xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terk Eden Sevgili Hikayeleri – 1

0 3.827

Ne kadar çok insanı ilgilendiriyor değil mi “Terk eden sevgili geri döner mi, eski sevgilim beni hala özlüyor mudur, terk eden sevgili bir gün pişman olur mu, beni kaybettiği için kafasını taşlara vurur mu? vb. sorular. Terk edilen insanların çok istediği bir şeydir bu; benim ne iyi, ne şahane bir insan olduğumu anlasın, beni kırıp üzdüğü için pişman olsun, sevgimin değerini anlasın, vesaire.

Giden her zaman bu sebeple geri dönmez ama, öyle imiş gibi yapsa da. Bazen başka birini bulamadığı için, bazen cinsellik için, kimi zaman alışkanlıktan ötürü veya başka sebeplerle döner. Ama olsun; dönmüştür ya, kendinizi 1 gol atmış sayarsınız.

Ancak, bu gidip dönmeler sıklaşırsa ilişkiniz de yalama olmaya, 2 tarafı da pek tatmin etmemeye başlar. Terk edilen tarafın içi içini yer bazen, dönüşün kendi istediği sebeplerden dolayı olmadığının farkındadır. Böyle bir sürü şey işte, bitmez bunlar, insanlık şimdi düşünemediğimiz çok farklı bir değişim geçirmedikçe devam eder.

Kendi hikayenizle karşılaştırın, fikir edinin, tecrübe edinin diye internetten terk eden sevgili hikayeleri derledim sizin için.

*1 ay önce isterse hayatından çıkabileceğimi söylediğim zaman beni çok sevdiğini söylemişti, şimdi ne değişti?

3 yıldır beraberdik kız arkadaşımla. 1 ay önce, ne sezdiysem artık; ona rahatsızlık veriyorsam hayatından çıkabileceğimi söyledim. Bana beni çok sevdiğini, bensiz bir hayatı düşünemeyeceğini söyledi. Şimdi ise – gitti işte. Sorunun kendisiyle ilgili olduğunu, yorulduğunu, nefes almak istediğini, sevgisinin bittiğini söyledi. Dayanamayıp ağladım, ama yine de gitti.

Onunla iletişimi tamamen kesecek gücüm yoktu. Aradım. Sesi çok iyiydi, sanki cehennemden çıkıp cennete alınmış gibiydi, o kadar keyifliydi. Şaşırdım, onu mutlu etmek için elimden geleni yapmıştım, birçok şeyden vazgeçmiştim, yine de benim hayatımda bu kadar mı mutsuzdu, bensizken bu kadar mı iyi hissediyordu?

Zaman geçti, ben bekledim. Döneceğini ummuyordum ama yine de bekledim. Sonra bir arkadaşımdan bir sevgilisi olduğunu duydum. İçim yandı, 3 yıllık bir beraberliğimiz vardı ve ayrıldığımız daha az bir zaman olmuştu. Sonra terk edilmemin sebebinin bu olduğunu anladım, başka biri için bırakmıştı beni. Benden alacağını almıştı, şimdi başka bir adamın yanında, onun kollarındaydı.

Şimdi hayatıma onu beklemeden devam etmeye çalışıyorum. Ayakta durmaya çalışıyorum. Çok yoruldum ama. Evimin her tarafında ondan kalan izler var, sıcaklığını hala hissediyorum. Ne olursa olsun, yaşadığımız hiçbir şeyden pişman değilim. Ve bu ilişki için ona teşekkür borçluyum.

terk eden sevgili hikayeleri

*2 ay görüştük, sonra “Birbirimize uygun değiliz” deyip gitti.

2 aydır görüştüğüm çocuk pek anlamadığım bir sebeple beni bıraktı. Yaptığı tek açıklama şuydu: “Birbirimize uygun değiliz.” Bunun üzerinden 7 ay geçti, ortak tanıdıklarımız yok ve ondan hiç haber almadım ama bir türlü unutamıyorum. Belki bir başkası için bıraktı beni, belki sıkıldı benden, bilemiyorum. Ondan bir beklentim yok ama beni düşünüp düşünmediğini, pişmanlık duyup duymadığını, onun için bir anlam ifade edip etmediğimi bilmek isterdim.

6 ay daha sonra: Bana dönmedi. Neden dönsün ki zaten, sevmiyordu ki gitti. Aylar boyunca boş bir umut besledim, ben acı çekerek, onu düşünerek dönmesini beklerken o belki başla biriyle görüşüyordu. Şimdi, 1 yıl kadar sonra, hiç sevilmemiş olduğumu ve bunun benim suçum olmadığını düşünüyorum.

Artık hiç umudum yok ve umutla beklemenin işkencenin süresini uzattığını düşünüyorum – oysa umut ederken bunun bana iyi geldiğine, acımı hafiflettiğine inanıyordum. Bir de şöyle düşünüyorum; terk eden erkek terk ettiği kadını hiçbir zaman o kadının istediği şekilde düşünmez ve özlemez.

