xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Kadını – Yay Erkeği Aşk Uyumu

0 7.817

Bol miktarda eğlence ve kahkaha barındıran bir ilişkidir Terazi kadını – Yay erkeği ilişkisi. Bu ikili birbirlerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini iyi anlarlar. Birbirlerine ilham verir ve birbirlerini motive ederler. Bütün çiftler gibi birtakım ilişki sorunları yaşarlar fakat birlikleri oldukça keyifli ve güçlüdür.

Kadın eğlenceli ve çekici, erkek flörtçü ve maceradır; bu özellikleri beraberliklerini dinamik kılar. Tanıştıklarında, konuşmalar ve espriler aracılığıyla, anında birbirlerine doğru çekilirler. Basit konularla başlayan sohbetleri zamanla derinleşir.

Bazı entelektüel ilgileri paylaşan bu çift, birbirleriyle çok iyi arkadaş olurlar. Hatta aralarındaki en kusursuz, en güzel ilişki biçimi arkadaşlıktır. Erkek son derecede akıllı ve felsefi konularla ilgili bir insandır. Hava grubu mensubu olan Terazi kızı ise zeki insanlara ve onların fikirlerine ilgi duyar. Yay erkeğinin öz güveni yüksek biri olmasına rağmen, çoğu zaman ilişkilerinde liderliği ele alan taraf öncü bir işaret olan Terazi olur.

Terazi kadınının başlıca özellikleri mantıklı ama kararsız ve karamsar olmasıdır. O her şeyde denge arayan biridir, bir adaletsizlik veya dengesizlik gözlemediği sürece genellikle diğer burçların üyeleriyle iyi geçinir. Stil sahibidir, incelikleri ve uyumları sever, ayakkabısını kıyafetine uydurmadan dışarıya çıkmaz.

Dürüstlüğe ve fikirleri olan insanlara saygı duyar, fırsat bulduğu zaman iyi tartışmalara katılmaktan zevk alır. Uğraştığı herhangi bir sorun için en iyi çözümü bulabilme yeteneğine sahiptir. Çekiciliği ve karizmasıyla Yay erkeğini kendine çeker.

Yay burcu erkeği – Terazi burcu kadını ilişkisi hakkında söylenebilecek şeylerden biri bu insanların aynı hamurdan geldiğidir. Benzer özelliklere sahiptirler, ikisinin de yaratıcı düşünceleri ve hayata karşı alışılmadık bir yaklaşımları vardır. Birbirlerine karşı anlayış ve sevgi duyarlar. İlişkileri genellikle arkadaşlık şeklinde başlar.

Erkek cesur ve çok yönlü, kadın çekici ve zekidir. İkisi birbirlerini tamamlayarak güzel ve güçlü bir kombinasyon oluştururlar. Terazi, Yay için iyi bir dinleyicidir, kendisi de Yayın iltifatlarından hoşlanır. Kadın erkeğin coşkusuna aşık olurken, erkek kadının kendisinin uzun vadeli hayallerine ayak uydurabilme yeteneğine hayran olur.

Terazi kadını – Yay erkeği beraberliğinde büyük çatışmalara pek rastlanmaz. Onlar birbirlerini anlamaları için uzun uzun konuşması gerekmeyen kişilerdir. Ortak ve genel planlar yapar, sosyal etkinliklerini ve gelecekleri hakkında düşünceler üretirler. İlişkileri oldukça umut ve mutluluk vericidir ama ters düşecekleri ve sorun yaşayacakları noktalar da vardır.

Bu ilişki genellikle Terazinin istediği kadar güvenli olmaz. Yay erkeği yerleşik bir hayat kurma fikriyle pek ilgili değildir ve evcilleştirilmesi de zordur. Onun hep birtakım işleri vardır ve sosyal etkinliklerde kadınlarla samimi sohbetler yürütmekte sakınca görmez. Bu, onun düzeltilmesi pek mümkün olmayan vahşi ve özgür yönüdür. Partnerine karşı nazik davrandığı ve onu desteklediği sürece istediği gibi hareket etmesinin sorun olmayacağını düşünür.

Onun etrafındaki kadın kalabalığı Terazinin güvenini sarsar. Ve bu kadın, partneri kendisini rahatsız eden davranışlar sergilediği zaman ciddi bir öfkeye kapılabilir. Onun öfkesi güçlüdür, zamanla kendiliğinden geçmez. Muhatabı kendisinden özür dilese bile kızgınlığını uzun süre muhafaza eder. Kolayca incinmesi bazen ilgi ve sevgi sağlamak için kullandığı bir yoldur. Terazinin bazı kaprislerinin flörtçü olmasıyla ilgili olduğu söylenir, oysa o aşk için özlem duymakta, aşkı kendi yollarıyla kendine çekmeye çalışmaktadır.

Terazi kadını bu enerjik ve maceracı erkeği sevecek kadar güçlüdür fakat o kendisini hayal kırıklığına uğrattığı zaman buna dayanacak kadar değil. Yayın konuşma tarzı pek hesaplı ve ölçülü değildir, tartıştıkları zaman ağzından çıkan kaba sözler Terazinin duygularına zarar verebilir.

Aralarındaki farklılıklardan biri de Terazi toplumun onayına ve prestije çok önem veren biri olmasına karşın Yayın daha doğal, daha rahat ve sosyal değerler sisteminin onayladığı şekilde davranmaya eğilimli olmayan bir insan olmasıdır.

Sonuç itibarıyla, Terazi burcu kadını – Yay burcu erkeği ikilisinin iyi bir ilişki yürütmeleri ihtimali oldukça yüksektir. Onlar Zodyak’ın ideal çiftleri arasında sayılırlar. İlişkilerinde karşılıklı anlayış hakimdir, bu yüzden aralarındaki sorunları halletmeleri zor olmaz. Birbirlerini gerçekten severlerse hayatın zorlukları onları korkutmaz. İkisi de şiddetli, düşmanca tartışmaları sevmezler ve ilişkileri için yapıcı bir şekilde çaba gösterirler. Paylaştıkları mizah duygusu da meseleleri halletmelerini kolaylaştırır.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Yengeç erkeği – Terazi kadını

Kova erkeği – Terazi kadını

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.