xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Tülin Şahin Giyim Tarzı

0 1.213

1990’lı yıllardan bu yana Türkiye’nin en ünlü kadınlarından biri olan Tülin Şahin’in tarzı tıpkı sahip olduğu ün ve yaptığı işler gibi zamanla yerli yerine oturdu. Mankenlik kariyerinin ilk yıllarında ünlü yıldız Cindy Crawford’a olan benzerliğiyle gündeme oturan Şahin hem mesleğindeki başarısı, hem de kendisini modellikle sınırlamayıp farklı alanlarda beceriler kazanmasıyla bugün de Tütkiye’nin en güzel, tarz sahibi ve başarılı kadınlarından biri sayılıyor.

Ünlülerin Tarzları serimizin bu yeni yazısında sizlere Tülin Şahin’in kıyafetleri arasından seçtiğimiz birkaç örnekle bu güzel kadının tarzı hakkında fikir vermek istedik.

Tülin Şahin Kıyafetleri

Tülin Şahin’in stili normalde abiye giyim üstüne kurulu olmasa da muhtemelen bir markanın reklam çekimleri için ünlü yıldızın tarzına uygun olarak seçilen bu elbiseye bayıldık ve biraz kıyak geçtik. Etek ve kol kısmı oldukça zarif işlemeler ve dantellerle süslü olan bu bembeyaz elbiseyi ten rengine yakın, sade bir kahverengiden daha iyi tamamlayacak renk az bulunurdu doğrusu. Kol boyu olabilecek en güzel yerde biten beyaz elbiseyle yapılan bu kombinin bir parça gözümüze batan tek noktası Şahin’in kolundaki saatin siyah kordonu. Ancak ona da nazar boncuğu diyor ve ağzımızı açık bırakan bu kıyafete 10 üzerinden 11 puan veriyoruz.

Tülin Şahin Stili                  Tülin Şahin Giyimi

İşte Tülin Şahin’in sokak stili çerçevesinde incelenebilecek iki örnek kombin. Bu kombinlerin ortak noktası olan biri orta, biri ise uzun boydaki bileği geçen çizmeler Şahin’in düzgün bacaklarını aşırıya kaçmadan, ancak şahane bir biçimde gözler önüne seriyor. Her iki kombinde de siyahla krem ve kahverenginin tonlarının uyumu mükemmele yakın. Zaten Tülin Şahin tarzı denildiğinde de akla siyah renkle toprak renklerinin birlikte kullanılması geliyor. Bunun dışında bize göre ilk kombinin gizli yıldızı kıyafeti deyim yerindeyse öldürmeyen sade çanta, ikinci kombininki ise bilekte biten gösterişsiz ama tamamlayıcı eldivenler.

Tülin Şahin’in stili söz konusu olduğunda kötü bir örnek bulmak son derece zor. Yine de tarafsız olmak adına gözümüze o kadar da uyumlu görünmeyen bir örneği incelemek istedik. Aslında Tülin Şahin’in bu kombinde kullandığı pantolon rengi, modeli ve kumaşı açısından son derece dikkat çekici. Böyle parlak bir pembenin gri renkle kombinlenmesi isabetli bir seçim olsa da fotoğraftaki gri atletin kumaşı pantolonun üzerinde biraz sönük ve kalitesiz durmuş. Bunu görmezden gelsek dahi pantolonun kemerindeki kahverengi parçayla bile tam bir uyum yakalayamamış olan çantanın kombindeki yerini biz pek anlayamadık. Ancak bizim aksimize yıllardır moda endüstrisinin pek çok alanında çalışmış olan Şahin’in bir bildiği olduğunu inanıyoruz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.