xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Oğlak Kadını Aşk Uyumu

0 7.347

Oğlak burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkiye yüksek bir değer verir ve kendilerini adarlar fakat farklı şekillerde! Aralarında güzel bir beraberlik oluşması kolay değildir. Erkek tam bir idealist iken kadın tepeden tırnağa pragmatisttir. (Faydacı, fayda odaklı)

Terazi erkeği – Oğlak kadını beraberliğinde taraflar arasında kesinlikle bir çekim vardır ama ciddi ve uyumlu bir ilişkiye giden yolda birçok sorunun üstesinden gelmeleri gerekir. Gerçekten aşıklarsa ilişkilerini ilerletmeyi denemeyi bırakmazlar ama aralarındaki ortak noktalar oldukça az olduğundan işleri kolay olmaz.

Terazi erkekleri son derecede sosyal insanlardır. Evde oturup sessiz bir akşam geçirmek onlara göre değildir, partilere katılmayı tercih ederler. Flörte yatkın ve çekicidirler, çekiciliklerini kendilerine kulak veren herkesin üzerinde denemeyi de severler. Onlar burçlar aleminin Don Juanlarıdırlar. Bu her zaman o kadından bu kadına geçecekleri anlamına gelmez ama kadınlarla doğal ve rahat bir şekilde, onların sevgisini çekene kadar flört ederler.

Güler yüzlü ve etkileyicidirler. Kadın avcısı olarak bilinirler ve öyledirler de, fakat bunu mümkün olan en iyi yolla yaparlar. Potansiyel bir sevgilinin güzelliğiyle, kişiliğiyle, karşıt görüşleriyle; her şeyiyle ilgilidirler. Sadece sosyal cazibe ve fiziksel çekicilikten ibaret olan tek boyutlu adamlar da değillerdir.

Zekidirler ve dengeli bir mizaçları vardır; bu da çekiciliklerini arttırır. Temel olarak akıllı, duygusal, düşünceli, hayatın her alanında dengeye ihtiyaç duyan ve çevrelerindeki insanlara karşı adil davranan kişilerdir.

Oğlak burcu kadınları iyi ve güçlü insanlardır. Oldukça resmidirler, zayıf ve yanlış davranışlardan kaçınmaya çalışırlar. Hedeflerine sarılır ve ulaşmak için bütün güçleriyle çalışırlar.. Kariyer merdivenlerinin en tepesine çıkmak için ne gerekiyorsa yaparlar, bu bazen patrona yağcılık yapmak da olabilir.

Arkadaş olarak, yakın arkadaşlarının ikinci annesi olacak derecede sadık ve sevecen kadınlardır. Sevdiklerinin kendilerini iyi hissettiğinden emin olmak ister ve onların sıkıntılarını hafifletmek için çaba gösterirler. Lider niteliklerine sahiptirler. Kendilerine güvenleri, özellikle de önem verdikleri biri tarafından onaylanmadıkları zaman, sarsılabilir. Bu yüzden her yönden mükemmel olmak için kendilerini çok zorlarlar.

Terazi erkeği – Oğlak kadını arasında uzun soluklu, güzel bir ilişki olması, bütün romantik ilişkilerde olduğu gibi tarafların birbirlerine karşı olan duygularına ve beraberlikleri için bazı fedakarlıklarda bulunup bulunmayacaklarına bağlı olmakla beraber; gerçekten çok fazla ayarlama gerektirir.

Bu beraberlikte erkeğin yapısı daha esnek ve uyumluyken, kadın daha inatçıdır. Kadın, erkeğe güvenirse, nezaketi ve sevecenliğiyle onu şaşkına çevirebilir. Fakat bu sosyal ve flörtçü erkeğin bu kuşkucu ve kıskanç kadınının güvenini kazanması kolay olmaz. Erkeğin kararsız yapısına karşın, kadın, bir kere seçimini yaptıktan sonra gayet kararlıdır. İlişkilerinde tutku, sevgi, ilgi ve romantizm olur ama farklı temel nitelikleri arzuladıkları dengeye ulaşmalarını zorlaştırır.

Oğlak kadınının aradığı şey sadece sevgi değildir, o aynı zamanda sağlam ve güvenli bir gelecek de ister. Hayatta hiçbir hedefi olmayan bir erkek onu kolay kolay etkileyemez. Kişinin bir amacı olmasını bağlılık ve disiplin sembolü sayar ki ikisi de önem verdiği şeylerdir.

Terazi erkeği açık görüşlü ve hemen herkesle kolayca arkadaş olabilen bir adamken o içe dönük biridir ve erkeğin çılgın doğasından rahatsız olabilir. Bu adam onun gibi akıllı ve mantıklı insanlara da saygı ve hayranlık duyabilen biridir, kadının güzel ve sakin kişiliği ona çekici gelebilir ama aralarında bir aşk doğsa bile genellikle uzun süre dayanmaz. Çiftin ilişkiye sıkı sıkı sarılmasını sağlayacak pek fazla unsur yoktur.

Tercih ve önceliklerinin farklı olması uzun süreli bir beraberlik yaşamalarını güçleştirir. Kadın sevgi, güvenlik ve bağlılık isterken, özgürlüğüne düşkün biri olan Terazi burcu erkeği ona bu sözleri veremeyebilir.

Bir anda mutlu ve komik birinden donuk ve kızgın birine dönüşebilen erkek, olumsuz bir ruh halindeyken soğuk davranışlarıyla kadını üzebilir. Bu durumda yapılacak en doğru şey bir süre için onu kendi haline bırakmaktır.

Bu pratik ve sade kadınla nazik ve romantik erkeğin yatak hayatında da sorunlar olabilir: Erkek birtakım jestler ve tekniklerle yatak hayatlarını renklendirmek isterken kadın bu konuda daha gelenekçidir.

Bu çift mali konularda da sorunlar yaşayabilir. Oğlak burcu kadınları parayı ihtiyatlı bir şekilde harcarlar, Terazi burcu erkekleri ise lüksü sever, hesaplı davranmaktan pek hoşlanmazlar. Erkeğin, kadının güvenini kazanmak için zamanının çoğunu onunla beraber geçirmesi gerekir.

Bütün zıt özelliklerine ve ilişkilerine büyük bir şans verilmemesine rağmen birbirlerine verecek şeyleri vardır. Örneğin erkek mükemmel iletişim yeteneğiyle kadını canlı tartışmalara yönlendirebilir, kabuğundan çıkmasına yardımcı olabilir. Erkek de kadından enerjisini birçok yere dağıtmak yerine bir şeylere odaklanmayı öğrenebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.