xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Erkeği – Terazi Kadını Aşk Uyumu

0 1.591

Birçok artıları ve eksileri olan bir ilişkidir Terazi erkeği – Terazi kadını ilişkisi. İkisi de aynı şeylerden hoşlandıkları için birlikte zaman geçirmekten keyif alırlar. Her ikisi de nazik, entelektüel, sosyal ve adil fikirli insanlardır. Fakat, aynı güçlü ve olumlu özellikleri paylaştıkları gibi, aynı zayıf ve olumsuz özellikleri de paylaşırlar.

Bu yüzden, kağıt üzerinde mükemmel uyumu yakalamış bir çift gibi görünebilirler ama gerçek durum öyle değildir. Özellikle ikisinin de herhangi bir konuda makul bir karar vermekte zorlanan kişiler olmaları ilişkilerini zora sokabilir.

Terazi burcu kadını eğlenceyi seven, sıcak, esprili ve rahat bir insandır. Gün içinde sıklıkla hayallere dalar ve bunları nasıl gerçekleştirebileceğini düşünür. Başarılı olmayı önemser, bunun için çok çalışır. Hayatına bir artı katacağını düşündüğü sürece, birden fazla projeyle uğraşmaktan korkmaz. Sosyal bir insandır; grupların içinde yer almayı ve kahkaha dolu sohbetler etmeyi sever.

Terazi burcu erkeği hayatında başarılı olmayı hedefleyen, gelişme yolunda bir işi veya iyi bir kariyeri olmasını isteyen biridir. Ruh eşini bulmayı da arzu eder. Bu kişinin sıcak ve davetkar biri olmasını ister. Bir kadını nasıl iyi ve rahat hissettirebileceğini bilir. Her gün, olabileceği en iyi insan olmak için çaba gösterir. Önceliklerini belirlemekle ilgili sorunları olabilir ama zamanla bu konuda dengeyi tutturmaya başlar.

Terazi Burcu Erkeği – Terazi Burcu Kadını

Terazi Erkeği – Terazi Kadını: Pozitifler

Terazi kızı bir Terazi erkeğiyle tanıştığında aralarında anında bir bağ oluşmuş gibi görünür. Birbirlerini çok çekici bulurlar ve kelimelere ihtiyaç duymadan anlayabilirler. Aralarındaki kimya inanılmazdır. Çok fazla ortak noktaları vardır. Birbirlerini güldürürler ve birlikte iyi zaman geçirirler. Terazi burcu kadını aşık olmayı ve ilişkinin başlangıcındaki heyecanı hissetmeyi sever.

İkisi de flört etmeyi seven insanlardır. Bu açıdan da iyi anlaşırlar ve birbirlerini anlarlar. İkisi de diğerinin başkalarıyla sohbet etmesini, makul bir yakınlık kurmasını kıskanmaz.

İlişkilerinin en güçlü yönlerinden biri iletişimdir. Birbirleriyle gerçekten konuşabilirler. Aralarında saatlerce süren çok keyifli sohbetler olur. Birçok konuya ve soruna aynı açıdan bakarlar. İkisi de ilginç insanlardır ve birbirlerinin bakış açısına ilgi duyarlar.

Her ikisi de dışarıda zaman geçirmeyi ve sosyalleşmeyi seven insanlardır. Muhtemelen birçok yere birlikte giderler ve benzer özellikte arkadaşları olur.

Ne zaman yemek yiyecekleri ya da hangi filmi izleyecekleri gibi şeylere karar verilmesi gereken zamanlar dışında, ilişkileri su gibi akar. İkisi de, böyle basit konularda bile hızla ve kolayca seçim yapmakta güçlük çekerler.

İlişkilerinde sıklıkla tartışma olması beklenmez. İkisi de çatışmalardan mümkün olduğu kadar kaçınan insanlardır. Bir şeyi tartışmak gerektiği zaman erkek de, kadın da diğerini dinlemeye ve gerçekçi bir çözüm yolu bulmaya isteklidir. Ancak, karar vermelerinin zaman alması sorun olabilir.

