xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcunun Aşk Hayatı

0 1.138

Terazi burcu mensupları çoğunlukla sevmekten ve sevilmekten zevk alan, doğuştan romantik insanlardır. Terazi burcu ve aşk ayrılmaz bir ikilidir. Doğal bir zarafeti, nezaketi ve sempatikliği olan bu kişilerle beraber olanlar zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar.

Kafasına birini koyduğu zaman son derecede çekici olabilen Terazi insanını tanımak gerçekten keyif veren bir deneyimdir. Tiyatro, dekorasyon ve sanat gibi farklı zevkleri vardır. En belirgin yeteneklerinden biri güzel konuşma becerisidir.

Teraziler komplimanlardan çok hoşlanırlar. Onu iltifatlarınızda samimi olduğunuza ikna ederek bir Terazinin ilgi ve beğenisini kazanabilirsiniz.

Terazi burcu erkeği aşk hayatında partnerine karşı anlayışlı ve kibardır. İlgi görmekten fazlasıyla hoşlanır ve bu isteği tatmin edilmezse kaprisli birine dönüşebilir. Hatta ilişkisini bitirebilir de; fakat bunu karşısındaki kişiyi kırmadan yapmaya özen gösterir.

Aradığı ilgiyi bulduğunda ise uyumlu ve nazik bir partner olur. Partneriyle beraber sosyalleşmekten, beraber bir şeyler yapmaktan hoşlanır. İlişkisinde zihinsel ve fiziksel uyuma büyük önem veren Terazi  erkeğiyle çeşitli konularda sohbet edebilir ve onunla sanatsal faaliyetlere katılırsanız beğenisini kazanırsınız. Beraber olduğu kadının şık ve bakımlı olmasını isteyen bu adam evliliğe büyük önem verir.

Sıcakkanlı, samimi ve zarif bir insan olan Terazi burcu kadını aşk hayatında uyumlu bir tavır gösterir ve partnerine her türlü ortamda eşlik edebilir. Hoşgörülü ve eğlenceli bir kişiliği vardır. Hem kendi eğlenir, hem de partnerinin keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Aşkı yoğun bir biçimde yaşamak, sanatsal etkinliklere katılmak, değişik konularda sohbet etmek ister. Partnerinin devamlı yanında olmasından, her anını onunla beraber geçirmekten hoşlanır.

İdealindeki erkek kendisini anlayan, kültürlü ve kibar biridir. Farklı fikirlere açık olmayan baskıcı erkeklerle pek anlaşamaz. Evlilik onun için çok önemlidir, doğru kişiyi bulduğuna inandığında onunla mutlaka evlenmek ister.

Terazi burcunun kadını da, erkeği de aşırı uzlaşmacı bir yapıya sahiptir. Bu kişiler kendi isteklerini yok sayıp devamlı olarak partnerlerinin istediği doğrultuda hareket etmeye meyillidirler ve bu da ilişkiye zarar verebilir. Zira karşı tarafa uyum göstermek adına baskı altına alınan kişisel arzular zamanla bunaltıcı bir etki yaratacaktır.

Her şeyin kaliteli ve seçkin olmasından hoşlanan Teraziler partnerlerinin de lükse ve estetiğe meraklı, zarif bir kişi olmasını isterler.

Terazi burcu insanı anlamsız çatışmalar çıkararak partnerinin aşkını sınayabilir. Bu burcun erkeği de kadını da aşık olduğunda kendini eşine adar, ona destek verir ve ilişkinin iyi gitmesi için çaba sarf eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.