xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Terk Eden Sevgili Hikayeleri – 2

0 3.563

Sevgilim beni terk etti” başlıklı bir derdi olanlardan mısınız? Emin olun yalnız değilsiniz; bazen sebebi bilerek, bazen anlayamadığı bir şekilde birdenbire terk edilen o kadar çok insan var ki. Bunların daha çok kadınlar olduğunu sanıyorum, erkeklerde, en azından ülkemizdeki erkeklerde bir haber vermeden, açıklama yapmaya gerek duymadan veya çok yetersiz bir açıklama yaparak ilişkiyi bitiriverme eğilimi baya yaygın galiba. Aşağıda sizin için derlediğim terk eden sevgili hikayeleri yer alacak, belki bir göz atmak istersiniz.

İnsan belli bir durumun içine düşünce, özellikle de bu olumsuz bir şeyse başkaları da benzer şeyler yaşamış mı, neler hissetmişler, neler yapmışlar, sıkıntıyı atlatabilmişler mi falan diye bilmek istiyor. Her zaman terk eden sevgili pişman olur mu – geri döner mi sorularına yanıt arayan birileri var gibi, belki dünya durdukça da var olacak.

Bir de sanıyorum ki böyle bir şey yaşadığımızda bir süre için büyük bir acı, gurur örselenmesi ve hayal kırıklığı yaşıyoruz, bunları atlatıp atlatamayacağımızı başkalarının tecrübelerine bakarak anlamak istiyoruz.

1 yıldır beraberdik, her şey yolunda gibiydi, ama…

Onunla 1 yıl önce, 24 yaşımdayken tanıştım. Güzel bir ilişkiydi, her şey yolundaydı, aradığım aşkı bulmuştum ve sevildiğime de inanıyordum. Ama geçen hafta gelen bir telefon her şeyi altüst etti. Benden ayrılmak istiyordu. Şaşırdım, hiç beklemiyordum. Ne olduğunu, ne yanlış yaptığımı öğrenmek istedim ama benim bir hatam olmadığını, bu ilişkiden sıkıldığını söyledi.

Onu çok sevdim, çok değer verdim. Sözünü dinlerdim, hediyeler alırdım, sevdiği yemekleri öğrenmiştim. Benim için çok değerliydi. Sesini duymak bana hep iyi gelirdi, gün içinde defalarca aradım bu yüzden.

Ayrıldıktan sonra da çok aradım ama hep meşgule düşürdü. Evine, iş yerine gittim görüşmek için, orada olduğunu bildiğim saatlerde gittim ama hep yok dedirtti.

Onsuz yaşamak benim için çok zor ve o da bunu biliyor.

Hala nerede hata yaptığımı düşünüyorum. Ama cevabı bulamıyorum.

terk-eden-sevgili

Erkek arkadaşımın eski sevgilisi  büyü mü yaptı nedir?

1 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşımla bunun öncesinde 1 yıl boyunca da birbirimizin kankasıydık. İlişkimizin daha ilk ayında beni ailesiyle tanıştırmıştı. Sessiz, sakin ve duygusal biriydi, kişiliğinin bu yönü konusunda çevresindeki herkes aynı fikirdedir, hala da öyledir. Beni çok severdi.

Ne var ki zaman içinde davranışları değişmeye başladı. Hemen herkesin sakin ve efendi biri olarak tanıdığı sevgilim hakaret etmeye, kavga çıkarmaya başladı. Önceleri bu yaptıklarından pişmanlık duyuyordu, sonra onu da duymaz oldu.

Beni arkadaşlarının yanında küçük düşürüyordu, hatta insanların içinde bilek bükme, iteleme tarzı hareketler yapıyordu.  Bana telefonda ters şeyler söylese bile karşı karşıya gelince pişman olduğunu söylerdi. Yüzümü görünce dayanamadığını söyleyip bana sarılan, umut veren erkek daha sonra sadece telefonda değil, yüz yüzeyken de kaba davranmaya başladı.

2 yıldır tanıyorum onu, bunlar onun yapısında birinden beklenmeyecek hareketlerdi. Öyle şeyler yapıyordu ki bazen, benden bir şeyin intikamını aldığını düşünüyordum. Ama neyin?

İlişkinin başlarında benimle çok ilgilenirdi, her şeyime karışırdı, kıskanırdı. Oysa ayrılık yaklaşırken bana çok iyi bir insan olduğumu ama onu çok bunalttığım, çok üstüne düştüğüm için benden soğuduğunu söyledi.