Birbirlerinin ihtiyaçlarını anladıkları için cinsel hayatları da uyumlu ve doyurucu olur.

Terazi Erkeği – Terazi Kadını: Negatifler

Aynı burcun birbirine benzer özelliklere sahip bireyleri olan bu iki kişinin uzun süreli, keyifli ve sorunsuz bir ilişki yürütebilmek için karşılıklı oturup bazı sağlam kurallar koymaları gerekir.

 

Beraberliklerini zorlayacak olan şeylerden biri, ilişkide liderliğin kimde olacağıdır. İkisi de diplomatik ve tartışmalardan kaçınan insanlar olmalarına karşın, yetkili pozisyonunda olmayı severler.

Terazi burcu kişileri ekonomi becerileriyle tanınan insanlar değildirler. Bu ilişkide iki taraf da parayı biriktirmek yerine güzel şeylere harcama eğilimindedir. Bu konuyu düzene koymazlarsa mali sorunlar yaşayabilirler. Dışarıda eğlenmek için para harcayıp elektrik faturalarını ödemeyi unutmaları mümkündür.

Evin bakımıyla kimin ilgileneceğini de belirlemeleri gerekir. İkisi de evde çok fazla zaman geçirmeyi sevmezler. Sevişmek de dahil, onları ev ortamında tutacak pek bir şey yoktur. Ev işlerini halletme sorumluluğunu sırayla üstlenmeleri iyi bir çözüm olabilir.

Bu ikili, her zaman uyumlu ve çatışmasız bir şekilde yürüyen bir ilişki için çok çaba harcarlar. İkisinin de tartışmadan kaçan insanlar olduklarını yukarıda belirtmiştik. Bu durum önemli sorunların çözülememesine, tedavi edilmediği için giderek daha da iltihaplanan bir yaraya dönüşmesine yol açabilir. Birbirlerine gülümseyip her şeyin yolunda gittiğini farz edebilirler. Bu küçük mükemmellik balonunun içinde yaşamaktan mutluluk duyarlar ama altta biriken halledilmemiş sorunlar zamanla ilişkilerini hırpalamaya başlar.

Terazi Erkeği – Terazi Kadını: Sonuç

Bu ikilinin beraberliği kolayca, fazla çaba sarf edilmeden iyi giden ilişkilerden değildir. Ancak, gereken çaba gösterilirse  iyi bir ilişki olma potansiyeline sahiptir.

Bu ikilinin uzun süre mutluluk içinde bir arada yaşayabilmek için kesinlikle bazı sorunların üzerinde çalışmaları gerekir. Entelektüel konularda, dünyanın sorunları ve çözüm önerileri hakkında harika sohbetler yapabilirler. Fakat iş birbirlerine gerçek duygularını açmaya gelince yetersiz kalabilirler. Kendi duygularının ve sorunlarının üstünde durmaktan ve onları tartışmaktan kaçınmaları her ikisinin de bir süre sonra bunların ağırlığına dayanamayıp patlamasına yol açabilir.

Sorunlarına çözüm bulmaya çalışırken fazla zaman geçmeden ortak bir noktada buluşmaya çalışmaları da önemlidir. Aksi takdirde ikisi de sıkılırlar ve sonuçta anlaşmayı başaramazlar. Bu yüzden, karar vermekte zorlana yapıları üzerinde de çalışmaları gerekir.

Bazı açılardan birbirleri için gerçekten mükemmeldirler. Fakat bazen birbirlerine çok fazla benzemenin bedelini ödemek durumunda kalabilirler. Gerçek bir mutluluk yaşamak için birbirlerini anlamaya çalışmaları ve belirttiğimiz konularda kesin ve sağlam düzenlemeler yapmaları gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.