xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Koç Kadını Aşk Uyumu

0 3.228

Terazi erkeği – Koç kadını ikilisi başlangıçta birbirlerine büyük bir aşkla bağlanabilirler, ancak zamanla işler tersine gitmeye başlar. Koç ve Terazi burçları birbirine zıttırlar, bu da “zıtların birliği” dediğimiz çekime yol açar. Ama aynı zamanda birçok konuda anlaşmazlık yaşarlar.

Cinsellik söz konusu olduğunda genellikle aralarında güçlü bir tutku ve uyum vardır. Bu açıdan sıcak ve heyecan verici bir yaşamları olur. Ancak, cinsel uyum tek başına yeterli değildir. Uzun süreli ve mutlu bir aşk ilişkisi için iki tarafın da ciddi  çaba göstermesi gerekir.

Terazi burcu erkeği arkadaş canlısı, çekici, sosyal becerileri yüksek bir adam ve çok iyi bir diplomattır. Genellikle kadınlar arasında popülerdir. Konuştuğu birine kendini önemli ve değerli hissettirmenin bir yolunu her zaman bulur. Çatışmalardan mümkün olduğu kadar kaçınır.

Herhangi bir konuda karar vermesi bazen karşısındaki kişiyi sinirlendirecek kadar uzun sürebilir. Flört etmeyi sever. Bu konuda ayarı kaçırırsa Koç kızının kıskançlığına ve öfkesine maruz kalabilir. Sıra dışı, egzotik, güvenli ve güçlü kadınlardan hoşlanır. Pozitif ve barışçıldır.

Koç burcu kadını cesur, güçlü ve güvenlidir. Erkeklerin yanında kendini kadınların yanında olduğundan daha rahat olma eğilimindedir ama bu ilişkiler genellikle flört tarzında değildir. Onun flört etme tarzı birçok kadınınkinden farklıdır. Bir erkeği çekici bulursa genellikle bunu doğrudan söyler. Aslında birçok konuda doğrudan konuşan biridir ve bu bazen sıkıntı yaşamasına sebep olabilir. Agresif, kararlı ve tutkuludur. Rekabeti sever.

Cinsiyetinin bazı klasik özelliklerini taşımadığı için biraz egzotik görünebilir. Zayıf kişilikli erkeklere karşı sabrı ve saygısı yoktur. Kendisi olmasına izin vermeyen bir adamla mutlu olamaz.

Terazi burcu erkeği – Koç burcu kadını ilişkisinin başlarında iki taraf da birbirini çok çekici bulurlar. Fakat aralarında keskin farklılıklar vardır ve bunlar zaman içinde ortaya çıkmaya başlar. Kadının agresif, bazen de kibirli yapısı, açık sözlü ve doğrudan tavırları erkeğin nazik, pasif ruhuyla ve meseleleri diplomatik yollarla çözme eğilimiyle tezat oluşturur. Kadının dürtüsel davranışları erkeği deli eder, kadın da onun kararsızlığı karşısında aynı şeyi hisseder.

Aralarındaki farklılıklardan biri de erkeğin yaptığı her şeyde uyum ve denge arayan biri olmasıdır. Huzur onun için çok önemlidir. Kadın ise sürekli hareket halinde olması gereken özgür ruhlu bir insandır. Uzun süreli bir ilişkiden sıkılabilir. Yeni projeler başlatmakta iyidir ama uzun vadeli bir plana sadık kalmakta ve yaptığı şeylerin sonunu görmekte zorluk çeker.

Terazi erkeği onu başladığı bir işi tamamlayamaması veya hayat hakkında gerçekçi olmaması gibi konularda uyarmaya eğilimlidir ama Koç kızı bundan rahatsız olur. Bağımsız ruhludur, kendisine ne yapacağının söylenmesinden hoşlanmaz.

Her zaman denge ve barış arayan bir erkekle bazen çok huzursuz olabilen ve hayatına heyecan katmak için yeni bir şeye, mesela yeni bir ilişkiye başlama ihtiyacı duyan bir kadının beraberliğidir bu ve yürütülmesi kolay değildir. Terazi erkeği – Koç kadını ikilisi kısa vadede eğlenceli zaman geçirebilirler, ama uzun süreli ve uyumlu bir ilişki yürütmekte zorlanırlar.

Bu ilişkide erkek, kadının olmadığı her şeydir: Memnun etmeye istekli, diplomatik, nazik ve romantik. Kadın da erkeğin olmadığı her şeydir: Cesur, sinirli ve kararlı.

Yine de bu umutsuz bir ilişki değildir. Bu ikilinin arasında belirgin bir kimya vardır. Farklılıklarına rağmen, birbirlerini dengelemeleri mümkündür. Erkeğin diplomasi yeteneğinin çözemediği meseleler kadının daha atılgan ve cesur tutumu sayesinde çözülebilir. Erkeğin sakin kişiliği kadının agresif tutumunu dengeleyebilir. Koç kadını uzun süre düşünmekten hoşlanmadığı için sonradan pişman olacağı kararlar vermeye eğilimlidir. Düşünmeden karar vermeyen bir partneri olması onun için faydalı olabilir.

Terazi erkeği, huzursuz ve öfkelenmeye eğilimli Koç kızını sakinleştirip yumuşatabilecek sayılı insanlar arasındadır. Partneri bir hata yaptığında ona nezaketle yaklaşırsa aralarındaki çatışma unsurlarından birini ortadan kaldırabilir . Koç kızının canlı kişiliği ilişkilerine hayat verir. Onun da öfkesine hakim olması gerekir. Terazi burcu erkeği durgun üslubunun ve gelişmiş mizah anlayışının altında hassas bir adamdır. Oldukça çetin bir ceviz olabilen Koç kadınının öfkesi onu paramparça edebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.