xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terazi-Yay Uyumu

0 1.969

Terazi-Yay ikilisi pek çok konuda iyi anlaşırlar; ikisi de canlı, hareketli insanlardır ve aralarında tadına doyulmaz sohbetler geçebilir. Terazi burcu insanının nazik yapısı ve gelişmiş zevki Yay’lara çekici gelir. Terazi; güzelliklere önem veren dengeli yapısıyla Yay burcu insanının sosyal açıdan gelişmesine yardımcı olur. Yay burcu mensupları iletişim kurmakta zorluk çekmezler ve onların hareketli, enerjik düşünce dünyası Terazi’lere hoş gelir. Terazi’nin kararsızlık anlarında Terazi-Yay uyumu güzel bir sonuç verir; Yay’ın ateşi ve enerjisi böyle anlarda Terazi’yi tetikleyebilir.

Terazi erkeği-Yay kadını ilişkisinin iyi gitmesi için erkeğin kadının özgürlüğüne saygı duyması gerekir. Kendisi de hürriyetine düşkün biri olduğundan bu mümkündür. Bu ikilinin evliliğinde kadın kocasının öğüt ve uyarılarını pek kale almaz ve bu da erkeği şaşırtabilir. Ama haksız olduğu zaman bunu kabul eden biri olduğundan pek sorun çıkmaz. Bu kadın bir seyahat çantasıyla da yaşayabilecek bir tiptir, bu yüzden erkek rahat ve güzel bir evde yaşamak istiyorsa onun dekorasyonuyla kendisi ilgilenmelidir.

Yay kadını-Terazi erkeği ilişkisinde erkeğin kadının deli dolu, hoppa hallerini sevgi dolu bir anlayışla karşılaması gerekir ve çok zaman bu gerçekleşir. Her iki tarafın da bireysel özgürlüğüne düşkün olması bu açıdan birbirlerini anlamalarını sağlar ve bu da uyumlu bir ilişki kurulmasını kolaylaştırır. Kimi zaman utangaç ve çekingen olabilen Yay kadını sekse önem veren bu adam sayesinde kendi ihtirasını keşfedebilir. Diğer yandan sadece fiziksel uyuma dayalı bir ilişki yaşanması muhtemeldir ve Yay burcu kadını böyle bir ilişkinin geleceği olmayabileceğini fark edecek kadar akıllıdır. İkisi de para biriktirme özürlü olan bu ikili arasında çok güzel sohbetler yaşanır. Bu erkek çekici konuşma stiliyle insanları pek ilgi duymadıkları konuları bile keyifle dinlemeye sevk edebilir. Terazi erkeği kavgacıdır fakat amacı karşısındakinin duygularını hırpalamak değildir.

Yay erkeği-Terazi kadını ilişkisinde ilgi alanları ve bakış açıları oldukça uyumludur. Venüs’ün etkisi altında olan bu kadın oldukça hareketlidir; dünyası aile ve iş yaşantısından ibaret değildir. Başka ilgi alanları da vardır ve onlarla da ilgilenir, bu arada erkeğin hobilerine ilgi göstermeyi de ihmal etmez. Bu kadın Yay erkeğinin özgürlük isteğine saygı duyar. Hayat dolu, kibirli ve rasyonel kadındır, akıllıdır, gerektiği zaman arka planda kalmayı bilir ve uyum için çaba gösterir. Evlilikte aile reisinin erkek olmasına itirazı yoktur fakat erkeğin yokluğunda da her şeyi gayet güzel idare eder. Erkeğin mesleki alanda başarılı olmasını içtenlikle arzu eder ve bunun tek nedeni para değildir. Erkeğin işinden memnun olmasının başka şeyleri de yoluna koyacağının farkındadır.

Terazi-Yay uyumu meselesinin Terazi kadını-Yay erkeği boyutuna gelince: Bu adamın birçok arkadaşı vardır ve onların çoğu kadındır. Yay kadınının bu erkeğin hayatındaki tek insan olamayacağını kabullenmesi gerekir, ama en sevdiği kişi olabilir. Her ikisi de empati yapabilen, başkalarının bakış açısını anlamaya çalışan tiplerdir. Yay erkeği romantiktir ve Terazi kadınını etkilemeyi gayet güzel bir şekilde başarır. Yay erkeğinin içindeki çocuk özgürlüğünü her şeyin önünde tutar. Güzel bir eve Terazi kadınının önem verdiği kadar önem vermez, mütevazı bir mekanda da keyifli bir şekilde yaşayabilir. Bu erkek para kazanmayı becerir fakat parayı riske atmak konusunda da gayet iyidir. Evlilikte çocukların yetiştirilmesi konusunda pek bir katkı sunmaz.

Terazi burcu-Yay burcu uyumu konusunda şu açıdan sorun çıkabilir: Terazi’ler evliliğe sıcak bakan ‘ortaklık’ insanlarıdır; Yay’lar ise özgürlüklerine daha düşkündür ve evliliğe kuşkuyla yaklaşabilirler. Yay insanı bireyselliğini ve hürriyetini kaybetmekten korkar ve ikna olması için kendini bunun böyle olmayacağına inandırması gerekir. Bu ikilinin seks hayatı çoğunlukla canlı ve eğlencelidir. Arkadaşlıkları her zaman mükemmeldir, ayrı yollara gitseler bile birbirlerinin görüşlerine, bakış açılarına sempati ve anlayış duyarlar. Yay insanlarının esnekliği ve düşünce zenginliği meraklı ve kendini geliştirmeye hevesli tipler olan Terazi’lere ilham verir.

Yay burcunun patavatsızlığı bazen aşırıya kaçabilir fakat Terazi insanı fazla duygusal olmadığından bunu tolere edebilir. Bu ikilinin beraberliği çoğunlukla enerjik, uyumlu, hareketli, iletişimi yüksek, mutlu ve tutkulu bir birliktelik olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.