*2 hafta çıktık, sonra terk edildim. Meğer 1.5 yıllık bir ilişkisi varmış.

İlişkimiz başladığı zaman bunun hemen öncesinde 1.5 yıllık bir beraberliği olduğunu bilmiyordum. 2 haftadan sonra eski kız arkadaşının yanında olduğunu, benimle olamayacağını söyleyerek bitirdi. Bir daha ondan hiçbir haber almadım ama 2 kere sevgilisiyle beraber gördüm.

Onu aklımdan çıkaramıyorum ve bunun sebebinin terk edilmeyi sindirememek olduğunu düşünüyorum. Evet unutamadım, ama hiçbir zaman aramadım da. Sabretmeyi, Allah’ın benim için daha güzel bir planı olabileceğini düşünmeyi tercih ettim.

Bence böyle hareketler o hareketlere maruz kalan tarafı değil bunu yapanı küçük düşürür. İnsan üzülüyor, kırılıyor, ağlıyor hatta ve bunlar normal şeyler; acını yaşamak lazım. Ama sonra hepsi geçecek, illa ki geçecek. Yaşıyorsunuz, aileniz var, size değer veren insanlar var, hayat durmadan terk eden sevgili üzerine hayaller kurmaya zaman ayrılacak kadar uzun değil.

Bana sorarsanız gidenin dönmesini beklemeyin, kapılarınızın artık ona kapalı olduğunu belli edin. Kader her şeyi kaydediyor ve size haksızlık eden, sizi kıran insanlarla, siz görseniz de görmeseniz de bir gün hesaplaşacak; ben böyle inanıyorum.

terk eden sevgili

*9 aylık erkek arkadaşım beni anlamadığım bir sebeple terk etti.

9 aydır beraberdik. Sonra iş için tayini çıktı ve başka bir yere gitti. Aradan 20 gün geçti. Sabah saatlerinde aramızın iyi olduğu bir günün gecesinde “Yapamıyorum, deniyorum ama olmuyor, bizim sonumuz yok” gibi şeyler söyleyerek ilişkimizi bitirdi.

Aramızda bir sorun yoktu, kavga falan da etmemiştik. Sonra bana sorunun işle ilgili olduğunu ve bana anlatamayacağını söyledi. Israrcı davrandım; beni sevip sevmediğini sordum, seviyorum dedi, konu uzaklık değil, sen de değilsin, dedi; böyle anlamsız şeyler söyledi.

Karmakarışık, birbirini tutmayan bir sürü şey söyledi. Bir ara “Seni sevmiyorum artık, hayatımda biri var ama onunla sevgili değiliz” dedi mesela.

Tayin yüzünden giderken hüngür hüngür ağlamış olan bir erkek bu. Şimdi bu yaptığının mantıklı olduğunu, ikimiz adına da doğru bir karar aldığını söylüyor.

Ne yapsam net bir şeyler öğrenemedim. Sonra beni sosyal medya hesaplarından engelledi. Facebook şifresini biliyordum, girip baktığımda 4 kızı eklemiş olduğunu gördüm. Bunu istese de  geri dönecek değilim ama pişman olsun, dönmek istesin; böyle şeyler hayal ediyorum. Olanları hazmedemiyorum, ben bunları hak etmedim.

*Kız arkadaşımla güzel bir ilişkimiz vardı. Küçük bir tartışmanın sonrasında ayrıldı benden.

Kız arkadaşım beni terk etti. Oysa güzel bir ilişkimiz vardı, bir sürü şey yaşadık, evlilik üzerine hayaller kuruyorduk, çevresindekiler bize kıskanarak bakıyordu. Şunu söylemeliyim ama, kendimi hiç ağırdan satmadım. Onun üstüne çok fazla düştüm, çok fazla ilgi gösterdim. Bu konuda yanlış yapmış olduğumu düşünüyorum.

Sonra bir gün, arada bir her çiftin arasında olan ufak tartışmalardan birini yaşadık ve bende ayrıldı. Bunun sebebini öğrenmek istiyordum, birkaç kere görüştük ama o pek gönüllü değildi görüşmeye, ikna etmek için baya uğraştım. Bana tatmin edici bir sebep söyleyemedi.

Aniden bırakıp gitti anlayacağınız. Bunun nedenini hiç anlamadım, anlamaya çalışmayı da bıraktım artık. Haftalarca sıkıntı çektim bu yüzden. Çok üzüldüm, uyku düzenim bozuldu, iştahım azaldı, kilo kaybettim, çok fazla sigara içtim, kendimi hırpaladım. Ben bunları yaşarken o biraz olsun üzülmüş müdür, pişman olmasa bile içi biraz olsun burulmuş mudur, vicdanı sızlamış mıdır, beni düşünmüş müdür, hatırlamış mıdır; bunları bilmek isterdim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.