xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Burcunun Genel Özellikleri

0 1.927

İlişkilerinde denge ve barış taraftarı olan Terazi burcu insanı çatışma ve uyuşmazlık ortamı içine düşerse son derecede mutsuz olur. Bu kolay kavrayan zeki kişinin garip bir saflığı da vardır; bazen onu ne kadar kolay kandırılabildiğini görüp şaşırabilirsiniz. Barış, huzur, ahenk ve güzellik arayışı Terazi burcunun genel özellikleri arasındadır.

Bu burcun insanı bazen çift karakterli olmasıyla tanınır. Zira hem çalışkan hem de tembeldir; büyük bir enerjiyle çalışır fakat dinlenme dönemlerinde görüp görebileceğiniz en tembel insanlardan birine dönüşebilir. Bu bilgili, pozitif ve dengeli kişilik özellikle eşine ve iş ortağına karşı merhametli ve adaletlidir.

Terazi burcu insanları genellikle çekici, nazik, rahat ve hoş bir kişiliğe sahiptirler. Kavgadan hoşlanmaz, neşeli sosyal faaliyetleri sever ve konuk ağırlamayı iyi bilirler. Kendileri de herkes tarafından aranan bir konuk profili çizerler. Güçlü bir estetik duygusuna sahiptirler ve kaba saba davranışlar sergiledikleri pek görülmez. Sıcakkanlı ve konuşkandırlar, hatta bazıları fazla konuşur. Ama gerektiğinde iyi bir dinleyici olmayı da başarırlar.

Zorlanmaya hiç gelemeyen bu kişiler üstlerine çok gelinirse sabır ve nezaketlerini yitirebilirler.

Denge duygusu Terazi burcunun özellikleri arasında en belirgin olanlarından biridir. Terazi burcunda doğanların fazla hayalci bir kişiliği olabilir; çünkü gerçek olamayacak kadar güzel ve dengeli bir dünya arayışı içindedirler. Her işte, her şeyde bir denge ve adalet arar; bunu sağlayana kadar agresif, dengesiz ve huzursuz olabilirler. Arzu ettikleri denge sağlandığında huzurlu bir ruh haline kavuşsalar bile yeni bir olay terazinin kefelerini tekrar sallamaya başlayabilir.

Terazi burcunda doğanlar sanata eğilimli, alçak gönüllü, özenli ve tertipli kişilerdir. Meraklıdırlar ve başkalarının yaşantısına girmekten hoşlanırlar. Doğuştan gelen bir uzlaştırıcı, ara bulucu özellikleri vardır. Aralarında kıskanç ve kendini beğenmiş kişiler de yer alır, bazıları lükse kavuşmak adına hileli yollara sapmaya eğilimlidir. Burcun üyelerinin özellikleri arasında başkalarından kolay etkilenmek de yer alır.

Teraziler yalnızlığı ve sakin yerleri pek sevmezler; hareketli bir hayatın yaşandığı büyük şehirler ve kent merkezleri onlar için daha uygundur. Aşırılık dengeleri bozan bir durum olduğundan aşırıya kaçmayı sevmezler. En iyi kararı vermek için fazlaca detaya girmekten kaynaklanan kararsız bir yönleri vardır.

Duygusal ilişkilere çabuk dalarlar ve aşk sözleri söylemekte iyidirler. Havai ve flörtçü bir yapıları vardır. Bir dengesizlik gördüklerinde uzaklaşırlar, fakat bunu yaparken kırıcı olmamaya dikkat ederler.

Huzurlu ve adil bir insan olan Terazi kişisi yalnız kalmaktan nefret eder. Her şeyin dengeli olması onun için önemlidir. Kin tutmaya zaman harcamaz, herhangi bir sebeple kendisini hayal kırıklığına uğratan insanlara genellikle bir şans daha verir. Fakat hemen hiçbir şeyi unutmayan biri olarak onlara karşı artık daha dikkatli olur. Bir hatası olduğu zaman bunu ifade etmekten çekinmez.

Kuşkucu bir tabiatı olduğundan gözleriyle görmediği şeylere kolay kolay inanmaz. Kaos hallerinde sakin, diplomatik ve ikna edici davranma yeteneğine sahiptir. Bir hayal kurup onu gerçekleştirmeye çalışmaya karar verdiği zaman başkalarının fikrini dikkate almaz, kararlı bir şekilde istediği şeye doğru yürür.

Doğal bir çekiciliği vardır. Özel hayatında verici bir insandır ve partnerinden de aynı şeyi bekler. Gayet zeki bir insan ve iyi bir tartışmacı olduğu halde, tartışmada haklı çıkmak adına bir dostunu uzaklaştırmayı veya kaybetmeyi göze almaz. Başkalarını mutlu etmeye çalışma eğilimi o kadar yüksektir ki bu yüzden bazen kendine zarar verebilir.

(Güncellendi: 04.10.2017)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.