xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Boğa Kadını Aşk Uyumu

0 4.175

Terazi erkeği – Boğa kadını ikilisi farklı unsurların üyesidirler; biri hava (Terazi), diğeri su grubu mensubudur. Fakat ikisi de güzellik ve yaratıcılık gezegeni Venüs tarafından yönetildiklerinden aşk ve güzellik açısından benzer eğilim ve zevklere sahiptirler. Diğer yandan, Venüs’ün etkisi olumsuz yönlerden de benzemelerine yol açar; örneğin ikisi de küstah ve tembel olabilir.

İkisi başlangıçta birbirlerini çekici bulurlar. Farklılıkları birbirlerini yakından tanımaya başlamalarıyla ortaya çıkar ve aralarında bazı sürtüşmeler yaşanabilir.

Bu beraberlikte 2 taraf da nazik, sevecen ve incelikleri, estetiği seven kişilerdir. İkisi de güzel döşenmiş konforlu bir evde yaşamak isterler örneğin. Parklarda, bahçelerde yürümekten, sanat galerilerini gezmekten hoşlanırlar. Sosyal ortamlarda bulup iyi yemekler yemekten ve cinselliğin zevklerinden de.

Çok hareketli ve heyecanlı olmayan, fakat duygusal bağlarını güçlendiren bir yatak hayatları olur. Kadının fikirleri daha derin ve detaylı, erkeğinkiler daha yüzeysel olmasına karşın, uzun sohbetler etmekten de keyif alırlar.

Terazi erkeği kararsızdır ve içinde bir hep yanlış tercih yapma korkusu vardır. Son derecede kararlı bir yapısı olan Boğa kadını ona planlı ve mantıklı bir şekilde düşünmeyi öğreterek bu konudaki korkularını ortadan kaldırabilir. Terazi erkeğinin daha esnek ve rahat olan yapısı da Boğa kadınının detaylarda boğulmaya meyilli yönünü dengeler. Bu açıdan iyi bir ekip teşkil ederler.

Boğa burcu kadını – Terazi burcu erkeği ilişkisinde taraflar güven ve istikrar arayan kişilerdir, güzel bir ilişkiyi riske sokacak sadakatsizlik vb. davranışlardan kaçınırlar. Mükemmel bir çift değildirler fakat sorunları ve çelişkileri beraberliklerini çıkmaz yollara götürecek kadar derin ve büyük değildir. Terazi erkeği girişken ve sokulgandır, geniş bir arkadaş çevresi olmasından ve onlarla buluşmaktan hoşlanır. Boğa kadını ona kıyasla ev hayatına daha düşkün biridir ve erkeğin arkadaşlarıyla beraber olmasını kıskanabilir.

Güçlü bir zekası olan Terazi erkeği çevresindekilerin sorunlarıyla ilgilenen ve çoğu sorun için mükemmel çözüm yolları bulabilen bir adamdır. Gülümsemesi de, tarzı da etkileyicidir, etrafında her zaman bir hayran kitlesi olur ve kadınların da ilgisini çeker. Sakin, huzurlu bir  çevresi olmasını ister, dünyanın insana sunabileceği tüm konforlardan ve güzelliklerden hoşlanır. Gerçek bir centilmendir, nazik ve anlayışlıdır, sevgilisini kendisinden üstün tutar.

Boğa kadını huzurlu ve sıcak bir yapısı olan, sakin, kontrollü, dikkat çekici bir inceliğe ve zarafete sahip bir kadındır. Her zaman sakin görünür fakat sınırları zorlandığında büyük bir öfke patlaması yaşayabilir. Yaşama ortamı düzgün ve düzenlidir, sanatsal zevkiyle her şeyi güzelleştirebilir. Genellikle sevgisini kısa zamanda ifade eden bir kadın değildir fakat Terazi erkeğine vurulması uzun sürmez.

Terazi erkeği – Boğa kadını beraberliğinde taraflar estetik zevkler bakımından oldukça uyumludurlar. Kadının yumuşak renklerle oluşturduğu zevkli dekorasyon tarzı erkeğin beğenisine çok uygundur. O kadında yumuşaklığı, zarafeti ve estetik zevki takdir eden bir adamdır; partnerinden hak ettiği saygı ve hayranlığı esirgemez. Ona büyük önem verir, tartışmalar sırasında genellikle ego sorunları yaşamaz, her zaman üste çıkmak gibi bir kaygısı yoktur.

Erkeğin empati duygusu çok yüksektir; partnerinin takdir ve saygı görmeye olan ihtiyacının ve bu ihtiyacı giderildiği takdirde sınırsız derecede verici olabileceğinin farkındadır. Bu yüzden onun gösterdiği çabaya minnettar olduğunu belli etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Kız tarafının dikkatli ve düzenli, erkek tarafının daha rahat ve dağınık olması ilişkilerinde sorun yaratabilecek noktalar arasındadır. Bu çiftin bu konudaki çelişkisi gerçekten büyük olabilir. İkisinin de lüksten hoşlanması parasal sorunlar yaşamalarına yol açabilir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi başlangıçta bu ikili arasında hemen her şey yolunda gider, ancak bir süre sonra birbirlerinin zıt özellikleriyle başa çıkmakta güçlük çekmeye başlarlar. Erkek biraz serbest, kendi haline bırakılması gereken biridir; kadın onun kendine ait zamanları olmasına izin vermezse sorun çıkabilir.

Boğa kadını huzurlu, sakin, istikrarlı bir hayatı sevdiğinden Terazi erkeğinin bir noktadan diğerine zıplayan enerjisinden rahatsız olabilir. Kadının inatçılığı da bu beraberliğin yaşayabileceği sorunlar arasındadır.

İyi bir ilişki için bilinçli bir çaba göstermeleri, birbirlerinde olumlu etki yapan özelliklerini, örneğin romantik doğalarını güçlendirmeye çalışmaları gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.