xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Akrep Kadını Aşk Uyumu

0 4.574

Terazi burcu erkeği- Akrep burcu kadını ikilisinin uyumlu bir ilişki yürütmeleri pek kolay değildir. Tarih olarak birbirini takip eden burçlar genellikle anlaşmakta zorluk çekerler. Bu beraberlikte denge sorunları yaşanacağı ve ilişkinin değişken bir yapıya sahip olacağı söylenebilir. Öte yandan, erkeğin ilişki sanatında yetenekli, kadının da kararlı ve sadık olması Terazi erkeği – Akrep kadını ilişkisindeki  uyumsuzlukların giderilmesini sağlayabilir.

Terazi burcu erkeği doğal bir diplomattır. Çekici bir adamdır ve sosyal becerileri mükemmeldir. En çok aradığı şeyler uyum ve dengedir. Çatışmalardan, tartışmalardan, yüzleşmelerden çok rahatsız olur. Bütün etkileşimlerinin nazik ve çatışmasız olmasını arzu eder ama bu her zaman mümkün olmadığından uyumlu sosyal etkileşimler sürdürmek için bazen dürüstlük ve samimiyetten fedakarlık etmesi gerekebilir.

İlişkilerinde genellikle istikrarlı olmakla beraber, çok fazla flört etme eğilimindedir. Ufak tefek flört girişimlerinde bulunmak ona nefes almak kadar doğal gelir.

Akrep kızı karanlık, esrarengiz şeylere ilgi ve bazen de hayranlık duyan biri olarak bilinir. Eline aldığı işi iyi bir şekilde yapmak ve başkalarına yardımcı olmak söz konusu olduğunda neredeyse tutkuludur. İlişkilerinde her şeyden önce yakınlık ister. Bir başkasıyla derin bir bağ kurma potansiyeli vardır ve bu konuda azla tatmin olmaz.

Psişik yönü güçlü olabilir. Yalanı bir kilometre öteden fark etmesi mümkündür. Karşısındaki kişinin sözleriyle yaydığı duygusal sinyaller arasındaki tutarsızlığı çoğu zaman hisseder ve bundan çok rahatsız olur. Partnerine sadıktır. Kıskançlığa meyilli olması ilişkisinde çatışmalara yol açabilir.

Terazi erkeği – Akrep kadını ilişkisi ortak değerler, duygusal bağlantı ve cinsellik açısından genellikle  tatmin edicidir. Fakat iletişim ve güven açısından zayıf olabilir.

Başlangıçta birbirlerine çekilebilirler, ilişkileri yoğun ve tutku dolu olabilir. Ancak aralarında ciddi farklılıklar vardır.

Akrep  en tutkulu ve duygusal Zodyak işaretlerinden biridir. Sakin olamayacak kadar duygusaldır.  Kolay kolay affedemez. Terazi ise tamamen denge ve sakinlikle ilgilidir. Ölçülüdür. Gürültülü duygu patlamalarını anlamaz, uyum ve barış ister. Akrep ise her duyguyu derinden hisseder ve ona göre tepki verir.

Bu adam normalde partnerini yatıştıracak bir çözüm için geriye doğru eğilebilecek biridir. Akrep kadının geriye eğeceği tek şey ise sağlam bir darbe vurmak için hazırladığı zehirli kuyruğudur. Bu durum normalde tartışmadan kaçınan, uzlaşmacı, ara bulucu bir yapısı olan Terazinin saldırgan, kavgacı tarafının ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Terazi bunu istese ve ilişkisi için bir ihtiyaç olsa da özellikle ilişkinin başlarında, Akrebin istediği ve ihtiyaç duyduğu yakın davranamaz. Onun derin sırlarını bilmek için de, kendi sırlarını paylaşmak için de hevesli değildir. İlişkilerinde ilerlemek istiyorlarsa bu konuda muhtemelen erkeği rahatsız edecek ve kadını da pek tatmin etmeyecek bir uzlaşmaya varmaya çalışmaları gerekir.

Erkeğin bir karara varmadan önce çok fazla analiz yapması ve kadının çok intikamcı olması ilişkilerinde sorunlar çıkmasına yol açabilir.

Aralarındaki doğal çekim ve kimya onları farklılıklarına rağmen bir araya getirecek kadar güçlü olabilir. Beraberlikleri evliliğe de gidebilir. Ancak, zamanla bu çekimin yoğunluğu azaldığında farklılıkları daha belirgin hale gelir. İkisi de evlilik sözleşmesini çok ciddiye alma eğiliminde olduğundan birlikte kalmaya devam edebilirler, fakat dikkatli olmazlarsa bu iki tarafın da derin bir memnuniyetsizlik içinde sürdürdüğü bir evliliğe dönüşebilir.

Terazi erkeği – Akrep kadını ilişkisi zorlu bir ilişkidir. Bu çiftin beraberce hayatın tadını çıkarabilmesi birbirlerini iyi anlamak için büyük çaba harcamaları ve birçok taviz vermeleri halinde mümkün olur. Farklılıkları birbirini dengeleyebilir, ama bunu fark etmeleri ve bunun için uğraşmaları şartıyla.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.