xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Aslan Kadını Aşk Uyumu

0 3.221

İki eril gücün birleşimi söz konusudur Terazi erkeği – Aslan kadını ilişkisinde, iki taraf da bir şekilde birbirlerine erkeksi yönlerini göstermek zorunda kalacaklarından, ortada birtakım ince hesaplar dönebilir. Kadın kendisini cesur ve spontan yapan ateş unsuru tarafından yönetilir. Erkek ise onu gerçekten akıllı ve genellikle iyi muhakeme yapan biri yapan hava unsurunun yönetimindedir.

Uyumlu olmalarını sağlayan şeylerden biri ikisinin de sosyal insanlar olmasıdır; bu, aralarında açık ve şeffaf bir iletişim olmasını sağlar. Ortak olarak zevk aldıkları birçok etkinlik vardır ve ikisi de aşk için gereken tavizleri vermeye eğilimli insanlardır.

Dişi aslanı bir şey yapması için kesinlikle zorlayamazsınız, ancak o, aşık olduğu zaman partnerini mümkün olduğu kadar memnun etmek isteyen biridir. Zaman zaman aşırı derecede dramatik olabilir ama tanıştığı hemen herkesi etkileyen ateşli bir çekiciliğe sahiptir. Ben merkezli kişiliği, ona yalnızca adil olduğu düşündüğü kadarını verecek olan Terazi erkeği tarafından kolayca dengelenir.

Bu kadın, göz ardı edilmemesi koşuluyla, bütün sosyal ortamlarda rahat ve dışa dönük olan biridir. Ahlak anlayışı ve sevdiklerine olan sadakati davranışlarını yönlendirir ve en baskın olduğu zamanlarda bile bir kötülük duygusu gütmez.

Herhangi bir Aslan’ın dezavantajı, hassas egosunun düzenli olarak teşvik edilmeye ihtiyaç duymasıdır. Zaman zaman kibirli olabilse de kontrol elde ettiğinde tek istediği şey unvan sahibi olmak ve saygı görmektir. Hassas, kibar, cömert ve iyi yüreklidir. Gelişmiş bir mizah anlayışına sahiptir.

Terazi erkeği bir ruh eşini ve bunun hayatına getireceği dengeyi arar. Adaletsiz bulduğu bir konudan hararetli biçimde yakındığı anlar dışında hiç kavgacı değildir. Kibar ve cana yakındır. Büyüleyici bir kişiliği vardır, zekasıyla partnerini etkiler. Çelişkilerle, tartışma konularıyla sakin bir şekilde ilgilenen iyimser bir adamdır.

Liderliği bir Aslan kadınına meydan okuyacak kadar önemsemez ama onun arada bir patron gibi davranmasına da tahammül edemez. Hatalara yaklaşımı pozitiftir, tıpkı bir Aslan gibi, ve kimsenin tadını kaçırmasına izin vermez.

Terazi burcu erkeği – Aslan burcu kadını ilişkisinde tarafların birlikte olmak için doğmuş olduklarını düşünebilirsiniz ama yüzeyin altında her şey pürüzsüz değildir. Sorunsuz ve verimli bir ilişki yürütmeyi başarmak için birkaç konuyla mücadele etmeleri gerekir. Bu erkekle kadın, perde arkasında, çok farklı ihtiyaçları olan çok farklı kişiliklerdir ve aralarında kolayca sürtüşme çıkabilir.

Kadın kendisine bayılacak, her zaman takdir edecek bir erkeğe ihtiyaç duyar; erkek de doğru şeyleri söylemekte ustadır. Ancak kadını övdüğü zamanların yarısında bunu anlaşmazlık yaşamamak için, otomatiğe bağlamış biçimde yapar. Aslan kızı nihayetinde bu samimiyetsizliği görecek ve bu onu hem incitecek, hem de kızdıracaktır. Memnun etmeye hevesli ve hassas bir yapısı olan Terazi, bu durumda, onun kırıcı sözlerinden ve yakıcı öfkesinden zarar görecektir – bu kadın, böyle zamanlarda öyle kibirli olabilir ki. Ayrıca, kendisini rahatsız eden en küçük bir şey için bile tartışma eğilimindedir. Bu, barışçıl bir yapısı olan Teraziye sıkıntı verebilir.

İkilinin muhtemel sorunlarından biri de Terazi’nin rutinden kurtulma eğilimidir. O başka bir kadının dikkatini çekmeye çalıştığı zaman aralarında çatışma çıkacaktır.

Aslan’ın ilişkide lider olduğuna inanması da çiftin sorun yaşamasına yol açabilir. O, oldukça güçlü ve dogmatik biridir ve sabit bir işarettir, yanlış olduğunu bilse bile, fikrini kolay kolay değiştirmez. Terazi erkeği sorunlar için en iyi fikirleri, en yaratıcı çözümleri bulabilen, en iyi sonucu üretecek bir zekaya sahip olan bir adamdır aslında. Ayrıca hızlı ve etkili bir şekilde harekete geçme becerisine de sahiptir.

Ancak, Aslan söz konusu olduğunda, tuğla bir duvara çarpmış gibi olur. Partneri sabırsız biridir ve gururu onu dinlemesine engel olmaktadır. Sevgi dolu ve sadık Terazi bile, haddinden fazla eleştirildiği ve küçük düşürüldüğü zaman, ilişkisi için çabalamaya değmeyeceğine karar verebilir.

Aslan burcu kadını – Terazi burcu erkeği ilişkisini zora sokan unsurlardan biri de erkeğin kararsızlığıdır. Özellikle önemli bir konuda bir türlü karar veremediği zaman Aslan çılgına dönebilir.

Aralarındaki farklılıklardan biri de kadının macerayı sevmesi ve risk almaktan hoşlanması, erkeğin ise daha temkinli biri olmasıdır.

Yukarıda belirttiğimiz olumsuz etkenlere rağmen, onlarınki çok şey vaat eden bir ilişkidir ve yıldızlara sorarsanız bu fırsatı değerlendirmeleri gerekir. Bunun için çaba gösterirlerse, birbirlerini anlamaya çalışır ve birbirlerine güvenirlerse güzel bir uyum yakalayabilirler. Aslan Terazi’de sosyal ortamlardan kendisi kadar zevk alan, ona eşlik etmekten zevk duyan ve egosunu ezme amacı gütmeyen bir partner bulur. Terazi de onunla, zayıf yönlerini dengeleyen birini kazanmış olur.

İkisi de sanata eğilimli ve yaratıcı insanlardır; bu türden hobilerini paylaşmak bağlılıklarını güçlendirebilir.

Birbirlerine karşı destekleyici ve arkadaşça davranırlarsa iyi bir evlilik yürütebilirler. Duyguları ifade etmek söz konusu olduğunda ikisi de utangaç değildir. Sıcak ve uyumlu kişilikleri birbirlerini kolayca anlamalarını sağlar. İkisi de evliliğe inanırlar. Diğer yandan, iyi bir çift gibi görünmeye önem verdiklerinden, sadece mutlu bir çift gibi görünmek için evli kalmaları da mümkündür.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Terazi Erkeği – Yengeç Kadını

Terazi Erkeği – Oğlak Kadını

Terazi Erkeği – Yay Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.