Artık beraber değiliz. Bu olan bitenlerde fal vb. şeylere çok meraklı biri olan eski kız arkadaşı sebep olmuş olabilir diye düşünüyorum. İlişkimiz ondan ayrıldığı gün başlamıştı ve kız bir zamanlar intikam almak istemiş, beni bulmaya çalışmıştı. Bazı önlemler alarak bunu yapmasını engelleyebilmiştik.

Kızda erkek arkadaşımın ona vermiş olduğu hediyeler ve 1 – 2 ufak tefek eşyası var. Benim adımı, onun anne babasının adlarını biliyor. Okula, eve gitmek için kullandığı yolları da biliyor. Acaba diyorum, bu nesneleri / bilgileri kullanarak büyü yapmış olabilir mi? Bundan emin değilim ama böyle bir kuşkum var, acaba büyü yapılmış olup olmadığını nasıl anlarım, yapıldıysa bundan nasıl kurtulmak için ne yapabilirim diye düşünüyorum.

Ayrıldıktan sonra da ara ara görüştük biz ama eski görüşmelerimiz gibi değil. Belki mezun olduğumuz zaman bir şeyler değişir, şimdilik her şeyi zamana bırakalım dedi bana.

Onun kaba, duygusuz, hatta bazen kötü bir insan gibi davranmış olması hala sığmıyor aklıma. Büyü yapılmış olabileceği düşüncesini içimden atamıyorum.

Beni terslediği için veya başka bir şeyden dolayı ağladığım zaman gözyaşlarıma dayanamadığını, ağlamamın içini parçaladığını söylerdi, sonraları ise ağlamamdan, onu aramamdan (Çok da sık aramazdım oysa.), her şeyimden sıkıldığını söyledi. Bunlar bana inanılmaz geliyor.

terk-eden-sevgili-hikayeleri

1 yıllık ilişkim bitti, oysa 2 hafta sonra tatile çıkacaktık

28 – 30 yaşlarında yetişkin insanlarız. Daha geçen hafta ilişkimizin yıl dönümünü kutladık, her şey güzeldi, bir sorun yoktu. 15 gün sonra 2 arkadaşımızla beraber bir tatil yapmayı planlıyorduk. Durum böyle iken bir akşam beni arayıp buluşmak istediğini söyledi, ben ertesi gün buluşmayı teklif ettim.

Sonra yaşadığı eve gitmiş, ev kalabalık olunca durmak istemeyip ortak arkadaşlarımızdan biriyle buluşmuş, içki muhabbetine oturmuşlar. Bir yandan mesajlaştık, en son benim de orada olmamı istediğini belirten bir mesaj yazmıştı.

Gece yarısından önce aradım, yatacağımı söyleyecektim, iyi geceler diyecektim; açmadı. Mesaj attım ona da cevap vermedi. Endişelendim, kötü bir şey olabileceğini düşündüm. Aklıma gelen bana yalan söylüyor, başka biriyle beraber gibi şeyler değildi; başına bir şey mi geldi diye korktum.

Yanındaki arkadaşa WhatsApp mesajı attım, okuduğunu görüyordum ama cevap yazmıyordu. Neredeyse yalvardım, bana sadece  iyi olduğunu yazmasını istedim ama yine karşılık alamadım. Üst üste arayıp, mesajlar atıp hiçbir karşılık alamayınca korkum daha da arttı.

Sonunda, gece 01.00 sıralarında erkek arkadaşım açtı telefonu. Biraz sarhoş gibiydi, uyuması gerektiğini söyledi. Bir sorun olup olmadığını sordum ama cevaplamadı, sonra konuşuruz dedi. Sabaha kadar yaşadığım stresi anlatamam.

Sabahleyin aradığımda bu ilişkiye son vermek istediğini, bana artık güvenmediğini söyledi. Fotoğrafımı bir erkeğin telefonunda görmüş ve onu aldattığımı düşünüyormuş. Bir selfie imiş fotoğraf. Bu beni düşündürdü ve korkuttu, nasıl yani, ne fotoğrafıydı bu?

Oturdum düşündüm, 1 yıldır beraberdik, birine fotoğraf göndermiş olabilirdim ama hayatımda bir başkasının olması falan söz konusu değildi.

