Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İdeal bir Zodyak karşılaşması değildir Terazi erkeği – Yengeç kadını ilişkisi, ama birtakım ayarlamalarla iyi gitmesi mümkündür. Bu ilişki iki taraf için de faydalıdır. Yengeç, Zodyak’ın en duygusal işareti olarak, genellikle, işler iyice karışmadan önce çizgiyi ne zaman çekeceğini bilen nazik ve dürüst bir partnere ihtiyaç duyar. Terazi kişisi bu ihtiyacı karşılayacak biridir ve onun ihtiyaçları da Yengece sıkıntı verecek şeyler değildir.

Yengeç burcu kadını – Terazi burcu erkeği ikilisi, romantik bir ilişki kurmak için çaba gösterirlerse hava ile suyun çekici, ama zor bir kombinasyonunu oluşturabilirler. Yengeç son derecede destekleyici ve duyarlı, Terazi çok romantik ve mantıklıdır. Her biri diğerinin bu yönlerine karşı saygı ve hayranlık duyar. İkisi de uyumu severler ve beraberliklerinde uyumu sağlamak için çok çalışırlar.

Terazi erkeği dünyanın neredeyse bütün sorunlarına pratik çözümler sunabilen çok mantıklı bir adamdır. Genellikle büyüleyici bir gülümsemesi olan bu hevesli ve iyimser erkek, kargaşa ile baş etmekte zorlandığından yaşamın her alanında istikrarın ve ahengin peşinden koşar. Rahat ve umursamaz tavırlarının Yengeç kızında uyandırdığı endişeye rağmen, sıcaklığı ve gülümsemesiyle ilişkiyi korumayı başarır.

Bir Yengeç kadını, ışıltılı bir deniz kızı gibi kısa süre içinde birçok farklı özellik sergileyebilir. Ruh halindeki uzun süreli dalgalanmalar yüzünden duyguları hep biraz karışıktır. Son derecede hassas ve duygusal biri olan bu kadın aynı zamanda kararlıdır ve kariyer / para gibi konularda güçlü duygulara sahiptir.

Genellikle utangaçtır ve reddedilmekten korktuğu için, ilişkide ilk adımı atmaktan çekinir. Terazi kişisiyle olan ilişkisinde çok şefkatli ve anlayışlı bir arkadaş olur. Bu adamın ruhunu besleyen hoş bir espri anlayışına sahiptir. Terazi erkeği için hayatla ilgili konularda farklı bir zihniyeti olan, uyarıcı bir insandır. Kötümser biridir ama erkeğin iyimserliği bunu dengeleyebilir.

Terazi erkeği ile Yengeç kadını başlangıçta birbirlerini ilginç bulurlar. Hatta içlerinden biri, veya ikisi birden, ruh eşini bulmuş olduğunu düşünebilir. Zira ikisi de duyarlı insanlardır; birbirlerinin kalplerine ve duygularına dokunabilirler. Fakat daha sonra, sosyal yaşantı ve günlük alışkanlıklarla ilgili yönleri ortaya çıktığında büyü bozulmaya başlar.

Erkek farklı insanlarla rahat ve canlı bir şekilde iletişim kurabilen biridir, sosyal kelebek tanımı bu adam için üretilmiş gibidir. Evini seven ve iyi bir ev sahibi olan kadın ise, onun rahatça sosyalleştiği ortamlarda çekinik kalır. Kadının erkeği günlük işlerle ilgilenmeye zorlaması durumunda sorun çıkabilir. Terazi erkeği kısa bir süre için onun bu talebine karşılık verebilir ama bir süre sonra, kendini ev içindeki sorumlulukların rutinine bağlamayı sevmeyen biri olduğu için üzgün ve sinirli davranmaya başlayabilir.

İkisi de rahat bir ev yaşantısından keyif alırlar ama Yengeç evin düzenini sağlama konusuna takılıp kalır, Terazi ise onun takıldığı detaylara pek önem vermez. Bu, kadının hayatlarındaki düzeni sürdürmek için daha da fazla çabalamasına yol açar.

Yaşamın belli bir denge ve düzen içinde sürüp gitmesi erkek için de önemliyken, evin içinde bunu sağlama işi neredeyse sadece kadının üstüne yıkılır. Bu durum aralarında bir bölünmeye yol açar ve Yengeç, Terazinin aralarındaki uyumu bozan bu bencil tutumuna dikkat çekmek için kabuğuna çekilebilir.

Terazi erkeği – Yengeç kadını beraberliğinde iki taraf da diğerinin zekasına ve eleştirel düşünce tarzına hayranlık duyar, fakat her biri bu yönlerini farklı bir şekilde kullanırlar. Bu durum, birbirlerinden bir şeyler öğrenmeye niyetli olup olmadıklarına göre, onları ya ayrı tutar ya da yakınlaştırır.

Ayrıca Yengeç kadınının hisleri daima gelgitler halindedir ve erkek onun duygusal patlamaları sırasında sakin kalmakta zorlanır. Fakat aslında o da zihnini toparlamakta zorlanan biridir, zira herhangi bir konuda karar vermeden önce meselenin her yönünü iyice inceleme ihtiyacı duyar. Kadın, kendisi de derin düşünen biri olduğu için erkeğin bu yönünü takdir edebilir. Ancak o, sezgileri tarafından yönlendirildiği için bir şeyleri Teraziden daha erken fark eder ve onun kararsızlığından rahatsız olur.

Taraflar hoşgörülü olmak için özel bir çaba göstermezlerse, ilişkide direnç ve kırgınlık oluşması muhtemeldir. Evlilik durumunda da, çocukları büyütmek ve başka konularda farklı görüşleri olabilir. Bu ikilinin birçok alanda ciddi tutum farklılıkları sergilemeleri beklenir.

Duygusal özellikleri arasında ciddi farklar vardır. Kadınlar genelde erkeklerden daha duygusaldırlar, Yengeç kadını ise diğer Zodyak kişilerinin hemen hepsinden daha duygusaldır. Onun kalbi, beynine hükmeder. Oldukça zeki biri olan erkekte ise durum bunun tersidir; beyni kalbinden önde gelir.

Kadının heyecanını, ruhsal gelgitlerini kontrol etmeye çalışıp huzurlu ve sakin bir atmosfer yaratması erkeğin yumuşak, sevgi dolu yönünü ortaya çıkarır. Durmadan şikayet etmekten kaçınması ve ev işleri konusunda çatışma çıkarmak veya imalarda bulunmak yerine yardım istemesi de işe yarar. Bu, erkeğin yardım etmeyi seven tarafını meydana çıkarabilir. Fakat ondan sonra birtakım sıkıcı ev işlerini partnerinin omuzlarına yüklemeye kalkmamalıdır.

Terazi erkeğinin de Yengeç kadınına özen göstermesi, onun duygusal dalgalanmalarını anlamaya çalışması gerekir. Ayrıca onun keskin sözlerine de çok alınmamalıdır. Yengeç kadını bazen düşüncesizce konuşabilir ama amacı kırıcı olmak veya hakaret etmek değildir. O, şımartılmayı sever ve mutfakta çalışırken veya evi toparlarken etrafında biri olmasından hoşlanır.

Bu adamla kadının temel farklılıklarının üstesinden gelmek için iletişime açık  olmaları ve uzlaşmacı davranmaları zorunludur.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Terazi erkeği – Oğlak kadını

Terazi erkeği – Kova kadını

Terazi erkeği – Boğa kadını

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni yazılardan haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Giriş Yap

Bin Kelam ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin