xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

2 5.195

Kova burcu kadını ile Terazi burcu erkeği çevrelerindeki  hemen herkesle iyi arkadaşlıklar kurabilen insanlardır ve birbirlerinin de en iyi arkadaşı olurlar. İlişkileri tutkudan çok dostluk ve sevgi içerir. Çeşitli konularda konuşabilirler ve eğer kadın konuşmayı tartışmaya doğru sürüklemezse sohbetleri uzun ve ikisi için de tatmin edici olur.

Burçların uyumluluk tablosuna göre Terazi erkeği – Kova kadını ilişkisinde tutku veya tutkulu bir aşk yoktur, ama uzun süreli, uyumlu bir arkadaşlık büyük ihtimalle olacaktır. Bu arkadaşlığın mutlu bir aşk ilişkisine dönüşmesinin önündeki engellerden biri erkeğin kararsızlığı ve kayıtsız davranışlarıdır.

Kova kadını onunla tanıştığı ilk zamanlarda kendisini çok iyi anlayan bir erkek bulduğunu düşünür. Ama gerçek böyle değildir, bir Terazi erkeği partneriyle onun bakış açısını paylaşmasa da  iyi geçinir; çünkü onu memnun etmek ister. Hayata kendisi gibi bakan ve onunla fikir tartışması tarzında diyaloglara girecek birine ihtiyaç duyan Kova burcu kadını erkeğin kendisiyle bu kadar kolayca anlaşmasını kayıtsızlık olarak yorumlar.

Tartışmayı sevmeyen Terazi burcu erkeği ise barışçıl ve uyumlu bir ilişki kurmanın peşindedir. Kadının açık ve anlaşılır düşüncelerinden hoşlanır, ama tartışmalara katılmak yerine onu bir köşeden izlemeyi tercih eder.

Kadının inatçı doğası  Terazi burcu erkeği – Kova burcu kadını ilişkisini zedeleyebilecek önemli etkenler arasındadır. Erkek dengeye ve adalete tutkundur, ilişkilerinin dengesini düzeltmek için özel bir şeyler yapmaları gerektiğini düşünüp de kadının aynı fikirde olmadığını hissederse bu ikisinin de görmezden gelemeyeceği anlaşmazlıklara yol açabilir.

Onların ilişkisi daha çok entelektüel düşüncelere  ve mantıksal ideallere dayanır, romantizm, gelecekse sonradan, birbirlerini keşfetmelerine paralel olarak gelir. Fikirleri ve yaşam biçimleri otomatik olarak uyumludur. İkisi de partilere katılmayı, iyi vakit geçirmeyi seven sosyal insanlardır. Konuşma yetenekleri yüksektir ve eşsiz fikirlerini paylaşmayı severler. Bu ilişkileri için olumlu bir noktadır, iletişimleri iyi olduğundan, sorunları konuşarak çözmeye yatkındırlar.

Terazi erkeği – Kova kadını beraberliği nazik ve iyi huylu bir kadınla erkeğin beraberliğidir. Onlar doğal ve besleyici bir çift oluştururlar. Fakat hava grubundan olan 2 kişinin ilişkisinde bazen duygusal bağlantı eksikliği yüzünden acı çekilmesi söz konusu olabilir. Onlar birbirlerine hemen her şeyden söz eden ve yakaladıkları zihinsel uyumdan gerçekten hoşlanan insanlardır. Temelde çok iyi arkadaştırlar ve birbirlerine saygı duyarlar.

İkisi de nazik insanlardır ve birbirlerini iyi anlamışlardır. Fakat bu dostluklarının ömür boyu sürecek bir ilişkiye dönüşmesi için yeterli midir? Evet, uyum sağlamaları mümkündür ama onlarınki değişik bir ilişki türüdür. Birbirlerini çok sevseler ve sempati duysalar da aralarındaki duygusal uyumda bir eksiklik vardır, derin bir duygusal bağlantı kuramazlar. Aşk ilişkileri biraz yüzeysel ve yapay olur.

Kova kadını pek romantik değildir, hatta bütün burçların kadınları içinde en az romantik olanı odur. Ve Terazi erkeğinin kendisinin beyaz atlı prensi olma çabalarını takdir etmez, hatta ona güler.

İkisinin kombinasyonu esas itibarıyla entelektüel bir kombinasyondur. Yabancılar onların hislerini ve bunları ifade etme biçimlerini anlamakta zorluk çekseler de aralarında derin bir anlayış mevcuttur.

Genelde güç mücadelesi de yapmazlar. Her şeyin yumuşak, dengeli, çatışmasız, sakin bir şekilde akmasını isteyen Terazi erkeği Kova kadınının arıza çıkarmaya meyilli, kolay uzlaşmayan yapısından rahatsız olur. Ayrıca duygusal açıdan daha duyarlı bir kadına ihtiyaç duyabilir.

Yine de, ilişkileri, bazı sorunlarına rağmen, kolaylıkla sona erecek bir ilişki değildir ve bitmesi 2 tarafı da üzer. Bazı farklılıkları vardır ama doğal olarak yürüyen ortak bir ritmleri de vardır. Cinsel hayatları sıcak ve samimi olur ve birbirlerine karşı biraz anlayış göstermeleri halinde, uyumlu bir evlilik yürütmeleri beklenir.

2 Yorumlar
  1. Vural

    Terazi erkeği olarak bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler. Binkelam.com

    1. Hilal Uslu

      Sitemizin yorum sorunuyla ilgilendiğiniz için biz teşekkür ederiz Vural Bey.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.