xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi Kadınının Özellikleri

0 1.286

Hoşsohbet, fikir alışverişi yapmaktan hoşlanan, güzellik anlayışı oldukça gelişmiş, güzel konuşan ve neşeli bir insan olan Terazi burcu kadını ile bir fikir tartışmasına girdiğiniz zaman onun bazı durumlarda sergilememeye çalıştığı keskin zekasını fark edersiniz. Kendisiyle tartışmak istemeseniz de fark etmez, Terazi kadını isterse kendi kendine monolog tarzında bir tartışma yürütmeyi de becerir ve bunu keyifle yapar.

Tipik Terazi özelliklerine sahipse her ayrıntıyı iki kere gözden geçirir. Çünkü hiçbir noktayı gözden kaçırmak istemez ve sonuçta adaletli, doğru bir karara varmak arzusundadır.

Terazi burcu kadınının özellikleri listesine şunu eklememek olmaz: Kendisi bir denge unsurudur ve mantıklı yaklaşımları bir hayat düzeni olarak benimsemiştir. Olayların mantıklı kısmını görmekte, madde-mana ve duygu-mantık arasında denge kurmakta zorlanmaz.

Yalnız yaşamaktan da, yalnız çalışmaktan da hoşlanmayan Terazi kızı genelde iyi huylu, hayat dolu ve uyumlu bir yapıya sahiptir. Güzeli ve güzelliği sever, güzel şeylere sahip olmasını sağlayacakları için maddi değerleri de sever. Fakat maddiyatı sevmesi küçük bir jest karşısında sevinmesine engel değildir.

Paylaşımcıdır; vermeyi sever ve ona bir şeyler verildiğinde de mutlu olur. Zora gelmekten hoşlanmaz, keyfine düşkün bir yapısı vardır.

Kendine güvenen ve marifetli bir insan olduğundan giriştiği pek çok şeyi başarabilir. ‘Yok’ kelimesine pek sıcak bakmaz ve kafasına koyduğu şeylere giden yolda engel tanımaz.

Bu çekici ve zeki kadın son derecede dikkatli bir gözlemcidir. Olayları her yönüyle, birçok açıdan bakarak değerlendirdiği için bazen karar verme sıkıntısı çekebilir.

Başkalarının fikirlerini sabır ve saygıyla dinler. Fakat sakin, muhatabını kırmak istemeyen ve fazla üstüne gidildiğinde gerileyen yapısının ardında sonuç itibarıyla kendi bildiğini okuyan biri vardır.

Duygusal ve hassas bir yapısı olan bu kadın herhangi bir işin ağır, tatsız kısımlarıyla değil de estetik boyutuyla ilgilenmeyi sever. Müzik başta olmak üzere sanatın hemen her alanından hoşlanır.

Genelde çalışmayı sever ve evlendiğinde de bunu devam ettirmek ister. Sahip olmak istediği güzel şeyler için paraya ihtiyacı vardır ve bunu sağlayacak parayı kazanmak için emek verir.

Karşısındaki kişiyi de gözettiği için bazen boyun eğen bir görünüm vermekle beraber aslında özgürlüğüne düşkün biri olan Terazi kadını, aşkta fiziksel çekime de, düşünsel çekime de önem verir.

Konfora ve estetiğe olan düşkünlüğünü partnerinde de görmek ister. Yükselen burcu da Terazi ise kararsız tarafı baskın olabilir ve bu durumda partnerinin onu yönlendirmesini isteyebilir. Genellikle karşısındakini kırmaktan kaçınır. Fakat kafasındaki sınırı aşarsanız size kırılmanın katmerlisini yaşatabilir.

Terazi kadınlarından çoğunlukla iyi bir eş ve iyi bir anne çıkar. Çocuklarıyla ilgilidirler ama eşlerini de ihmal etmezler. Onu ikinci plana atmaz ve çocuklarının da babalarına değer vermesini isterler.

Yay ve Koç burcu insanlarıyla ilişkisi genelde güzel sonuçlar verir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.