xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 3.671

Terazi erkeği – Balık kadını ikilisinin pek fazla ortak noktaları yoktur. Başlangıçta aralarında bir çekim oluşsa bile, kısa bir süre sonra ilişkilerini sürdürebilmek için sürekli çaba harcamak zorunda kalırlar.

Balık kızı duygusal olarak karmaşık bir insandır. Aşık olduğu zaman, paylaşmanın güvenli olduğunu hissedene kadar duygularını saklayarak kendini korur. Duygularını zedeleyen birine bir daha asla güvenmez. Çok sezgisel ve duyarlıdır. Son derecede empatiktir. Her şeyi yoğun bir şekilde hisseden bir kadındır. Düş kırıklıkları ve sert sözler, hassas kalbini paramparça eder.

Büyük bir sevgi ve özenle idare edilmesi gereken bu duyarlı kadın, evde olmayı, ev işleriyle uğraşmayı sever. Zengin bir özel hayatı vardır ve genellikle yabancılardan rahatsız olur. Terazi  burcunda doğmuş bir erkek ise devam eden sosyal etkileşimlere ihtiyaç duyar. Terazi burcu erkeği – Balık burcu kadını ilişkisinin zorluklarından biri budur. Erkek dışarıya çıkmaktan, yeni arkadaşlar edinmekten ve partiler vermekten hoşlanan biri iken, kadın bu açıdan ondan çok farklıdır.

Bu ikili iyi arkadaş olabilirler ama uyumlu ve mutlu bir aşk ilişkisi kurmak için çok uğraşmaları, ilişkilerini iyi yönetmeleri gerekir. Her ikisi de arkadaş canlısı olsa bile, her birinin canlılığı çok farklı şeylere bağlıdır. Balığın dünyası hayallerle doludur. Terazi onunla birlikte o dünyaya kaçmaktan hoşlanır ama orada yaşayamaz.

Zaman içinde ikisi de kendilerine aralarında güzel bir uyum olup olmadığını sormaya başlarlar. İlk başlarda cinsel düzeyde birbirlerine doğru çekilirler, ancak, samimi bir şekilde konuşmaya başladıktan bir süre sonra çok fazla ortak noktaları olmadığını fark ederler. İkisinin de karar vermekte zorluk çektiği veya entelektüel düzeyde bir bağlantı kuramadıkları ortaya çıktığı zaman aralarında çatışmalar başlayabilir.

Balık burcu kadınının aradığı erkek kendisine ilham veren, kim olduğu konusunda tamamen açık olan, başkalarının dikkatini çekmeyecek ve kendisine bütünüyle, her yönüyle hayat yoldaşlığı yapacak biridir. Çekici, eğlenceli, iyimser, insanlara neşe veren, neredeyse her zaman birilerinin yanında olan popüler Terazi erkeği bu kadın için pek uygun biri değildir. İlk başlarda onun ne kadar olumlu biri olduğunu ve cinsel düzeyde güzel bir yakınlık kurabileceklerini hisseder. Ancak, onu tanımaya başladıktan sonra kendisi için fazla gizemli biri olduğunu görür.

Genellikle aralarından seçim yapabileceği bir sürü kadının ilgisini çeken Terazi erkeğinin aradığı ruh eşi ise, diğerlerinden farklı olan biridir. Partneri hem kendisini ona adamalı, hem de hayatını dengelemesine yardım etmelidir. Balık kadınıyla tanıştığında, onun hayalci tarafını sever. Fakat kısa bir zaman sonra işler değişmeye başlar. Kendisi de bir hayalperesttir ama aynı zamanda ayaklarını yerde tutmaya çalışan biridir. Bir yandan Balığa doğru çekilirken, bir yandan da onun başının bulutların fazla üstünde olduğunu düşünür. Oysa kendisinin daha gerçekçi, daha ayakları yere basan bir kadına ihtiyacı vardır. Kararsız tabiatını ancak böyle bir kadın dengeleyebilir. Çok duygusal biri olan ve ruh hali sürekli olarak değişen Balık kadını, her zaman uyum ve denge arayan bu adam için uygun bir partner değildir.

Terazi erkeği – Balık kadını beraberliğinde erkek kadının çok tatlı ve şefkatli olduğunu düşünür ama biraz fazla hassas olduğunu hisseder. Kendisi de duyarlı biridir ama genel bir kural olarak, iki hassas insanın ilişkisi iyi bir sonuç vermez.

Bu ikilinin ilişkisi, hayat yolunda giderken idare edebilir ama sıkıntı ve acı veren bir şey olduğunda, birbirlerine yardımcı olmak için yeterince donanımlı değildirler. Bir sorun olduğunda, erkek partneriyle konuşmaya ve bir çözüm bulmaya çalışırken kadın duygusal olarak kapanma, depresyona girme, içki içme veya başka bir olumsuz kaçış biçimi arama eğilimindedir. Duyguları onu ezer ve erkeğin kendisi kadar kötü yaralanmamasından rahatsız olabilir. Alternatif olarak, tartışma ve çatışmadan kaçınmak için bir şey olmamış gibi davranmaya da karar verebilir.

İkisi de pasif agresif davranışlara meyillidirler. Bir Balık kadını kolay incinir, ilgili ilgisiz birçok şeyi kişisel olarak üstüne alır, duygusaldır, sıkıntılı durumlarda iletişim kurmaktan kaçar ve kin tutar. Terazi erkeği konuşmak ve sorunları çözmek ister ama kendisine haksızlık edildiğini hissederse soğuk birine dönüşür ve kin besler. Böylece tartışmaları çözüme ulaştırmaları zorlaşır. Erkek kararsız biri olduğundan irili ufaklı birçok şeye kadının karar vermesi gerekir. Fakat o da planları uygulamayı erteleyen ve detaylarla uğraşma eğiliminde olmayan biridir. Bir karara bağlanması gereken durumlarda, konu karmaşık olmasa bile zorlu bir mücadele vermeleri gerekebilir.

En iyi ihtimalle zor ve dağınık bir ilişkileri olur. Birbirlerinin ilgisini çekecek kadar ortak noktaları yoktur. Manevi veya romantik bir bağlantı kurabildikleri nadiren görülür. Birlikte yapmaktan hoşlanacakları bir iki şey bulabilirler ama çoğu zaman bu beraber yaşamayı başarmalarına yetmez. Zaman içinde birbirlerinin farklılıklarını kabul ve takdir etmeyi başarmaları umulabilir ama bu düşük bir ihtimaldir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Terazi Erkeği – Aslan Kadını

Terazi Erkeği – Yengeç Kadını

Terazi Erkeği – Oğlak Kadını

Terazi Erkeği – Kova Kadını

Terazi Erkeği – Boğa Kadını

Terazi Erkeği – Yay Kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.