Sonra hatırladım; bir erkek arkadaşıma yanlışlıkla bir fotoğrafımı atmıştım sevgilime attığımı düşünerek, sonra da özür dilemiştim, o da önemli olmadığını söylemişti. Öyle özel, mahrem bir fotoğraf da değildi bu. Hatta bu konuşmayı WhatsApp geçmişinden bulup sevgilime gösterdim. Ama bana cevap vermedi ve bundan sonra hiç arayıp sormadı.

O gece beraber içtiği arkadaşımızın ona bir şeyler söylediğini tahmin ediyorum. Ona son olarak birinin ona benim hakkında doğruluk payı olmayan şeyler söylediğini, yapmadığım bir şeyle suçlandığımı ve bunun bedelini ödemelerini dilediğimi söyledim.

Onu çok seviyordum, birlikte mutluyduk, bu olanlar çok gücüme gidiyor. Sevgilime bu yaşadıklarımızdan sonra özür dilese de onu affetmeyeceğimi söyledim. Biliyorum gelmeyecek, gelse de ne fark eder ki, olmaz artık. Günlerdir uyumadan bunları düşünüyorum. Çok üzgünüm, çok kırığım.

Bu konuda çözemediğim şeyler var. Mesela, gördüğü fotoğrafta üstümdeki kıyafetin ne renk olduğunu sorduğumda verdiği cevap uymuyor, benim yanlışlıkla başkasına gönderdiğim fotoğraftaki kıyafetim o renk değil. Bir tuhaflık var, bu şekilde suçlanmak beni üzüyor. Tam olarak ne olduğunu çözemiyorum. Evliliğe yürüyen bir ilişki değildi ama fena gitmiyordu, bir gün biteceği fikri vardı kafamda ama böyle değil, bu şekilde değil.

sevgilim-beni-terk-etti

Çok fazla kilo aldım, o yüzden terk edildiğimi düşünüyorum

Beni bırakan sevgilim böyle bir şey söylemedi ama ben aşırı kilo aldığım için terk edildiğime inanıyor ve bunu söylemek beni utandırdığı için neden ayrıldığımızı soran insanlara bir şeyler uyduruyorum. Onsuz kaldığım için mi, yoksa gururum kırıldığı için mi üzülsem, inanın bilemiyorum.

Aşırı kilo aldım, görüntüm cidden bozuldu, bence onun beni terk etme sebebi bundan başka bir şey değil. Çok mutsuzum, çok ağlıyorum. En kısa zamanda aldığım kilolardan kurtulmak istiyorum.

Beni terk eden sevgilim evliymiş meğer

Bizimki bir uzak mesafe ilişkisi idi. Görüştüğümüz zaman güzel günler geçiriyorduk, maddi durumu iyiydi, bir yerlere gittiğimiz zaman gayet rahat ve eli açık davranıyordu. Benimle fotoğraf çektirmekten çekinmezdi. İstemeye gelmekten söz ettiği oluyordu ama itiraz ediyordum, bana göre bunun için erkendi.

Çok güzel geçen bir buluşmadan sonra ona bir daha ulaşamadım. Telefondan arıyordum, kendi numaramla, gizli numarayla ama çıkmıyordu. Ne adresini biliyordum ne de sosyal medya üzerinden bağlantımız vardı.

Yaşadıklarımı hiç unutmadım, her şey gayet güzel giderken, ortada görünür hiçbir sebep yokken terk edilmiştim. Bir gün verdiği telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulamak geldi aklıma, sonuç ne oldu dersiniz? O numara başka bir isme aitti.

Bu ismi sosyal medyada aradığım zaman onun evli olduğunu, 1 çocuğu olduğunu, durumunun ve hayat tarzının bana gösterdiğinden farklı olduğunu öğrendim. Eşinin sayfasını da buldum ve fotoğrafını görünce utandım, böyle bir şeyi hak etmediğini düşündüm. Ben de hak etmemiştim bana sorarsanız.

Moralim korkunç bozuk, ona çok sinirliyim, hatta öfkeli bir anımda eşine beraber çekilmiş bir fotoğrafımızı yollamayı düşündüm ama bunun sonuçlarını göze alamadım, içim elvermedi, belki benim yüzümden bir yuva yıkılacaktı. Fakat en azından ona her şeyi bildiğimi bildirmek, aptal olmadığımı göstermek ve gözünü korkutmak istiyorum. Bunda da kararlı değilim aslında, ne yapacağımı bilemiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.