Gösterdiği sevgi ve şefkatin hakkını verecek kadınları tercih eder.

12.Çok İyi Bir Dinleyicidir Ve Tavsiyeleri Harikadır

Terazi burcunda doğan biri, kendisine ihtiyaç duyan bir arkadaşını dinlemek için elindeki her işi bırakabilir. Üstelik, dikkatle dinlemekle de kalmaz. Mantıklı yapısı ve bir durumu birkaç açıdan değerlendirebilme yeteneği sayesinde gayet işe yarar tavsiyeler de verir.

13.Olağanüstü Bir İkna Yeteneğine Sahiptir, Ona Hayır Demek Zordur

Terazi konuşurken çoğu zaman o derece haklı imiş gibi görünür ki ona “Hayır” demekte zorlanırsınız. Elle tutulur mantığı ve sözcükleri kullanma becerisi sayesinde fazla zorlanmadan başkalarını kendisi gibi düşünmeye ikna edebilir.

14.Sevdiklerinin Mutluluğuyla Mutlu Olur 

Terazi, ailesini de, arkadaşlarını da önemseyen, hepsiyle ilgilenen bir insandır. Kendini iyi hissetmesi için, yakınlarının da iyi durumda olması gerekir. Bu yüzden, sevdiği herkesin mutlu olması için yapabileceği her şeyi yapar. Bu açıdan hayatınızda olmasını çok isteyeceğiniz biridir.

15.Başkalarını Memnun Etme Çabası Bazen Üstünde Büyük Bir Baskı Oluşturabilir

Terazi burcu kişisi, etrafındakiler için duyduğu endişe ve onların mutlu olmasını sağlama arzusu yüzünden kendine büyük bir baskı yapabilir. Kendine her zaman, herkesi memnun edemeyeceğini ve bazen başkalarını bırakıp kendini kollaması gerektiğini hatırlatması gerekir.

16.Etkileyici Sohbetler Yapabilen Sosyal Bir İnsandır

Teraziler sosyallik konusunda doğuştan becerikli insanlardır. Başkalarıyla enteresan ve düşündürücü konuşmalar aracılığıyla iletişim kurmayı severler. Onlar, Zodyak’ın iletişimcileridir. Onları birlikte uzun ve keyifli sohbetler edebilecekleri birini bulmak kadar mutlu eden çok az şey vardır.

17.Bizzat Kendi Gözleriyle Görmeden Hiçbir Şeye İnanmaz

Doğuştan kuşkucu bir insan olan Terazinin bir şeyin gerçek olduğuna inanması için onu kendi gözleriyle görmesi gerekir. Kararlarını dedikodulara, söylentilere dayanarak veren biri değildir. Durumu, kişiyi veya olayı objektif olarak analiz ettikten sonra kendi fikrini oluşturmayı tercih eder.

18.Eleştirilere Kulak Asmadan İstediği Şeyin Peşinden Gider

Terazinin bütün gün oturup konuşmaktan ve şikayet etmekten başka işi olmayan insanları dinleyecek zamanı yoktur. O, eylemci bir insandır. İnsanın bir şeyi yapmayı gerçekten isterse mutlaka bir yolunu bulacağına inanır ve hayalleri söz konusu olduğunda, kimin ne dediğine bakmaksızın istediği şeyin peşinden gider.

19.Sadece Kendini Düşünen Ve Duyarsız İnsanlara Katlanamaz

Terazinin sinirlerini hoplatan bir şey varsa o da sadece kendini düşünen, kendi çıkarları için başkalarını ezip geçen insanlardır.

Kibirli ve “Ben her şeyi bilirim” havasında olan ve başkalarının fikirlerine değer vermeyen biri iseniz Terazi sizi kısa sürede başından savacaktır.

20.Bazen Son Derece Öngörülemez Biri Olabilir

Bütün hava grubu üyeleri gibi Teraziler de zaman zaman oldukça öngörülemez kişilerdir. Tam onları çözdüğünüzü düşündüğünüz anda aklınızdan geçmeyecek bir şey yapabilirler. Tahmin edilemez ve spontan karakteri nedeniyle, etrafınızda bir Terazi varken asla sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

21.Her Zaman Hesaplı Davranır Ve Rakiplerine Göre Birkaç Adım Ötesini Düşünür

Anın gazıyla fazla düşünmeden aptalca kararlar vermez, aksine, olağanüstü derecede hesaplıdır ve ince düşünür.

Şartların her zaman kendisinden yana olduğundan emin olmak için daima rakiplerine kıyasla birkaç adım ileriyi düşünür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.